Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Weszliśmy do pokoju Kate, wykąpaliśmy ją i przygotowaliśmy do snu...
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-po tylu wrażeniach na pewno szybko zaśnie-powiedziałem do Peyton, objąłem ją jedną ręką w pasie i patrzyłem na córeczkę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Mam nadzieję..-powiedziałam i przytuliłam córeczkę, a potem położyłam ją do łózeczka.. -Dobranoc kochanie...-szepnęłam do niej i pocałowałam jej główkę, włączyłam jej pozytywkę i zgasiłam światło.
-Wychodzimy?-zapytałam, patrząc na E.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chyba tak będzie najlepiej szybciej zaśnie, a ja nacieszę się jej mamą -powiedziałem. Chwyciłem Peyton za rękę i poszliśmy do sypialni.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Weszłam do pokoju Katie i położyłam się na łóżku. Zasnęłam prawie od razu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obudziłam się rano, miałam niesamowitego kaca.. Spojrzałam na łóżeczko Katie, zwlokłam się z łóżka i poszłam do łazienki.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszłam do pokoju Kate, która leżała w łózeczku i bawiła się misiem, gdy mnie zobaczyła wstała w łózeczku chwytając się szczebelków i zaczęła podskakiwać i się cieszyć..
Wzięłam ją na rączki, przebrałam, po czym wziełam na rączki i zaczęłam pakowac jej rzeczy na wyjazd.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Gdy torby były gotowe, wyszłyśmy z nimi z pokoju i poszłam do sypialni spakować mnie i E.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Weszłam z Kate do pokoju. Dałam jej kolejną porcję lekarstwa i położyłam do łóżeczka. Sama położyłam się na kanapie i patrzyłam na nią.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszłam z Katie do pokoju i położyłam ją do łózeczka, a potem próbowałam ją uśpić, bo źle się czuła i była markotna.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wbiegłem do domu od razu po telefonie Peyton, przyszedłem do pokoju...-Cześć Kochanie co się stało?-spytałem wystraszony podszedłem do moich dziewczyn.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ciiii..-pokazałam do E. bo Katie się uspokoiła na chwilę..-Już chyba jest okej..-powiedziałam szeptem..-Ale Andrea do mnie zadzwoniła, więc wzięłam małą do lekarza, dostała leki, no i już jej dałam więc jest lepiej.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pewnie Peyton siedziała z Kate w fotelu, więc kiedy podszedłem do nich . Kucnąłem i patrzyłem na swoje dziewczyny....-przyszedłem najszybciej jak się tylko dało-powiedziałem i dałem buziaka Peyton.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Cmoknęłam szybciutko jego usta..-W sumie nie potrzebnie dzwoniłam..-powiedziałam do niego, przepraszająco.. -Nic byś i tak nie poradził, a teraz może w końcu zaśnie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chcę być przy was -powiedziałem i uśmiechnąłem się do Peyton. Katie powoli zasypiała....-mam nadzieje, że chociaż trochę się pobawiłaś ze znajomymi-powiedziałem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”