ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Nick możesz zająć się tą obserwacją tego sygnału?-spytałam...bo trzeba było przygotować też agentów , a nie zostało nam ich za dużo wię trzeba było wszystko dopracować no i Michael był do tego potrzebny.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Tak ja tu zostanę - powiedziałem i pilnowałem sygnału załatwiając nam troche więcej czasu gdyby sygnał miał zniknąć a oni pewnie poszli się tam grupowac i takie pierdu pierdu
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wróciłem po treningu do siebie.Wziąłem pewnie gdzies tam prysznic i przebrałem się.Stwierdziłem, że muszę wyjścstąd choc na chwilę..napić sie czegoś czy cos...więc sobie wyszedłe i poszłem poszukac jakiegoś mniej znanego miejsca gdzie raczej nie byłbym szukany przez nikogo
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wróciłem do Sekcji i poszedłem do siebie.Zdjąłem kurtkę, rzucłem na krzesło i walnąłem się na kanape by sie nieco przespać, póki miałam chwilę..musiałem tez być wypoczęty przed jutrzejszą misją
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do gabinetu Michaela, zobaczyłam , że śpi na kanapie...-hej Mike-powiedziałam nieco głośniej i usiadłam sobie w fotelu. Czekałam aż sie obudzi.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hmm..... - zamruczałem cos pod nosem gdy sie odezwała i sie obróciłem na drugi bok, tyłem do niej.A co...zmęczony i wkurzony wczoraj był jak wrócił więc...musi go chyba głosniej obudzić :p
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Nie wiedziałam , że był wkurzony więc nie budziłam go tylko czekałam , aż się obudzi. Nick gdzieś znikną od dwóch dni go nie widziałam więc postanowiłam sobie tu posiedzieć. Usiadłam przy biurku i włączyłam komputer.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Obudziłem się po niedługiej chwili bo coraz częsiej dochodziło do mnies stukanie w klawiatur itp :P-Alex? - obrówiem sie i siadłem na kanapie.-A co ty tu robisz? - zapytałem przeciągając sie
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Spojrzałam na Michaela z nad monitora....-hej Mike, a nudziło mi się , a Ty nie chciałeś się obudzić więc sobie siedzę na necie-powiedziałam i spojrzałam na niego uśmiechając się.
-a Ty dlaczego śpisz na kanapie?-spytałam zaciekawiona.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hmm..wiesz ze zabrzmiaaś jak jakaś..mala dziewczynaka zliceum co jej sie nudzi i sobie na internecie yszkuje pewnie przegladając fotki jakis tych dzisiejszych...gwiazd - rozesmiałem się.-A gdzie miałem spac? Mielismy sie trzymac wszyscy w Sekcji - powiedziałem wstając.Musialem sie nieco rozruszać i wyprostowac?-Nick dalej u Birkhoffa sieu uczy?
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a nie wiem , nie widziałam go od dwóch dni-powiedziałam i spojrzałam na Michaela.
-no niby tak , ale myślałam że wolisz swoje wygodne łóżeczko-powiedziałam i zasmiałam się.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Noo to pewnie tam jest..a przynajmniej powienien..Birkhoff zgodził sie go nieco podszkolić.. - powiedziałem.Zrobiłem kilka skłonów.-Noo zdecyowanie..tob był durny pomysł bu tu spać.. - skrzywiłem się
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zaśmiałam się patrząc na niego....-widzę , że bardzo Ci się tu podoba, a kanapa jest mega wygodna-powiedziałam i wytknęłam mu język.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie smiej sie Alex..masaż bys zrobiłaa nie..wredna jesteś - powiedziałam i siadłem ponownie na kanapie.-Wiec jak tam przygotowania?Wszystko w porzadku? Jest cos nowego? - zapytałem bo kto wie co sie tam działo jak mnie nie było albo potem jak spałem
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Patrzyłam na niego uważnie....-wiem że te ręce są niezastąpione-powiedziałam wskazując na swoje dłonie.
-nie wiem czy coś się działo , bo spałam musiałam odespać -powiedziałam do niego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”