Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-czyli dzisiaj duża porcja seksu -powiedziałam i pocałowałam namiętnie jego usta. Westchnęłam kiedy ścisnął moje piersi.
-Kocham Cię -powiedziałam i zaczęłam się z nim całować bardzo namietnie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja Ciebie też..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej szeroko, dłońmi pieściłem jej ciałko, piersi, brzuch, tyłek, byłem coraz bardziej na nią napalony.. Rozebrałem ją z tego, co tam miała jeszcze na sobie..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Też pozbyłam się jego ciuchów. Całowałam się z nim bardzo namiętnie jechałam rączkami na jego tyłek i ścisnęłam go.
-mam straszną ochotę na mojego chłopaka -powiedziałam między pocałunkami
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to kochanie, nic nie stoi na przeszkodzie, możesz sobie go wziąć..-powiedziałem, dłonia zjechałem pomiędzy jej nogi i zacząłem delikatnie ją pieścić..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-liczyłam na taką odpowiedź -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy z pożądaniem. Byłam nakręcona , a on jeszcze bardziej mnie na siebie nakręcał. Zaczęłam ręką pieścić jego członka, czułam jak mój oddech przyspiesza i robi mi się coraz goręcej
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnąłem się do niej, złpałaem jej tyłeczek i przyciagnąłem do swojej twarzy, zacząłem pieścić jej cipkę językiem, by ją porządnie rozgrzać..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Rozchyliłam nogi jeszcze bardziej i poddałam się jego pieszczotą. Był w tym boski, złapałam rękoma mocno pościel i zaczęłam cicho pojękiwać
-o tak Frank....bosko!!
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na jej twarz, gdy tak jęczała i podobało mi się jak od razu staje się mokra od moich pieszczot, mój fiut stawał na bacznośc przy niej zawsze, dlatego dłońmi jeszcze ściskałem jej piersi, by bardziej ją pobudzić.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Doprowadzał moje zmysły do szaleństwa. Przymknęłam oczy i poddałam mu się całkowicie. Dział na mnie niesamowicie , moje ciało płonęło z pożądania
-weź mnie -wydyszałam i spojrzałam na Franka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jeszcze przez chwilę zajmowałem się jej cipką, chciałem jej dać jak najwięcej rozkoszy, po chwili dołożyłem swoje paluszki i masowałem jej wnętrze dokładnie, drugą dłonią jeździłem po swoim kutasie, by był wystarczająco twardy by ją wziąć.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wypychałam bioderka w jego stronę , byłam niesamowicie na niego napalona. Moje ciało drżało z rozkoszy
-o tak kochanie!-pojękiwałam coraz głośniej. Moje zmysły zaczęły wariować przez niego.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Podsunąłem się do góry i pocałowałem zachłannie jej usteczka, przejechałem dłońmi po jej piersiach, ściskając je, drażniłem jej sutki palcami, potem nakierowałem swojego czlonka na jej szparkę i wszedłem w nią z impetem..
-Oo tak, Mała..-wydyszałem, czując jaka jest gorąca..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jęknęłam dość głośno kiedy we mnie wszedł. Oplotłam go nóżkami w pasie i poddam się rozkoszy
-idealnie -jęknęłam i spojrzałam w jego oczy
-jesteś najlepszy -pocałowałam z języczkiem jego usta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnąłem się do niej i coraz mocniej w nią wchodziłem, byłem bardzo napalony, więc szalałem bioderkami, wypełniając ją mocno i do samego końca..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Poruszałam bioderkami w jego rytmie. Było mi cholernie dobrze jęczałam i krzyczałam z rozkoszy. Doprowadzał moje zmysły do szaleństwa. Chciałam go więcej i więcej. Łapkami pieściłam jego rozpalone ciałko
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Christiny Aguilery”