Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-ach...! - krzyknęła jak ja tak pociągnął za włosy.
- ja też.. działasz na mnie.. ach.. jak nikt inny -wydyszala.wciaz poruszała biodrami zmysłowo.czula jak jego wielki kutas wypełnia jej cipke.
-och tak... taki.. idealnie.. -dyszala
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wpił się ustami w jej boskie piersi.
-uwielbiam twoje boskie ciało Kochanie -powiedział. Po chwili przewalił ją na plecy. Znalazł się nad nią zaczął się z nią całować po chwili znowu w nią wszedł i poruszał energicznie swoimi biodrami wypełniam ją po same jajka czuł jaka jest cudownie mokra
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

ZAsmiala sie jak wyladowala na lozku na plecach.odwzajemniała pocałunki łap[cywie.a kiedy w niej sie zaczał poruszc wypychala biodra ku niemy poruszajac nimiw tym samym tempie i pojekujac
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-idealnie Kochanie -powiedział czuł ją całym sobą nie mógł się nią nacieszyć. Nadal nie wierzył w swoje szczęście , że laska mieszka w Tree Hill. Pieścił pocałunkami jej boskie ciało i nie zwalniał swoich ruchów
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Pojekiwała coraz gosniej czując jakjej dobrze.Uwielbiała Duarte..nie tylko sex z nim ale ogónie się swietnie dogadywali.Rekami błądziła po jego ciele, mając okazje co jakis czas całowała sie z nim namietnie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Był nakręcony na nią i to strasznie. Poruszał się w niej energicznie
-jesteś idealna Kochanie -powiedział patrząc w jej oczy. Pocałował bardzo namiętnie jej usta i po chwili zaczął wchodzić w nią pod innym kątem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ty tesz Babe...och takk... - odwzajmenila pocąłunek a po chwili przewalila g na lozko i sama go dosiadła.Oparła sie dłonmi o jego boska klate i poruszałą zmysłowo biderkami unoszac sie na nim
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Patrzył na jej seksowne ciało , miał teraz jeszcze lepsze widoki
-wyglądasz nieziemsko Skarbie -powiedział i złapał mocniej za jej pośladki pomógł jej się na siebie nabijać po same jajka. Poddał się rozkoszy jaką mu dawała tymi swoimi ruchami
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Pochylila sie na cwile by sie z nim całowałac a potem znow sie wyprostowala.Wciaz sie poruszała zmysłowo na nim ujezdzjaac go jednak jzu coraz sybciej.Rekami złapała swoje piersi i sciskała je pojekujac i nie przestajac sie poruszac
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wyglądała zajbieście kiedy się tak macała i poruszała na nim tak zmysłowo
-wyglądasz jak bogini -powiedział i przyssał się do jej sutka raz jednego raz drugiego. Pomógł jej się na siebie nabijać do końca nie wiele brakowało mu do spełnienia zaczął w niej pulsować
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

O tak..czuła to..i samej jej te zbylo swietniwe.Poruszała sie juz bardzo szybko wbijajac go w siebie i czujac ze lada moment dojdzie.
-Och tak Duarte...ssij je mocno.. - wydyszała wplatajac palce w jego włosy i po kilku chwilach głosno krzyknela zaciskajac sie na jego chuju
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Po chwili i on doszedł zalewając jej cipkę swoim nasieniem
-o tak Idealnie Kochanie -powiedział i pocałował jej usta
-uwielbiam Twoje piersi -spojrzał w jej oczka
-wspólny prysznic , a później spacer po stadninie ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No ja mam nadzieje, że cała mnie uwielbiasz a nie tylko piersi - zasmiala sie puszczajac mu ockzo.
-Jasne..pasuje mi..a potem cos zjemy - dodala i zeszla z niego.Poszli do lazinki
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-pewnie że całą -powiedział i pocałował łapczywie jej usta. Kiedy byli pod prysznicem zaczęli się myć na wzajem. Zrobili to dość szybko kiedy się wyszykowali wyszli z pokoju
-chcesz zjeść teraz coś czy później ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-nie jestem jakos szczególnie glodna jeszcze wiec mozna isc najierw na spacer - powiedziala miło Jasmin.
Wyslzi wiec gdzies tma w strone łaki i wybiegu itp itd.
-To co?Jutro po sniandaiu sobie wskoczymy na konie pojeździć? - zapytala milo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Walker - Stadnina koni”