Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ciesze się , że Ci się podobam -powiedziałam i zeszliśmy na dół. W domu było cicho więc chyba wszystkich wywiało. Wsiadłam do samochodu od strony pasażera, kiedy Frank wsiadł odpalił silnik i pojechaliśmy do Williama.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przyjechaliśmy z Frankiem do domu.
-ale on mnie wkurwił-powiedziałam i aż mną zatrzepało.
-czego chciał od Ciebie ?-spytałam i spojrzałam w jego oczy. Frank poszedł coś tam robić , a ja poszłam do kuchni.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

N to z szerokim usmieszkiem na twarzy i niby cukierniczką przyszedł sobie tutaj Neil. Zadzwonił do drzwi i czekał na to która sąsiadeczka mu otworzy
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Podeszłam do drzwi i je otworzyłam w sumie nie wiedziałam gdzie podział się Frank.
-tak słucham -powiedziałam i spojrzałam na mężczyznę.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Oj no bez przesady na bak z widzenia chociaz sie znają :P
- A no witam Sąsiadke - powiedział z usmiechem
- Przyszedłem z nadzieja poratowania mnie choć odrobina cukru. Brat nie słodzi i oczywiście olał braterskie pragnie nie dobrej mocnej ale jednak słodkiej kawy - pokazał na cukierniczke
- Pomyslałem, że kto jak kto ale sąsiadki pewnie mają czym poczęsowac i poratować na przyszlośc
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Ona mało ludzi kojarzy po tym wypadku więc na pewno zna Neila z widzenia , ale za długo siedziała w domu :P
-oj sąsiad na prawdę ma wielki problem -zaśmiałam się
-jasne , coś się znajdzie zapraszam -powiedziałam i zaprosiłam go do kuchni z tą cukierniczką <pada>
Frank Wright
lat
cm

Post

Przyjechaliśmy do domu, wstawiłem od razu auto do garażu i weszliśmy do środka przejściem z garażu.
-Czy coś jeszcze, pani sobie życzy?-zapytałem Christinę i poszedłem za nią, nie wiedziałem jakie mamy plany.
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie dziękuje , idę na górę odpocząć , jesteś już dzisiaj wolny -powiedziałam do Franka i poszłam na górę walnąć się do łóżka.
Frank Wright
lat
cm

Post

-Dobrze, dobranoc..-powiedziałem do niej i poszedłem do swojego pokoju, bo skoro była zmęczona, to chyba nie miałem co tu szukać XD
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Po zajebistej zabawie z Noah Bliss nad ranem wrócila do domku.Poszła cicho do siebie na górę.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Doszedłem spacerkiem pod wskazany adres, stanąłem pod drzwiami i zadzwoniłem. Czekałem aż Bliss mi otworzy , przecież nie właduje jej się do chaty sam xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Troche jej zajęło zanim usłyszła dzwonek bo pewnie musiał kilka razy xD Ale w końcu wyszła z basenu i załozyla na siebie jakis przewiewny szlafroczek tlyko i taka poszła otworzyć rzwi.
-No heeej Przystojniaku - powiedziała z szeorkim usmiechem witając go.Kiedy wszedł do środka pocałowała go namiętnie.
-Kapielówki masz? - zamachała brwiami
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek , nieco zaskoczony tą szybką akcją.
-nie , nie mam bo w sumie chyba nie są mi potrzebne -powiedziałem i pewnie Bliss mnie zaprowadziła tam gdzie spędzała czas.
-co tam u Ciebie słychać?
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wróciłam do domu z zakupów , byłam sama , bo Frank musiał pozałatwiać coś ważniejszego. Wzięłam samochód i sama pojechałam do centrum , kiedy wtaszczyłam wszystkie torby poszłam do salonu oglądać swoje zdobycze pewnie połowę kiecek było z salonu Brooke.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wróciliśmy z Frankiem z wakacji. Kiedy zaparkował pod domem wysiadłam i wzięłam swoją walizkę.
-czas odpocząć po podróży -powiedziałam do swojego chłopaka i weszliśmy razem do domu.
-dobrze tu być
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Christiny Aguilery”