Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-kurwa!-krzyknęłam i poczułam jak znowu dochodze ze zdwojoną siłą. Mocno się na nim zacisnęłam, serce waliło mi jak oszalałe. Miałam wrażenie , że jestem w niebie. Pocałowałam jego usta i przygryzłam jego dolną wargę, potrzebowałam go i po mimo tego że zaprzeczałam temu , to też zaczynałam coś czuć . Spojrzałam w jego oczy....-jest mi tak dobrze-wydyszałam
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiałem się, słysząc jej krzyk i spojrzałem na nią z podnieceniem w oczach..-Jesteś boska..-powiedziałem i czułem jak niewiele mi brakuje, jeszcze kilka mocnych ruchów i wytrysnąłem w jej cudownie gorące wnętrze..
-Boska..-powiedziałem jeszcze raz i wpiłem się w jej usta.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jesteś najlepszy -powiedziałam i pocałowała jego usta. Moje piersi otaryły się o jego spoconą klatę.
-chce więcej tego Frank-kiedy usłyszałam dzwonek do drzwi jęknęłam z niezadowolenia.
-chyba koniec naszego cudownego dnia seksu -powiedziałam i pocałowałam jego usta. Wstałam z kanapy i ubrałam się.
-jesteś najlepszy-powiedziałam i poszłam.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wbiegłam do studia , włączyłam głośno muzykę , żeby zagłuszyć swoje myli. Miałam wrażenie , że głowa mi zaraz wybuchnie , znowu traciłam stabilizację , którą znalazłam dzięki Frankowi. Otworzyłam woreczek z białym proszkiem i wysypałam go na blat stolika , musiałam zapomnieć chociaż na chwilę.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Mimo tego, że byłem wkurwiony, poszedłem za nią do pokoju nagrań, jednak przyszedłem chwilę za nią, więc pierwsze co zobaczyłem, to biały proszek na stole..
-Co masz zamiar z tym zrobić?-zapytałem i spojrzałem na nią.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to nie Twoja sprawa Frank -powiedziałam , napiłam się whisky. Zrobiłam trzy równe kreski i wciągnęłam jedną od razu opadłam na kanapę i przymknęłam oczy. Dopiero po chwili spojrzałam na Franka, nalałam sobie whisky
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spojrzałem na nią, jak wciąga kreskę i nie uwierzyłem w to, że jest taka lekko myślna, spojrzałem na nią, podszedłem do stolika i wszystko z niego zgarnałem i rozsypałem po podłodze, a potem zabrałem jej woreczek z resztą proszku..
-Moja, miałem Cię chronić, przed twoją głupotą też..-powiedziałem wkurzony na nią.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-już nie pracujesz dla mnie -powiedziałam i poczułam jak po policzkach spływają mi łzy.
-wyjdź stąd Frank -powiedziałam , nie chciałam żeby na mnie patrzył , nalałam sobie whisky , czułam jak bursztynowa ciecz pali mi gardło.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Jeszcze pracuję..-powiedziałem i spojrzałem na nią, nie chciałem odpuścić..
Podszedłem do niej, do kanapy i spojrzałem w jej oczka, usiadłem obok niej.
-Nie rób sobie tego..-pogładziłem jej policzek, cholernie mi na niej zależało, mimo wszystko.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Kiedy usiadł obok mnie spojrzałam w jego oczy. Nie potrafiłam sie mu oprzeć. Pocalowałam jego usta zachłannie , jak by o d tego zależało całe moje życie . Całowałam jego usteczka , jedną rękę położyłam na jego karku.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek bardzo zachłannie i spojrzałem w jej oczka, nie chciałem jej wypuszczać ze swoich ramion, przytuliłem ją do siebie mocno i spojrzałem w jej oczka.
-Nie rób tego więcej..-powiedziałem, oczywiście o tych kreskach na stole.
-Jeśli choć trochę Ci na mnie zależy, to nie rób tego..-poprosiłem ją niemal błagalnym tonem, a potem pocałowałem ją sam zachłannie.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie dam sobie rady bez Ciebie -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy. Odwzajemniałam jego pocałunki , zaczęłam zdzierać z niego koszulę.
-potrzebuje Cię Frank -ujęłam w dłonie jego twarz
-nie zostawiaj mnie -pocałowałam z uczuciem jego usteczka.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spojrzałem w jej oczka z uśmiechem i pocałowałem ją namiętnie, ujmując jej twarz w dłonie.
-Masz mnie, Christina..-powiedziałem do niej szczerze i przejechałem dłonią po jej szyjce..
-Ale nie bierz tego gówna..-wskazałem na biały proszek, rozsypany po pokoju.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-przecież zabrałeś mi go i rozsypałeś -powiedziałam i spojrzałam w jego oczka.
-nie odchodź , nie wytrzymam z nim pod jednym dachem -wtuliłam się w jego ciało.
-nie poradzę sobie bez Ciebie -spojrzałam w jego oczka , pocałowałam jego usteczka , rączkami jeździłam po jego nagiej klacie bo zerwałam z niego tą koszulę xD
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ten Ci zabrałem, ale nie wiem czy masz gdzieś więcej, lub czy sobie nie kupisz..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka.
-Jestem tu..-powiedziałem i przytuliłem ją do siebie, pocałowałem ją w czubek głowy, nie chciałem jej zostawiać..
-Ale wiesz, że jeśli mam tu zostać musimy się zachowywać jak byś była moją szefową.-spojrzałem w jej oczy..
-Bez sypiania razem, bez szybkich numerków i w ogóle..-dodałem i spojrzałem w jej oczy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Christiny Aguilery”