Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Gdy usiadła na moich kolanach od razu przejechałem dłonią po jej udzie i ścisnąłem je lekko i spojrzałem w jej oczka.
-Ja Ciebie też..-powiedziałem i pocałowałem ją całkiem już zachłannie. Dłoń wsunąłem pod jej bluzeczkę i pieściłem jej pierś.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zdecydowanie go potrzebowałam , zatracałam się w jego pocałunkach , które odwzajemniałam i sama całowałam jego usteczka.
-uwielbiam Cię Frank -wyszeptałem między pocałunkami. Położyłam rękę na jego karku, w tle leciała muzyka.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ja Ciebie też,kochanie..-wyszeptałem do niej i całowałem ją prawie nie przerywając, pragnąłem jej w tej chwili, nic innego się nie liczyło, szybko pozbyłem się jej koszulki, pozostawiając ją w samych majteczkach i spojrzałem na jej boskie ciałko, od razu dobrałem się do jej piersi, pieszcząc je na początek dłońmi.\
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Uwielbiałam kiedy to robił , przymknęłam oczy i oddawałam się jego pieszczotom , całowałam zaborczo jego usteczka. Rączką miziałam go po karku i pleckach.
-nie chcę , żebyś mnie zostawił -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-nie chce też , żebyś cierpiał Frank
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Nie chcę Cię zostawić..-powiedziałem do niej i spojrzałem w jej oczka..-Chcę być przy Tobie, Chris..-pocałowałem ją zachłannie i przejechałem rączką po jej seksownym ciałku..
-Nie będę..-powiedziałem tylko i powróciłem do jej ciałka, pocałunkami zjechałem przez jej szyjkę, aż na jej piersi, a potem pieściłem je intensywnie językiem.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Czułam jego pocałunki , które sprawiały mi przyjemność. Ujęłam w dłonie jego twarz....-obiecaj mi , że nie będziesz cierpiał-powiedziałam dysząc, pragnęłam go całą sobą. Ocerałam się tyłeczkiem o jego męskość.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Nie będę, jeśli na to nie pozwolisz..-powiedziałem, a raczej wydyszałem, czując jak się ociera o moją męskość, czułem jak mój członek momentalnie na nią reaguje, a ja pragnę jej coraz bardziej.. Gdy tak się ocierała o mnie odchyliłem materiał jej majteczek i bez ostrzeżenia wsunąłem w nią palec i zacząłem ją pieścić..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jęknęłam kiedy wsunął we mnie palec. Pocalowalam zachłannie jego usta.
-nie chcę już czekać Frank-powiedziałam bardzo podnieconym głosem , coraz głośniej oddychałam , a serce waliło mi jak oszalałe. Poruszałam swoimi bioderkami.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Pieściłem ją intensywnie na jej kobiecości i wsuwałem w nią paluszki, czułem jaka się robi mokruteńka z każdą chwilą, mój członek reagował żywo na jej poczynania, a ja się coraz bardziej na nia nakręcałem.. Pieściłem jej piersi językiem, drazniłem jej sutki i przygryzałem je.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-boże Frank dłużej nie wytrzyma -pojękiwałam coraz głośniej. Doporwadzał moje zmysły do szaleństwa, dłonie zaczęłam zaciskać na jego ramionach. Czułam , że nie wiele brakuje mi do spełnienia.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Dojdź dla mnie, Maleńka..-wydyszałem, widząc jaka jest podniecona, sam się na nią napalałem, uniosłem ją do góry trochę i pozbyłem się ubrań z siebie, nie wiem, co tam miałem jeszcze na sobie. Uwolniłem mojego drąga, który tylko czekał na to, by się w nią wsunąć..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Po jego słowach zawyłam z rozkoszy i zacisnęłam się na jego palach. Poczułam jak fala przyjemności zalewa moje ciało. Drżałam w jego ramionach, a przyjemność rozpływała się po każdej komórce mojego ciała. Dyszałam i byłam bardzo zadowolona , pocałowałam namiętnie jego usteczka.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Gdy doszła na moich palcach, to pieściłem ją jeszcze chwilę, a potem wysunąłem z niej palce i oblizałem je, spojrzałem w jej oczy z wielkim pożądaniem i chwyciłem jej bioderka, a potem nabiłem na siebie z impetem, westchnąłem cicho i uniosłem się lekko, wchodziłem w nią ostro i nie mogłem się już w ogóle opanować..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Patrzyłam na niego z pożądaniem , bardzo podobało mi się to co robił. Kiedy wszedł we mnie , krzyknęłam z podniecenia....-tak Frank , pieprz mnie -krzyczałam i zaciskałam dłonie na jego skórze, potęgował moje doznania swoimi brutalnym ruchami.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Miałem ją oszczędzać, ale już zupełnie nad sobą nie panowałem, wchodziłem w nią ostro i czułem jak moje jajka się o nią obijają, działała na mnie jak narkotyk, uwielbiałem ją..
-Ooo tak, Mała, jesteś boska..-wyjęczałem do jej uszka i przygryzłem jej ramię, wchodząc w nia ostro.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Christiny Aguilery”