Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Racja..nastepnym razem odeślemy cie do sklepu - zasmialą się Bliss.
-No, no..nemniej..fajnie poznac sąsiada..racja - pokiwała głową.Caowali sie coraz goręcej i namiętniej.Choc temperatura i tam była wysoka.
-Nooo to dobrze to słyszeć..lubie byc w centrum uwagi - powiedziała i tam poruszała raczką by było mu dobrze.CHoc czula juz, że na niego działa.Druga łapką błądzila po jego rozgrzanym, mokrym od potu ciałku..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No wiesz masz za płotem fajnych sąsiadów, więc i my zapraszamy do nas - uniósł brwi znacząco.
- Lubisz opcje dwóch na jedną?? - oj co mo że załatwi jakiś numerek brat a może i sie z bratem podzieli choć to troche chore :P
- Jestes w centrum uwagi zdecydowanie - powiedział i sie usmiechnał na to ja dzałała raczka.. Zszedł ustami na jej piersi intensywnie sie nimi bawiąc a potem dodał
- Ja jednak zdecydowanie Cie tam posmakuje
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No w sumie..wiez, żepewnie skorzystam.Tym bardziej, że twój brat tez uczy na Uniwerku więc..chętnie go poznam.zawsze to dodatkowa, zyczliwa mam nadzieje, osoba w pracy - dodała.
-To niech zostanie moja tajemnicą - powiedziała.w sumie..jeszcze nie wiedziała czy lubi bo chyba nie miałą takiej sytuacji xd
zamruczala jak sie bawił jej piersiami.
-Droga wolna... - powiedziała coraz bardziej nakręcona
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Dla zajebiście seksownych lasek jest zawsze życzliwy - zasmiał się Neil a potem pokiwał głowa
- Wiec to sprawdzimy może w praktyce - oj no to kręciłoby go mega gdyby mógł z tego skorzystać, choc pewnie nie zdązy bo Detta bedzie...
- Oj no ja wiem, że wolna - powiedział i wpił sie znowu w jej usta i mocno dłonią przejechał po jej udzie a potem sie obnizył i to udo sobie załozył na ramie i sie intensywnie wpił między jej nogi.
Obojgu było goraco przeciez to sauna ale w tej chwili wszystko ich nakręcało bardziej
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aaa to dobrze wedzieć.Bede miałą fory od samego początku - zaśmiała sie Bliss.
-No nie wiem, nie wiem.. - oj no coz..na razie jeszcze nawe nie mieli 1szego numerka a ten juz tak wybiega w przyszłosc.. ;p Poza tym fakt..bedzie juz De i Neil ma byc grzeczny wtedy i weirny haha
-Good - szepnęła a potem go ocpocałowal.A kiedy wpil sie w jej szparkę jęknęła głosniej z rozkoszy,.
-Och taaakkk... - złapała jdna dłonią go za włosy
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No dobry stęp - zasmiał sie
- Umiesz sie ustawić gdy sie postarasz - puscił jej oczko a potem no owszem przystapili do rzeczy, bo przy takiej sąsiadeczce gra wstena nie moze być zbyt długa.
Troche ja popieścił między nogami czując jak jej sie to podoba i jak tam troche ciągnie go za wlosy a potem sie uniosł, usiadł wygodnie i ją wciagnał na siebie by po chwili ją na siebie porzadnie nadziać
- O taaaak ekstra gorąca laska z Ciebie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-OJ ja sie wcale nawet starac nie muszę - rozesmiała sie.I tak..zdecydowanie ona tez nie potrzebowała gry wstepnej za dłuegiej bo juz była mokra i napalona na niego.
Poddała sie mu posłusznie i juz po chwii nabijala sie na jego dra.
-Och taak..Mmm... - wpiła sie w jgo usta.Rekami objęła za szyje i poruszała sie w górę i w dól
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No moze odrobinkę musisz - zasmiał sie a potem ja mocno złapał na biodra i sie usmiechnał patrząc na jej twarz by po chwili sie z nia całowac
- Jedziesz Malenka, pokaż jaka sprawna jesteś - oj takchciał by go ostro ujeżdzała a nie bawiła sie w step czy truchcik
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-MIlcz - powiedziała wpijajac sie w jego usta.Przygryzła jego wargę a potem odchyliłą sie lekko do tyłu pleckami.skoro chciał to przystapiłą do galopu ujeżdżając go szybko i nabijajac sie na niego całego.Zaczeła po chwi pojękiwac z przyjemności.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No a on sie wpił wtedy w jej piersi. Chyba uwielbiał kobiece piersi jakoś szczególnie. Wpijał sie w jej sutek i go zachłannie lizał potem drugi i przy okazu tez miętosił jej piersi jedna ręka a drigą mocno trzymał ja za bioro czasem łapiąc też za tyłek.
Gdy ja klepnał mocno w tyłek spojrzał na nia..
- Pora byś sie wypieła, teraz czas pokazać Ci co ten pal potrafi
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No jej to nie rzeszkadzało, wręcz przeciwne.Lubilą wszelakie pieszczoty więc..niech se robi co chce.
-tak jest Panie Kapitanie - zasmiała się a potem zeszła z niego i ładnie sie wypięła do niego opierając rączkami o ławeczkę
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No a on lubił brać kobiete od tyłu, bo wtedy wchodził głebiej mógł je łapać za tyłek, biodra czy piersi i cały czas sie w nie wbijać tak jak lubił najbardziej. Więc gdy wypieła tyłek dostała soczystego ale podniecającego klapsa a potem już ją brał ostro i czasem nawet wręcz brutalnie....
On jednak nie Joel to jej nie nazwie kurwą czy dziwką lub suką nawet ale lubił czasem erotyczne słownictwo w trakcie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ałllć! - pisnęła jak dostała klapsa ale potem zasmiała się tlyko zerkając na niego.
-Wariat - mruknęła a potem zaparła sie mocniej rekami jak ja tak ostro posuwał.Jeczała cały czas..nie umiała sie opanowac bo jej było tak dobrze.Co jak co ale Neil znał sie na rzeczy.
-Juz prawie Neill -w wydyszała Bliss
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- I brutal pewnie - zasmiał sie na tego wariata a potem oj taaak było świetnie. Czuł jak go przyjmuje całego. Złapał ja za piersi i je ściskał nadal ja tak ostro posuwając
- O taaak, tak Ci dobrze... Krzycz mała krzycz - pozwalał jej być głośo nie że kazał ale no pozwalał :P
- Lubisz takie posuwanko, super bo i ja lubie - sobie tam mówił podnieconym głosem czasem było mu tak dobrze, że aż przymkał oczy
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A i owszem - powiedziała n tego brutala.A potem sobie tam jeczała, czasem cos tam głosniej krzyknęła cyz cos.
-Och taak.., oc.. ach..taa..jeszcze...już...prawie....och taaaaaak!- no i poczula jak ropada sie na milion kawłąków.Jej ciełem wstzasneło kiedy przeszedł ją cudwny orgazm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Christiny Aguilery”