Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-pocałuj mnie ostatni raz-wyszeptałam chciałam się podnieść , ale nie miałam tyle siły
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Spojrzałem w jej stronę i pochyliłem sie ku jej twarzy - nie chcę całowac Cie ostatnio raz, chcę by to trwało dalej - powiedziałem gładząc jej policzek
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Chciałam dotknąć jego twarz , ale nie byłam w stanie podnieść ręki...-chcę umrzeć przy Tobie-powiedziałam przymykając oczy
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Uniosłem się w górę i spojrzałem na nią - co brałaś?? - spytałem klepiąc ją w twarz - powiedz co brałaś??
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-Kocham Cię-powiedziałam i straciłam przytomność
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Próbowałem ją cucić klepiąc trochę mocniej po twarzy. potem szybko wszedłęm do łazienki, wlałem trochę mydła do kubka i dolałem tam wody. Z tym kubkiem wróciłem do pokoju znowu chcąc ocucić Xtinę
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Leżałam nieprzytomna na łóżku
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Mocniej ją klepałem po obydwu policzkach i uniosłem jej twarz. Gdy nie reagowała otworzyłem jej lekko usta i wlałem jej odrobinę tej wody z mydłem do ust by sie ocknęła dławiąc...
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Po chwili zaczęłam się krztusić obróciłam się na bok i zaczęłam wymiotować
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Taki był w sumie plan, no może nie by mi zarzygała łozko, ale jednak by zwymiotowała to co wzięła. Przytrzymałem jej włosy by ich nie obrzygała. Pozwoliłem jej wymiotować, wiedząc, że ta pościel idzie juz do kubła :P
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Kaszlałam gdy zwymiotowałam wszystko opadłam na łózko nie wiedząc co się dzieje w głowie mi szumiało po chwili zobaczyłam dopiero Wade`a
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wziałem ja na ręce i wyniosłem do łazienki bo tutaj teraz śmierdziało no i wolałem by tam doszła do siebie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wszedłem do pokoju otworzyłem szeroko okno i zwinąłem cała pościel w kłebek, po czym wietrząc pokój z tego smrodu poszedłem wyrzucić pościel do kubła
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przyszedłem do pokoju, i był przygotowany i czysty wiec sie walnał na ło zko wczesnie sie lekko ogarniając i w samych bokserkach połozyłem sie i zasnałem
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Kiedy szłam na górę zadzwoniłam do wytwórni i zaczęłam rozmawiać z asystentką Clarka czy też Peyton , żeby umówić się na nagrywanie. Wolałam to zrobić od razu zwłaszcza , że William pojawił się w mieście. Weszłam do pokoju , w sumie nie patrzyłam na drzwi. Walnęłam się na łóżko i po chwili skapnęłam się , że ktoś leży obok. Zerwałam się jak oparzona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Christiny Aguilery”