Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Nigdy nie powiedziałem, że nie chcę się z Tobą kochać, chcę i to bardzo. Nie kochałem się z Tobą dziś tylko dlatego, że powiedziałaś, że nie chcesz kolejnego dziecka. Mimo tego jednak chciałem by było Ci dobrze i wiem, że było, nie idealnie ale nie możesz narzekać i nie możesz mieć pretensji do mnie bo pokazałem Ci dzisiaj jak szanuję to co mówisz i jak mimo tego jak bardzo Cię pragnę potrafię się opanować i oddać Ci pełen szacunek
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-wiesz gdzie mam Twój szacunek...puść mnie i jutro wyprowadź się z mojego domu
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko. Gdy się z Tobą kocham mówisz, że to źle bo Cię wykorzystuję, gdy tego nie robię to jest źle. Sama zastanów się nad tym czego chcesz. Jedno jest jednak pewne i zapamietaj to, bo potem nie wmówisz mi, że jest inaczej - popatrzyłem w jej oczy - zawsze tego chcesz, nie tylko ja pragnę Ciebie ale Ty też pragniesz mnie
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-przecież powiedziałam, że Cię pragnę więc nie wiem nad czym się roztrząsasz-powiedziałam...-i nie patrz tak na mnie bo to nic nie zmieni, jedyne co mi dzisiaj pokazałeś to jak się mną bawisz
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Zastanów się nad tym co mówisz, bawię?? Niby jak?? Sprawiając, że odpływasz i chcesz więcej?? Cris kocham Cię i nigdy się Tobą nie bawiłem. To Ty nie wiesz sama czego chcesz
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-dzisiaj się dowiedziałam czego chcę i na pewno nie chcę być już z Tobą
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Więc mi przykro, że tak mi sie odpłacasz za to, że potraktowałem Cię z szacunkiem a nie wykorzystałem. Wielkie dzięki za to, że znaczę dla Ciebie tylko tyle i, że patrzysz na mnie przez pryzmat seksu lub jego braku
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jeśli już skończyłeś to mnie puść-powiedziałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Puściłem jej ramiona - prosze bardzo, droga wolna. Możesz sobie lecieć nawet do tego lalusia - powiedziałem i usiadłem na łózku - nie licz jednak na to, że się stąd wyniosę
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-musisz się stąd wynieść to nie jest Twój dom!-krzyknęłam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Zapraszając mnie tutaj użyczyłaś mi go, więc sie teraz nie wymiguj. Ciesz się, że zwracam Ci pokój i możesz sobie w nim nocować z kim tylko chcesz. Nic mi już do tego... mam dosyć zabiegania o kogoś dla kogo jestem nikim i dla kogo liczy sie tylko seks
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-w takim razie wezwę policję by wyrzucili Cię z mojego domu-powiedziałam i poszłam do siebie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Opadłem plecami na łózko i leżałem tak z nogami zwisającymi z boku łóżka - to jakaś kompletna paranoja - powiedziałem sam do siebie i potarłem dłońmi oczy
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do pokoju opadłam na łózko obok Wade i przytuliłam się do niego coraz gorzej się czując
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Chyba mi sie przysneło a jak opadła na łozko i sie przytuliła to sie obudziłem. Poczułem od niej alkohol - widzę, że miło spędziłąś czas, co??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Christiny Aguilery”