Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-No w sumie to jakoś nie za bardzo rozmawialiśmy o tym.. -powiedziałam i spojrzałam na nią.. -Ja od razu mu powiedziałam, że spędzam wigilię w domu, a że do domu go nie zaproszę, to..-zaśmiałam się. -Pewnie później się spotkamy..
Bo w sumie oficjalnie nie jesteśmy razem, więc.. -powiedziałam i spojrzałam na nią.
-No na pewno..-powiedziałam i zaśmiałam się, spojrzałam na Zoey..
-Mi to nie przeszkadza, a nawet mi się to podoba.. Wiadomo.. Ma tam jakieś przejścia życiowe, co nie do końca mi się podobają.. Na przykład byłą żonę.. No ale.. -wzruszyłam ramionami.. -Przynajmniej nie jest kolejnym gówniarzem..
-On ma 34...-powiedziałam do Zo..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aha..no ak..czyli rozumem, że rodxice ie wiedza nic a nic ze masz facetaCzy wiesz ze masz faceta ale...nie poznaja go? - wyszczerzyla sie Zo.
-Ale czmeu?Ty czy on nie chce?Wstydzi sie? - bo ej..ona pelnoletnie wiec nie ma ze cos z prawem nie tak wiec..pff!
-Aha..no ale chyba ta byla nie robi wam problemow ze sie ukrywacie z tego powodu? - zapytała.
-Wow..no nieźle... - powiedziala.
-A ne boisz sie ze zaraz sie toba znudzi i se znajdzie inna...? - skoro sie ie ujawniaja.
-Ile wy juz wgl ze soba..niejestescie/ - zasmiala sie
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Nie no.. Wiedzą, że mam chłopaka i że jest starszy, bo ciągle znikam z domu, ale nie wiedzą ile ma lat, bo by chyba na zawał zeszli..-zaśmiałam się.
-Nie, to nie że się wstydzi, czy coś.. Po prostu no jakoś.. Nie ma parcia jakoś, by być tak oficjalnie razem, a mi to w sumie nie przeszkadza jakoś wybitnie..-powiedziałam i wzruszyłam ramionami.
-Nie, ona ma męża nowego, więc w ogóle się nie wpieprza do nas.. Przez chwilę coś tam znowu świrowali razem, jak ten jej obecny mąż zaginął.. czy coś w ten deseń, ale to się szybko skończyło, bo tamten się znalazł, odzyskał pamięć i się zeszli.. Generalnie to było dziwne, no ale, co poradzić xD
-Szczerze.. To jakoś nie.. Nie wiem.. Niby mogłabym się przejmować, ale korzystam z tego co mam i tyle..
-W sumie.. To nie pamiętam, kiedy my się spiknęliśmy nawet.. Ale to już tak pół roku, to się tak konkretnie spotykamy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak..nie dziwne - zachichotała.
-Hmm..nie?ale..a jestes pewna, że ne ma innych laske na boku...latgo nie mowi ze jest z toba by ich nie odstraszyc? - zapytałą Zo.Bo podjerzane xd
-O fuck! Jak jakas telenowela - zasmiala sie.
-Aha..no ale skoro tobie jest dobrze tak jak jest..w sumie to co ja sie bede wtracac...ale niech cie tlyk skrzywidzi to zaraz kogos najme...to sie z nim policzy - puscila jej oczko
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-No właśnie..-zaśmiałam się, spojrzałam na nią.
-Nie ma..-powiedziałam i spojrzałam na przyjaciółkę.. -A nawet jesli ma, to niech ma, bo ja bym już chyba nie wyrobiła z większą ilością seksu..-zaśmiałam się..
-No dość konkretna telenowela..-powiedziałam.
-Oj kochana.. Nie wiem, czy znajdziesz kogoś kto się z nim policzy, bo on jest mega dobrze zbudowany i ma tych swoich kumpli z klubu, więc... Lepiej nie podpaść im..-zaśmiałam się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zo rozesmiala sie.
-To c on jakis sehoholik?Ne wyzyty..? - wyszczerzyla sie.

-Uu no to se znalazlas pakerka..nemniej spoko..zawsze sie ktos znajdzie twardszy od neigo..znjade w necie platengo zabójce - zażartowala
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-On seksoholik, ja seksoholik, dobraliśmy się..-powiedziałam i pomachałam brwiami..
-No, okazuje się, że lubię takich..-powiedziałam i pomachałam brwiami..
Zjadłam do końca to ciacho i wypiłam kawkę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to dobrz.e.a tak serio..jak wam dobrze to fajnie..tlyko serio chetnie go poznam kiedys.. - dodala Zo i tez no zjadła juz i wypila.
-To co?Zbieramy sie? - zapytała
-james powie, że zagnelam na tych zakupach - zasmiala sie
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Myślę, że da się zrobić..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do przyjaciółki..-W ostateczności zatargam go siłą..-powiedziałam i puściłam jej oczko.
-Jasne, zbieramy..-pokiwałam głową..
-No pewnie już stracił nadzieję, że wrócisz..-powiedziałam, bo pewnie już jakoś koło 20 było xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- w tam... jeszcze nie wydzwania to tragedii nie ma..no ale..-puscila jej oczko.
- to sie jak cos zdzwonimy...-i pewnie kawalek razsm posLy a potem kazda do siebie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyszły więc z Holly do cykierni.Przy ladzie zamowily sobie jakies ciacho..do tego kawke a potem siadly przy stoliku.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-zamierzasz zamieszkać z Owenem ?-spytałam bo w końcu byli ze sobą , a ona i tak więcej czasu spędzała u niego niż w domu.
-wiesz tak pytam z ciekawości nasz bart już zamieszkał z Maya
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Nie wiem..tzn wies.z.nie chce sie anrzucac..wiec jelsi on zechce to sie zgodze ale tak..to wiesz..ne wyskocze z tym sama.. - powiedziala.\-A co?Chcesz chate dla siebie? - zasmiala sie i jak dostlay zamowienie to juz zajadała sobie ciacho i pila kawke
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- tak pytam bo była nas pełna chata a zaraz się okaże że zostanę sama w apartamencie więc chciała bym wiedzieć co i jak- powiedziałam
- myske też o jakimś nie wielkim remoncie nowe kolory żeby odświeżyć apartament ale to na wiosnę żeby szybko wyschło
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-nie no rozumiem..wiec no..ne wiem..pozyjemy zobaczymy..tka jak mowie..ja sie nie ebde narzucac..wies.z. - usmiechnela sie.
No i co?Jały, gadąły, piły..
-To co zbiermay sie? Wieczorem i tak spadam do Owena - doala weoslo

/ale mozna to juz potem spotkanie sobie nie grac tlyko juz LUTY wiaomo..tylko ta gre skonczyc
ODPOWIEDZ

Wróć do „CENTRUM HANDLOWE”