Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aha..no to..nie pozostaje nam nic innego jak czekać... - powiedziałam i se usiadłam na ganku na schodku a co :P -kto to wszystko rezerwował? - zapytałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Klapnałem obok niej - nie jestem pewien, ale domki chyba rezerowała Mel i Matt... a własnie Wy się chyba nie znacie prawda?? - powiedziałem i przedstawiłem Ness Melody i Mattowi - no więc to sa głowni prowodyrzy i organizatorzy. Ja po prostu z racji tego, że większość znajomych i osób biorących udział w wyprawie to nasi znajomi wybrałem to miejsce na tzw zbiórke - zasmiałem się i spojrzałem na nią - jeśli masz ochote możesz jechać moim samochodem ze mną i Noelem lub z Shay i Jaxem.. Domyslam się, że Sky jedzie tym samym samochodem co Ty, więc mas zprawo wyboru - usmiechnałem sie
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No poznalismy sie przed chwilą wląśnie..mają rozkosznego tego szkraba - powiedziałam z zachwytem bo maluch był przeuroczy.Oni tam pewnie stali przy aucie i sie zajmowali jeszcze jakimis pierdołami, sprawdzaniem czy wszystko maja itp itd.- Aha..dobrze wiedziec.Choć..ciekawe czy planowali az tyle nieznajomych osób zabierac - zasmiałam sie lekko.-Hmm..no tak ze Sky jade.I w sumie mnie to obojętne z kim. - powiedziałam.-Hmm..wybieram to auto gdzie lepszy kierowca - wyszczerzyłam sie do Wrena
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Oj chyba tam sie nie załapiesz, bo Matt i Melody mają już swojego własnego pasażera - powiedziałem z powagą - Masz zatem do wyboru mnie lub moją siostrę, choć nie wiem czy Jax da jej prowadzić... mimo iz to jej auto - zasmiałem sie i zerknąłem na nia. No kurde nie może być aż taka tępa by nie skumać , że on chce by z nim jechała
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-hmm..zawsze mogę sie małym zająć podczas podróży - a co..lubiłam sie z nim troche podroczyć.-No ale jak nie...czy ja wiem...a może wezmę swój motor i sama pojadę...taki trudny wybór.. - uniosłam oczy ku górze udając wielce zamyśloną i debatująca jakby chodziło i losy wszechświata
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

No to Noel też się zjawił z bagażami. Przyjechał taksówką, wysiadł i uśmiechnął się do wszystkich zgromadzonych. - Mam nadzieję, że przygotowaliście wszyscy swoje kowbojskie kapelusze bo wybierzemy się niedługo do country clubu - powiedział wesoło i zapakował swoje bagaże do samochodu Wrena, bo wiedział, ze jedzie z nim xD
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Isaac też dojechał więc. I gdy usłyszał słowa Noela o kapeluszach wysiadając ze swojego samochodu. Najwyżej go tu zostawi to podrapał się po głowie, bo zapomniał :( Ale nic nie powiedział tylko zaczął przepakowywać swoje bagaże do kogoś tam.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kurde posta mi wsysło :P No wiec...
- Uważaj bo zaraz podejmę decyzję za Ciebie i będziesz zmuszona jechać tam gdzie każde - powiedziałem i zapakowałem jej bagaże do siebie - zdecydowane, bo nasze towarzystwo jest najlepsze w tej chwili
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

No i wy niedobre człowieki... Shay z Jaxem też tu byli, ale obecnie byli bardziej zajęci pakowaniem samochodu Shayki więc pewnie i Isaac się do nich przyłączył, bo on jedzie z nimi. I Jax nie zabronił Shayce prowadzić, bo obiecała, ze będzie jechac grzecznie <3
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ooo jaki skromny - zaśmiałam się.-Kapelusze? Serio? - zapytałam kiedy Noel o tym wspomniał.-Hmm..trudno..nie wiedziałam.tam sobie kupię - powiedziałam z zadowoleniem i odeszłam do auta czy tam aut.-Hej.jestem Ness - przedstawiłam się Noelowi i w sumie Issacowi tez bo nie wiem czy wgl mnie kojarzył z tego grilla
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Chyba Skyowa sie nie obrazi jak ja tez zapakujemy do auta Wrena i razem z Ness będzie jechała z Wrenem i Noelem. A co a ja sie obrazi to jej wcisnę, że to siostry wina :P - No wiec komu w droge temu.... słoneczne okulary - zażartowałem sobie i wsiadłem za kierownice... a nawet Wam pokaże jak sobie siadłem ładnie

Obrazek
Obrazek

Ubiór made in 1 fotka
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Isaac oczywiście że pamiętał Vanessę, jeśli kogokolwiek poznawał to zapamiętywał. Taką miał pamięć :) Więc zamachał jej ręką znad bagażnika Shaykowego samochodu. Miał tylko nadzieje, że Shay będzie bardziej zajęta droga a nie swoim chłopakiem i nie spowoduje wypadku w którym Isaac zginie xP
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Noel przywitał Ness z czarującym uśmiechem, ale nie podrywał jej bo ona dla Wrena w końcu. I pewnie poznał też Jaxa, bo się jeszcze nie znali i Sky też... No i potem założył swoje okulary przeciwsłoneczne - Wren ma rację.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Shay przywitała wszystko i wszystkich i jak udało jej się zapakować bagażnik to zaczepiła Mel i maleństwo by się przywitać z chrześniakiem <3 I zapoznała go z całą resztą chwaląc się ofc, bo jest czym. I pewnie szykowali się do wyjazdu czyli pakowali do tych przepełnionych bagażami samochodów :P
Chanel 'Mona' Vanderwall Shannon 'Shay' Kim
tel Party Lover Dangerous Beauty tel
Obrazek Obrazek
Summer 'Summ' Roberts
Sweet and Lovely tel

Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

_jasne..czas ruszać..czeka nas zajebisty wypad - powiedziałam ładując się do auta.Alesiadłam nie za Wrenem tlyko po przekątnej bym mogła go sobie lepiej widziec. A Sky niech sobie poobserwuje Noela bo w końcu to on miał głownie zając jej czas.Chyba xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Kimów”