Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-oj nawet jak bym Cie kręcił na tych szpilkach , to i tak bym się aż tak nie poświęcił -powiedziałem i wytknąłem jej język.
-może go zaskoczysz swoją wizytą , albo chłopak już śpi po męczącym dniu , sama mówiłaś że jest studentem , a teraz sesja -powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Eh..a juz myslałam..twardy jesteś Noah - zasmiałam się i poklapałam go łapką po klacie.Powoli dochodziliśmy do domu Wrena.
-To tamten dom.Gdzie się światło świeci u góry - pokazałam na jakieś ne wiem..3 domy przed nami.
-Nie spi...a jak tak to sie obudzi - no co?Dla mnie nie miał wyjścia xD
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Kiedy pokazała mi dom ruszyliśmy w jego stronę , nadal ją obejmowałem , żeby sie nie przewróciła od tego śniegu.
-no to chłopak się ucieszy jak Cie zobaczy , ja bym się ucieszył więc mnie tez kiedyś możesz odwiedzić -powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem na twarzy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jasne..jak nie bede mogła spac to wpadne w w nocy.Porzucam kamieniemi w teoje okno z nudów by cie obudzić - zażartowałam i poczochrałam mu włosy lekko.
-Wiesz..fajnie sie dziś bawiłam..miło było pogadac, pożartować.. - usmiechnęłam się
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-uważaj na moją fryzurę , bo już nikomu się nie spodobam -powiedziałem i po chwili dopiero się uśmiechnąłem.
-wiesz tylko wal tymi kamieniami w moje okno , a nie rodziców -powiedziałem i zaśmiałem się.
-ja też się świetnie bawiłem -podeszliśmy pod drzwi domu Wrena.
-odzywaj się częściej Diablico-powiedziałem i przytuliłem ją dałem jej buziaka w policzek.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj jest ciemno.I tak nikt nie będzie widział - powiedziałam.
-Poza tym..to to juz do spania gówniarzu - zażartowałam sobie i rozesmiałam sie.
-Hmm..nie wiem ktore to twoje.tzn..nie wiem czy pamietam.Więc jak cos to..peszek - wzruszałam ramionami
-Jasne..obiecuję - tez go uściskałam i sie pożegnałam.
-Pa Noah - i zadzowniłam do drzwi
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Popatrzyłem jeszcze na nią i ruszyłem do siebie . Po chwili byłem już pod swoim domem wszedłem do środka.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wrenisz akurat coś tam czytał. Jakieś notatki na next egzamin czy coś takiego. Na szczęście tym razem nie wsadził w uszy słuchawek i nie delektował sie jakąś muzyką, więc usłyszał dzwonek. Odłożył tam u siebie na stolik sterte notatek i poszedł otworzyć. Całkiem nie miał pojęcia kto to może być... Tzn miał podejrzenie pewne, ale to sie wytnie...
- Ide, już chwila - zawołał wchodząc do przedpokoju i już po chwili otwierał szeroko drzwi..
- Cześć Piękna - przywitał Ness i ją wciągnał do środka od razu całując a co:P
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No miał szczęście, ze ne miał słuchawek bo jakbym tam miała czekac marznąc to bym se poszła sfochowana ;p
-Wow..ale powitanie - rozesmiłam sie jak mnie tak wciągnął.Aże od razu pocałował to na pewno mógł wyczuc , że jestem wstawiona.
-Heeeejjjjjj.... - powiedzialam jak sie od niego oderwałam.
-Nie spisz? Jak tak to sobie pójdę.. - powiedziałam wesoło
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No i wyczułem owszem
- O ktoś tutaj balował dziś wieczór - powiedziałem wesoło i zamknąłem za nią drzwi
- Bum, zamknięte, nie ma wyjścia - puściłem jej oczko i pomogłem sie ododziać :P
- No nie śpię, ale nie wiem czy potwierdzenie, że nie śpie znaczy, że chciałaś uciekać czy jakbym spał?? - niby spytałem ale po chwili już i tak nie miała kurtki czy tam płaszczyka, więc... No i drzwi pozamykane na 40 zamków
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A noo troszeczkę - pokazała na palcach tak tyci-tyci.
-Spotkałam znajomego w restauracji i jakos tak po pracy poszłam z nim do trica.Się zasiedzlismy troszke ale był tak milusi, ze mnie do ciebie odprwadzil nawet zbając o to bym nie potłukła sobie mojego sexownego tyłka - powiedziałam nawet nie zorientowawszy sie kiedy nie miałam na sobie kurtki.
-Eh..nigdie nie uciekam..ale..pomóz z butami - siadłam na szafce i wystawiłam do niego nogi by zdiał mi kozaki xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Tak, tak widzę... Troszeczkę - zasmiałem sie zwłaszcza na jej tyci tyci. Kto tam wie czy te jej paluszki przypadkiem sie nie stykały tak małe to tyci pokazała. Gdy usiadła i wystawiła te nogi to pokręciłem głową
- No ładnie, ładnie.. - No ale wziałem rozpiałem ten boczny zamek i pomogłem je zdjąć - ale Ty ciągnij nogi... Nie chce wpaśc na ściane jak but puści - zasmiałem się a potem spojrzałem na nia
- Kolega mówisz?? Uczynny kolega?? - no co to tylko pytania, lekko zazdrosne bo tak wolno
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey..bede ciągła..choc pewne wolał bys abym ne nogi - zachichotałam głupiutko.j co..zdecydowanie miałam doskonały humorek a i w sumie to tak srednio wiedziała co wygaduję.
-Taak.bardzo miły kolega.Wiesz..jest młodszy ale..byłam jego pierwsza w liceum jeszcze - zasmiałam się.Po chwili juz byłam bez butów więc wstałam z szafki.
Uwiesiłam się mu na szyji i pocałowałam jego usta dlugo i czule
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Parsknałem smiechem jak wspomniała o ciagnięciu - dobra mysle, że pominę ten temat - pokręciłem głową, bo w sumie trafiła w dziesiątkę mimo pewnie niekoniecznie dobrego wzrokowego cela :P
- A on był Twoim pierwszym?? - no co bardziej zatem interesował mnie taki aspekt tego razu w liceum niż to kto jego tam rozprawiczał...
- To ile on ma lat?? Dużo młodszy?? - spytałem dla pewności i sie do niej usmiechnałem a gdy po chwili już sie na mnie uwiesiła to odwzajemniłem pocałunek i łapiąc ją za tyłeczek uniosłem w górę no i zabrałem z tego przedpokoju i poniosłem do siebie do pokoju gdzie było wygodniej, intymniej.... Paks pewnie tam nas obwąchał ale został na dole... nie przepadał za alkoholem więc to pewnie dlatego...

// pisz u niego
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Serio? no nie żartuj..ale..jak nie chcesz to nie - wytknęłam mu języczek. Pfff... przecież nie będe sie dopominać i błagać by mogła mu obciągnąć :D
-Nie... nie był. Choc nie to, ze byłam już wtedy tez nie wiem jak doświadczona ale..nie był moim pierwszym - powiedziałam.
-Hmmm 19.Chyba.. teraz jest na I roku - odpowiedziałam i skoro mnie podniósł to oplotłam go nogami, rekami i poszliśmy na górę.Pewnie nawet przez całą droge po schodach go całowałam.
-Kocham cię wiesz... - powiedziałam jak już bylismy u niego a potem pocałowałam namiętnie.
-Moge jechać na Wybrzeże z Noah? - wypaliłam nagle po chwili.
-No wiesz..zaprosił mnie..tam jest cieplo. Jedzie tam by posurfować.. - ciekawe czy Wrenisz się wkurzy na kochaną Nesske xD ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Kimów”