Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

To Mark miał jakoś wolne dzisiaj znowu to sobie poszedł raniutko na jakieś zakupy. Kupił pieczywo jakieś i wędlin czy tam ser. A teraz przylazl na targowisko żeby świeże Warzywa kupić i owoce. No i sobie stał i wybierał pomidorki xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Eh..targowisko se wymyslila xD
No ale owszem..Savanah lubiala swieze warzywa a tu mieli najelpsze.A nie w superkkecie wiec jak mogla to tu przychodizla z rana czasem.Tez sobie tam chciala kilka pomidorkow wybrac i akurat tak jakos wyszlo, że złapała ten sam co jakis facet stojacy obok niej.
-O..przeproaszm - powiedziala milo cofajac reke
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Nic się nie stało.. - powiedział miło i odsunął dłoń. Przepuścił ja do tego pomidora a dopiero zerknal na kobietę..
-Savannah? - zapytał niedowierzajac i uśmiechnął się szeroko. Nie spodziewał się jej spotkać tutaj..
-Woow.. Nawet nie wiesz.. Kurde.. Nie wiem jak ty.. Ale no... - zaczął ale urwał, bo nie wiedział czy to powiedzieć.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Dzikuje - powiedziala biorac pomidorka a potem sie zdziwila slyszac swoje imie.Spojrzała na mężczyzne.
-Markk.. - umsiechnela sie promiennie.
-Czesc - powiedziala i zasmiala sie.
-Nie obraz sie ale..za wiele to nie zoruzmialam z teoje zdnia..ale tak.. nawet nie wiem..ale nie wiem czego nie wiem - powiedziala rozbawiona.
Oj dzien sie cudownie zaczal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- wybacz.. - sam się z siebie zaśmiał..
-Strasznie się cieszę że cię spotkałem.. Bo szczerze to od tamtej imprezy zachodze w głowę jak to się stało że nie mam twojego numeru i nie wiem jak się nazywasz ani gdzie pracujesz.. - powiedział..
-wiem że brzmie jak przesladowca.. Ale kurcze.. Strasznie cię chciałem jeszcze choć raz zobaczyć.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A wiesz że tez sobie plulam nastenego dnia w brode ze no jestem idiotka..a ty jeszcze wiekszym ze nie spytales o numer - zasmiala sie.
-Noo brzmich..moz enie jak rpzesladowca ale..lepiej uwazaj co mowisz..bo znow zwieje bez danai ci numeru - powiedziala weoslo.
-Wiec..eh..zrobmy zakupy i co? Dam ci ten numer co? - zapoponowala.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnął się na jej słowa..
-Uff to dobrze że nadal mi go chcesz dać.. - powiedział i zaśmiał się. Spojrzał na nią.
-Chętnie numer wezmę.. Ale skoro już tu jesteśmy.. To masz jakieś plany na śniadanie? - zapytał z uśmiechem..
-może dasz się zaprosić do mnie? Mam super produkty.. No i genialny widok na ocean.. - powiedział.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No no.. jeszcze mam ochotę ci to daj ale wiesz.. kto wie co wykombinujesz za 5 min - puściła mu oczko.
-hmm.no w sumie...- zajrzałam mu tam do koszyka czy siatki..
-zdrowo..kolorowo..chyba się skuszę.. - powiedziała.
-po serio? Mieszkasz nad oceanem?- zapytała o tam pomału sobie dokanczali te zakupy robic
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnął się jak się zgodziła..
-Tak.. - powiedział.. - zdrowo, kolorowo i nad oceanem.. - uśmiechnął się. Akurat miejscówkę to miał fajna do mieszkania. W sumie wszędzie blisko i na plażę i do miasta.
Wybrał jeszcze kilka warzyw do tej siatki i jakiś owoców.. No i zapłacili i pewnie spacerkiem poszli do niego..
-Dobrą.. Skoro zaczynamy od nowa.. - zaśmiał się.. - To czym się zajmujesz w ogóle?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Pracuje w strazy pozarnej.. - odpwoeidziala.
-Dosc odpowiedzialan robota i za duzo babek sie nie spotyka w niej ale..ja to lubie..robie to co chcialam - powiedziala.
-A ty Mark? - no takie podstaowe info to sobie nagodnia.Podobal sie jej tne facet..fajnie jej sie z ni wczesniej gadlao..wiec..no szczerze chciala go poznac blizej
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Wow, to faktycznie brzmi całkiem odpowiedzialnie.. - powiedział z uśmiechem i spojrzał na dziewczynę..
-Ale jak lubisz to co robisz to najważniejsze..
-w skrócie to jestem taksówkarzem..-powiedzial z rozbawieniem.. Bo brzmiało to słabo przy jej zawodzie.. - Mam swoją firmę transportowa.. W zasadzie to w tym mieście nie mam konkurencji.. Więc w każdej taksi w której będziesz jechać to pamiętaj że ja cię wioze.. - zaśmiał się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak sobie w młodości ubzduralam i tak się stało.. wiesz..lubię dążyć do celu.. nie poddają się łatwo-powiedziała.
-ooo no proszę.. tego to bym się nie spodziewałam- powiedziała.zaskoczyl ja.ale dla niej nie był ważny zawód.
-ale ok..a Ty też jeździsz czy tylko jesteś szefami siedzisz za biurkiem? -zapytała.
Pewnie pomału dochodziło do niego.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnął się miło. - Ważne jest dążenie do celu.. - powiedział.
-Ja też miałem pomysł na aplikacje która obsługuje zamówienia i ustala wyjazdy no i się w końcu udało ja stworzyć i wdrożyć na rynek.. Więc.. Jeżdżę tylko ze dwa dni w tygodniu, a resztę ogarniam pozostałe sprawy w firmie.. - powiedział z uśmiechem..
-Bardzo to lubię. Jezdzenie. Pomaga w kontaktach międzyludzkich.. - zaśmiał się.
-Czasem jestem psychologiem dla niektórych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum miasta”