Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wiedział, że można, ale pozostawała jeszcze kwestia wygody. No może do pisania było jej nieco wygodniej niż pisanie na kolanie, ale jednak chyba są by nie zaryzykował taką pozycją i bólem pleców.
Uniósł brew uśmiechając się, gdy nie usłyszał odpowiedzi. Ale stanął tym bardziej jak wryty, gdy dziewczyna się odezwała słowami całkiem wyrwanymi z poza normalnej rzeczywistości. Nie zdążył nawet dojść do słowa... No cóż, może następnym razem.
-Nie ma za co.-odpowiedział i usiadł sobie na trawie około dwóch kroków od niej w siadzie skrzyżnym. Wyrywał sobie trawę i odrzucał ją na bok czekając aż panna wróci do świata współczesnego. I niestety, albo stety znał ten stan.

John Hemsworth $ wiek 31 lat $ biznesmen $ ur.13.06
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka$E-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Jamie Junior Barker $ wiek 23 lata $ student/tancerz $ ur.2.04
Obrazek Obrazek
Komórka$e-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Joseph Roca ^ wiek 28 lat ^ strażak ^ ur.10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Clive Robin "Tigh" Teller*lat 26*Motocyklista * ur 10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka<>Szafa<>Informator<>Relacje
James Callahan*27*mechanik* ur 18.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Telefon Relacje Informator
^^Chris Novak^^18 lat^^Young Footballer^^ur.17.07
Komórka $ Relacje
mów mi:
Billie Jenkins
lat
cm

Post

Zadowolona z siebie Billie zaczęła pisać coraz szybciej, aż wydawać się mogło, że jej oczy nie nadążają za jej własną pisaniną. Wytknęła lekko język z ust, zmarszczyła brwi i w pewnym momencie postawiła kropkę na końcu tak zamaszyście, że przebiła kartkę. Nijak się tym nie przejęła.
- "Massive addictive,
I'm totally completely afflicted,
As I inspire the lie like a lullaby,
crawling around in my mind" -
przeczytała to i odchyliła delikatnie głowę w bok i spojrzała na chłopaka, widząc go do góry nogami.
- Nada się, nie?
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Gdy zaczęła recytować swój wierszyk spojrzał na nią i słuchał. Podobał mu się. I to nawet bardzo. Pomyślał nawet o zapożyczeniu go do jednej ze swoich piosenek, ale raczej o to nie zapyta.
-Całkiem niezły, często piszesz wiersze?-zapytał, choć nawet sam nie wiedział czemu. Raczej znał odpowiedź, skoro tak dobrze jej idzie i ma kawałek papieru chociażby pod ręką... Głupie pytanie. Ale zdał sobie sprawę z tego zdecydowanie za późno.

John Hemsworth $ wiek 31 lat $ biznesmen $ ur.13.06
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka$E-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Jamie Junior Barker $ wiek 23 lata $ student/tancerz $ ur.2.04
Obrazek Obrazek
Komórka$e-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Joseph Roca ^ wiek 28 lat ^ strażak ^ ur.10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Clive Robin "Tigh" Teller*lat 26*Motocyklista * ur 10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka<>Szafa<>Informator<>Relacje
James Callahan*27*mechanik* ur 18.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Telefon Relacje Informator
^^Chris Novak^^18 lat^^Young Footballer^^ur.17.07
Komórka $ Relacje
mów mi:
Billie Jenkins
lat
cm

Post

- Wiersz? To? Nieeeeeee, to nie wiersz. To tekst piosenki. Pracuję nad nowym kawałkiem i dzisiaj naszła mnie wena - Odpowiedziała, stukając szybko końcówką długopisu w okładkę zamkniętego zeszytu. W pewnym momencie zakręciła długopisem pomiędzy palcami i... Spektakularnie upuściła go sobie na twarz.
- Au... - bąknęła, pocierając palcami miejsce, w którym uderzył ją przedmiot, nieświadoma niebieskiej kreski ciągnącej się od kości policzka w górę ucha. Nagle jednak buchnęła perlistym śmiechem, nabijając się ze swojej gafy. Śmiała się tak przez moment, aż w końcu uspokoiła się... Wyciągnęła dłoń w kierunku chłopaka i wyszczerzyła zęby
- Billie jestem.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ne był zaskoczony, sam by właśnie tego użył, więc chyba jeszcze nie jest z nim tak źle.
-Dużo już masz piosenek na koncie?-zapytał z zaciekawieniem w głosie. On swoje tylko do półki wsadza. I czasem sobie w domu zagra i zaśpiewa, ale nic więcej nie jest mu potrzebne.
Zaśmiał się również, gdy i ona się zaczęła śmiać. Miała bardzo fajny śmiech, przyjemny.
-Chris, miło mi.-powiedział i lekko uścisnął jej dłoń, a potem puścił.
-A, maznęłaś się.-powiedział wskazując na własnym policzku mniej więcej miejsce.

John Hemsworth $ wiek 31 lat $ biznesmen $ ur.13.06
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka$E-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Jamie Junior Barker $ wiek 23 lata $ student/tancerz $ ur.2.04
Obrazek Obrazek
Komórka$e-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Joseph Roca ^ wiek 28 lat ^ strażak ^ ur.10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Clive Robin "Tigh" Teller*lat 26*Motocyklista * ur 10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka<>Szafa<>Informator<>Relacje
James Callahan*27*mechanik* ur 18.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Telefon Relacje Informator
^^Chris Novak^^18 lat^^Young Footballer^^ur.17.07
Komórka $ Relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Cass z Mikiem nie szli daleko..do parku pospac3erowac i zatrzymali sie przy fontannie.
-Oj nie mardź..jendo ne wyklucza drugiego - puscila mu ockzo i pocalowala go sobie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Mówisz kuzynko że całujemy się w miejscach publicznych? - zapytał i uśmiechnął się. Odwzajemnił. Ujął ja w pasie i przytulił..
-Jeszcze trochę i będzie po wszystkim.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jest ciemnawo i nikogo nie ma..ale ok..wybacz..zapomnialam sie - powiedziala z smiechem.
-Yhm..jeszcze troche - pokiwala glowa.
-Fajnie t..ne bylam ejszcze - siadla a na brzegu fontany sobie i zamoczyla reke
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Pamiętaj że to dla twojego dobra.. - Powiedział i cmoknal jej nosek tylko jeszcze a potem już sobie siedzieli na brzegu..
-Fajna miejscówka.. Fakt.. - Uśmiechnął się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ja wiem.Dlateog przeproaszam.. - bo sie zapedzila.Czasem przy nim zapominala sie..
-Cierkawe co tu ejszcze ciekawego kiedys odkryje..bo w sumie serio jak to sie skonczy to chyba tu zostane..w NY.. jakos nie specjlanie tam mam do czego wracac i tak - powiedziala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

jak tak siadł koło niej to Splotl ich dłonie. W końcu było ciemno. I na coś takiego można sobie było pozwolić..
-Nie będę mówił że mnie to Zmartwi jak tu zostaniesz.. - powiedział j spojrzał w jej oczy. Miał ochotę ja teraz wycalowac..
-i będziemy mogli. Przenieść nasza relacje.. Na wyższy poziom może?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzala na rece ich.
-Yhm..a calowac to cie nie moge - zaschichotala
-To dobrze..dobrz ebedzie miex tu kogos..bliskiego - powiedziala.Bo jednak no nie mogal go tlyko nazwac swoja ochrona czy znajomym.
A potem zorbila na niego oczy.No czego jak czego ale czegos tkaiwgo sie nie spodzieala.
-Ale..ale ze co mas zna mysli? -wpatrywala sie w niego.SSerce jej mcniej zabilo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Cicho.. Ciemno jest.. Łatwiej ukryć splecione dłonie niż język w ustach... - zaśmiał się. I spojrzał na nią.
-Nooo w zasadzie.. To.. - zaczął jakoś tak nieco niezdarnie..
-Lubie cie.. No i swobodnie się czuję koło ciebie.. Więc pomyślałem że jak już skończy się to całe ukrywanie.. To miłoby było.. Jakbyśmy siqre mogli zacząć spotykać na poważnie.. - powiedział i dopiero na nią spojrzał.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ale smieszne.. - roześmiala sie.No ale mial racje hehe
Wysluchala go nie przerywajac mu.
-Wow..tzn nie noo....wow bo no nie spodziewalam sie ale... - smiechala sie caly czas.
-Mam tak samo..wiec..no jelsi chcesz to mozemy sprobowac...z wielka checia sprobje - powiedziala patrzac mu w oczka.
No co prawda nie wiedziala czy ma tak smao bo tlyko jego tu w zasadzie znala i nie miala okazji anwet poflirtowac i porandkowac z innymi ale noo..w koncu slubu bra cnie beda jakby sie cos mialo zmienic.
-naprawde mi an tobie zalezy Mike..a te wszysktriew tygodnie byly tlyko i wylacznie znosne dzieki tobie..wiec dziekuje - dodala
-Choc hmm..pamietma z ejeszcze nie dawno mowiles z enie szukasz dziewcyzny - zasmiala sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnął się do niej szeroko i eh.. Ależ ją miał ochotę pocałować. Jednak się powstrzymał. Scisnal nieco mocniej jej dłoń.
-Wiesz.. Ja nie szukałem dziewczyny.. Jednak chyba.. Sama mnie znalazła.. - powiedział o tej całej ich sytuacji..
-Więc... Jestes moja dziewczyna, tak? - zaśmiał się. Bo jednak.. Bo miało być po tym całym ukrywaniu.. Ale skoro czuła tak samo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Park”