Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wróciliśmy na międzystanową i pojechaliśmy przed siebie.
-ciesze się , że mam Ciebie -powiedziałam do męża. Byłam z nim szczęśliwa i nadal nie rozumiałem jak nam się to wszystko udało.
-zadzwoń do Tylera jak dojedziemy na miejsce martwię się o niego , ostatnio sporo przeszedł -powiedziałam wzdychając.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-ja tez Mała..ja też.. - pokiwal głową no i w sumie jechał dośc syzbko.O ile lubił jeździc to chyba juz chciał dotrzeć na miejsce i sobie odpocząc i sie cieszyc tym wyjazdem wraz z żonka z dala od domu i wszystkiego i wszystkich.
-Dobrze..zadzownie jak tlyko dojdziemy..choc spokojnie..chłopak nie jest głupi..nic sobie nie zorbi - zapewnil ja i ujął za łapkę, splatając ich paluszki.Puszczał ja tlyko jak musiał bieg zmienic.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-ja wiem Kochanie , ale bardziej się martwię , że może coś komuś zrobić niż sobie -powiedziałam i spojrzałam na męża
-musi wiedzieć , że nie jest sam i może na nas liczyć -uśmiechnęłam się do męża i spojrzałam na nasze splecione dłonie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Spojrzal na nia.-Ej..serio?nie noo...a z jakiej racji? Daj spokoj..Ty nie łazi i ine bije ludzi bez powodu - powiedział ian smiejąc sie.
-Ale dobrze..zadzownie dla twojego spokoju - pokiwal głowa.
-Dobra moj pilocie..mow gdzie skrecamy czy coś.. - dodał.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no może i nie chodzi , ale może mu coś odbić kto go tam wie -powiedziałam i spojrzałam na męża
-możesz pojechać w prawo -powiedziałam z uśmiechem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Na dobra sprawę jak sie tak marwisz to sama tez mozesz zadzownic - powiedział Ian.
-Ale okey..dojedziemy na miejsce to zadzwonie.Obiecuję Skarbie - cmoknal ją w wierzch dłoni a potem skrecil w prawo i pewnie jechali w kierunku Charleston (bo tu widze wiecej tematów zrobione niz w Newport )
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Ok mi to bez różnicy gdzie dojadą xD
-wiesz powinniśmy o niego zadbać , żeby nie narobił głupstw -powiedziałam do męża
-zadzwoniłabym do niego , ale myślę , że prędzej z Tobą pogada niż z żoną kuzyna -oparłam głowę na jego ramieniu i przymknęłam oczka. Jechaliśmy przed siebie.
/możesz już tam pisać
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Spooooko xD
-O matko..cała okolica sie bedzie słyszałą - zasmiala sie na to jego ruszenie głosnie Olivia.
-Hmm..,że jadena kilak dni z Becą..ale nawet nie wnikała gdzie..zmyslilam, że gdzies tam do jej kuzynki nad jezioro jakies ale to jakas wiocha to nei znam nazwy -zasmiala się
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Powiesz, że Beca nie do końca umie jeździć..-powiedziałem i zaśmiałem się, ruszyłem droga na południe i sobie jechałem spokojnie.
-Dobrze, że Cię nie wypytywali..-powiedziałem i puściłem jej oczko, przejechałem dłonią po jej udzie i uśmiechnąłem się do niej..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj no coż..chyba już troche mimatka pofolgowała i zpomniała o tym naszym romansie wiec..poza tym..mówiłam jej ze moze zadzonic do Beci i zapytać no ale..ma teraz na głowie mase spraw jakies problemy czy cos tam w pracy mają wiec sie an tym skupia.. - wzruszła ramionami Liv.
-Wiec..mamy czas by sie soba nacieszyć - polozyła sobie dłon na jefgo dłoni i cmoknęła go w policzek
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No i bardzo dobrze..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej..
-W takim razie będziemy się świetnie bawić ze sobą..-powiedziałem i pomachałem brwiami, spojrzałem na nią i ścisnąłem jej łapkę, jadąc przed siebie samochodem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiem, że będziemy.I w końcu bez ukrywania się.Jak normlani ludzie - powiedziała z usmiechem Olivia.
-A swoją drog.a.to gdzie ty mnie właściwie porywasz? - zasmiala sie.Bo nie miala pojęcia gdzie jada.Pewnie gdzies nie jakos super daleko skoro autem ale.. xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jasne, że tak..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem na ni..
-Jedziemy do Newport..-powiedziałem..-Niezbyt daleko, ale wystarczająco..-puściłem jej oczko..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Aaaaaa..no to w sumie soko.Faktycznie niedaleko ale wystarczająco - usmiechnęła się Liv.
-Eh...stęskniłam sie przez te kilka dni bez ciebie, wiesz - powiedziała po kilku tam chwlach.Pewnie zapuścila jakaś fajna muzyczke sobie.Rączke polozyła na jego udzie miziając go paluszkami ^^
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ja za Tobą też, kochanie.-powiedziałem do niej i puściłem jej oczko, spojrzałem na jej dłoń z uśmiechem.
-Zarezerwowałem nam miły pokoik w hotelu, więc mam nadzieję, że Ci się spodoba..-powiedziałem i uśmiechnąłem się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DROGI”