Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-po prostu dla mnie ten koleś nie żyje i koniec kropka , chcesz się z nim widzieć , zamieszkać proszę bardzo, ale to Twoja decyzja ja Cię nie zmuszę do mieszkania ze mną -powiedziałem i dopiłem swoja kawę.
-proszę nie poruszajmy juz nigdy tego tematu-powiedziałem i spojrzałem na siostrę.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałam na niego zdziwiona, że tak na mnie naskoczył..
-Wiesz dobrze, że chcę mieszkac z Tobą..-powiedziałam do niego.-Po prostu Ash ma wolne mieszkanie i chce nam je oddać, ale jak nie to nie..-powiedziałam rozkładając bezradnie ręce..
-Nie mam zamiaru stać pomiędzy wami w tej durnej kłótni..-powiedziałam jeszcze na koniec.
-Koniec tematu..-powiedziała i skończyłam jeść lody.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Nic nie powiedziałem na tema Asha , bo uważałem też ten temat za zakończony.
-to co prosić rachunek czy chcesz jeszcze jakieś ciacho ?-spytałem i zaśmiałem się. Wiedziałem , że Babi jest łasuchem i uwielbia wszystko co słodkie ^^
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie, już chyba nie..-powiedziałam i pogłaskałam się po brzuchu, pewnie miałam już pełny całkiem po tych lodach..
-Ale możemy kupić te pyszne czekoladki na wynos..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-no to chodźmy -powiedziałem i poszliśmy do lady , od razu poprosiłem nasz rachunek i Babi wybrała sobie czekoladki jakie chciała. Zapłaciłem za wszystko i udaliśmy się do wyjścia.
-to gdzie teraz siostra ?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No nie wiem w końcu.. -powiedziałam i zasmiałam się..-Idziemy w końcu do tego kina czy nie?-zapytałam i spojrzałam na niego, wzięłam sobie torebkę z czekoladkami i wylosowałam jedną ze środka..-Chcesz?-zapytałam, biorąc jedną do ust.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jak chcesz możemy iśc do kina , ale jak chcesz nic na siłe może masz inny ciekawszy pomysł-powiedziałem do siostry wyszliśmy z lodziarni.
-nie dziękuje , nie mam ochoty na nic słodkiego-zaśmiałem się.
-chyba że chcesz może jakies ciuchy -powiedziałem bo w sumie nie wiedziałem co by jej się teraz przydało, mogłem sobie pozwolić na większe wydatki dla nas bo nie płaciłem za szkołę.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to w sumie nie wiem..-powiedziałam i stanęłam na środku drogi..
-A ty na co masz ochotę bardziej? Na zakupy czy na kino?-zapytałam i spojrzałam w jego oczka..
-Może ty potrzebujesz jakiś ciuchów, co?-pomachałam brwiami.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-mogą być zakupy , przynajmniej co nieco jeszcze się o Tobie dowiem , co działo sie kiedy nie miałem dla Ciebie czas-zaśmiałem się i objąłem siostrę ramieniem.
-wiesz ja nic nie potrzebuje , ale Tobie możemy coś kupic , co Ty na to?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to w sumie możemy iść na jakieś zakupy, ale nie wiem, czy ja coś potrzebuję.. -powiedziałam..-Najwyżej się przejdziemy po sklepach i jak mi coś w oko wpadnie to kupimy..-powiedziałam i wzięłam go pod rękę,a potem wyszliśmy z lodziarni i poszliśmy sobie do jakiś sklepów.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Po skończonych zakupach przyszłyśmy z Alice do lodziarni, zamówiłyśmy sobie lody i jakąś dużą kawę i siadłysmy przy stoliku..
-Ja chyba nie mam co opowiadac, więc ty się spowiadaj, gdzie zgrzeszyłaś i z kim..-pomachałam brwiami.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj jak ne masz..na pewno masz.Cos musiałaś z kims byc skoro nie wpadłas na imprezke wczoraj - zasmiała sie alice siadajac wygodnie.
-Ale niech bedzie, że zaczniemy ode mnie - powiedziała.-Więc..no pozanałam takiego jednego..przystojniaczek pierwsz klasa..i no coż..gadka-szmatka i skoncyzło sie jak zawsze - zasmiała sie.
-Niemniej..bardzo pragnie cie poznać..i tezzapewne wykorzystać..w gorącym trójkaciku - pomachała brwiami Alice
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się..-Byłam z Charliem..-powiedziałam do niej..-A że dawno się w sumie nie widzieliśmy, to nie chciałam tak od razu od niego uciekać..-wyszczerzyłam się.
-No to widzę, że nie próżnowałaś..-pomachałam brwiami i spojrzałam na nią..-Ale jak się dobrze bawiłaś, to najważniejsze..
-Hahaha, no co ty?-powiedziałam z rozbawieniem..-Co ty mu nagadałaś?-zapytałam machając brwiami..
-Jak dobry z niego towar, to why not..-pomachałam brwiami i spojrzałam na moją girl..-Poświęcę się..-wytknęłam jej język..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ej..z tym charliem? - Alice uniosła brew.
-Eh...no to w sumie...ale, że co?Miło było? - zapytała przyglądając sie blondynie badawczo.
-Ejjj..nic takiego.Tylko pozachwalałam swoja dziewczynę..a wiesz jak to facet..na trójkąty prawie kazdy chetny - zasmiałą się i jak dostały swoje lodziki i kawke to zaczeła jeść.
-Zdecydowanie dobry..i ja ci dam poswiecenie - zasmiala sie machajc jej..łyzką bo nie miala wolnych palcy haha
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No z tym samym..-powiedziałam i zaśmiałam się, spojrzałam na przyjaciółkę/dziewczynę.
-No fajnie, fajnie..-powiedziałam i pokiwałam głową, zamyśliłam się na chwilę, a potem nam przynieśli kawę i lody, więc zaczęłam wcinać..
-No to wspaniale..-wyszczerzyłam się..-Ale to prawda, nie znam chyba faceta, co by odmówił trójkącika..-dodałam..
-No co? -zachichotałam..-Trzeba się poświęcić dla ogółu.. Myślisz, że da nam dwóm radę?-pomachałam brwiami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CENTRUM HANDLOWE”