ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek

Serial opowiada historię morderstwa młodej dziewczyny i późniejszego śledztwa. Łączy w sobie trzy wątki - detektywów pracujących nad sprawą, rodziny pogrążonej w żałobie oraz podejrzanych. Ukazuje również polityków zamieszanych w tę sprawę. Jak się okazuje, tu nie ma żadnych przypadków: każdy ma jakiś sekret, a kiedy bohater myśli, że udało mu się ruszyć do przodu, jego przeszłość daje o sobie znać.

Ogląda ktoś ten serial? Ja zaczęłam wczoraj i bardzo się wciągnęłam polecam .
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

no własnie mam juz pierwsze 3 odcinki ściągnięte aby zobaczyc co to ale jeszcze nie miałam czasu obwejrzeć xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Na pewno Ci się spodoba ja jestem na 6 odcinku i jak na razie serial jest zajebisty :D
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Jestem już na 2 sezonie i serial jest dla mnie świetny, odcinki są ciekawe i zaskakujące a to w obecnych czasach bardzo rzadkie jeśli chodzi o seriale.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

a ja jednak sie pomyslilam to nie ten serial miałam ogladac...tylko the missing. The killing chciałam kiedys kiedys ale nie mogłam znaleźć go do ściągniecia i już mi sie odechciało ;p nie lubie nadrabiac kilku sezonów odcinków..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Dopiero zaczął się 2 sezon więc nie masz dużo do nadrabiania poza tym 1 sezon ma tylko 13 odcinków poza tym ja już od dawna nie ściągam seriali tylko oglądam na zalukaj.tv
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Serial się rozkręca oby tak było dalej to będzie jeden z lepszych seriali jaki widziałam
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odcinki coraz lepsze aż nie mogę uwierzyć , że można trzymać serial na taki poziomie oby tak dalej
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

No i serial się skończył zajebisty ostatni odcinek mnie osobiście bardzo zaskoczył oby kręcili więcej takich seriali
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

A jednak nie koniec, już się nie mogę doczekać 3 sezonu :D
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Też czekam na 3 sezon , ale nie wiem czy się doczekam :P
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Doczekasz się teraz na wakacje ma zacząć lecieć 3 sezon ;)
Też lubie ten serial i już się nie mogę doczekać , ale z tego co czytałam ma być to ostatni sezon niestety :/
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Właśnie skończyłam 4 sezon i jestem mile zaskoczona końcem serialu. Liczę na to , że znajdzie się jakiś chętny scenarzysta i powstanie 5 sezon. Jak nie to taka końcówka zdecydowanie mnie zadowala. Holder & Linden <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „SERIALE”