Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Dojechałam taksówką pod dom zapłaciłam za kurs wzięłam swoje walizki podziękowałam kierowcy i podeszłam do drzwi , otworzyłam je i zaczęłam wnosić do środka walizki , gdy się już z tym uporałam zamknęłam drzwi i poszłam oglądać dom
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Podeszłam do drzwi otworzyłam je... wzięłam od dostawcy swoje zakupy zapłaciłam podziękowałam i poszłam do kuchni byłam strasznie głodna.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Szedłem plażą, minałem miejsce ogniska nie widząc nigdzie Quinn, więc postanowiłem zerknąć czy jest jeszcze w domu. Dotarłem pod adres, który chyba do niej należał... Tak naprawdę to byłem w kilku innych domkach wcześniej ale to nie były jej domy. Ten był kolejny po drodze, więc z nadzieją wszedłem na ganek i zapukałem do drzwi
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Podeszłam do drzwi i je otworzyłam...-a Ty co tu robisz?-spytałam zaskoczona jego widokiem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Własnie Cie szukam. Nie mów, że nadal sie rozpakowujesz i wolisz siedzieć w czterech ścianach, co??
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie teraz jem rozpakuje się później...wejdź -powiedziałam i odsunęłam się od drzwi żeby wszedł do środka...-skąd wiedziałeś , że mieszkam w domu na plaży?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nic się przede mną tu nie ukryje - zasmiałem się wchodząc - pocieszę Cię jednak, że musiałem odwiedzić kilku Twoich sąsiadów nim tu trafiłem
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Gdy wszedł do środka zamknęłam drzwi i poszliśmy do salonu...-mogłeś zadzwonić to bym Ci podała adres
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Dojechali razem pod dom Quinn
- Wow, ma lepszy domek niz my - powiedziała Hales podchodząc do drzwi i zadzwoniła do drzwi.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie mów, że jej zazdrościsz Hales - powiedziałem czekając az Quinn nas przywita.-Jak chcesz to kiedy tam możemy sobie zrobic remont tu i ówdzie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Po drodze założyłam koszulkę...podeszłam do drzwi i je otworzyłam...-hej zapraszam -powiedziałam uśmiechając się do nich...-co za miła niespodzianka
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No cześć szwagierko - uśmiechnąłem się do niej.Weszlismy do środka.-ładny domek.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Niespodzianka?? Sama nas zaprosiłaś - powiedziała wchodząc do środka rozglądając się.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dzięki Nate- powiedziałam i zaprowadziłam ich na taras
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Quinn James”