Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj..jak ty zawsze dbasz o mnie - zasmial sie przerywajac pieszczoty.
-jestem za - no i sie polozyl na lozku na pleckach i czekął az ona sie znjadzie nad nim.Bo tak wygodniej niz na odwrót :)
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Zawsze, zapamiętaj to sobie..-powiedziałam, na chwilę wpiłam się w jego usta, a potem sobie zjechałam językiem po jego klacie i brzuchu i dotarłam do jego członka. Usiadłam na jego klacie okrakiem i zabrałam się za jego kutasa. Ssałam, lizałam, podgryzałam lekko, wsuwałam go głęboko do gardełka. Czułam jaki był już podniecony.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Och... - jeknał czujac jak bierze jego fiuta do ust.scisnął mocniej jej posladki lapkami a otem dotała klapsa.nastenie rozsunąl sobie jej posladki lakami i piescił jezyczkiem intensywnie jej cipkę czasem zasysając jej łecztaczkę
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się słysząc jego jęk, a potem nie odrywałam się ustami od jego fiuta. Zasysałam go całego, lizałam, pieściłam jaja, zasysając je.. Te jego klapsy i usta sprawiały, że moja cipka płonęła już z pożądania, dlatego pieściłam go intensywnie, pojękując co jakiś czas..
-Asshhh..-mruknęłam w końcu, mocno zacisnęłam dłonie na pościeli..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj co jak co ale znała się na rzeczy. Jego fiut sie mocno prezyl pulsujac coraz częściej.
- daj sie ponieść Mala- powiedzial i znow zasysnal jej lechtaczke.paluszkiem wjechal w jej dziurkę dosx szybko ja penetrujac.czul jaka jest mokra i gorąca
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Cały czas nie przestawałam go pieścić, co jednak było trudne, zeby się skupić jak tak idealnie się mną zajmował.. Pojękiwałam coraz częściej, a w pewnym momencie, aż zawyłam z rozkoszy, gdy tak szybko poruszał paluszkiem..
-Ooooch..-zadrżałam, czując jak cudowny orgazm zalewa moje ciało, zastygłam na moment, a potem wsunęłam jego chuja głęboko, ssąc intensywnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Bo ash wiedzial jak jej dobrze zorbić xD
Poczuł jak dochodzi ale nie przestawał jej peirsic by to spotęgować.dopiero jak odetchnęła to ją "zostawił i juz sie sam delektował tym jak mu swietnie obciagała.
-Och tak Serena...jeszcze troche mała - klepnął a wtyłek a potem sobie go metosil xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

gdy moje ciało się trochę uspokoiło, to skupiłam się z powrotem na jego kutasie, ssałam mocno, wsuwałam głęboko do gardła i pieściłam językiem. Dłonią zajmowałam się jego jajkami, by dać mu jak najwięcej przyjemności.. Oj cudowny był ten poranek..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Nie musiala sie juz nim długo zajmowac bo po niedługim czasie jeknal glosno zacisnal dlonie na jej tyleczku i doszedl spuszczajac sie w jej usteczka :p
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Grzecznie przełknęłam jego nasienie i wylizałam do czysta jego kutasa, byłam mocno napalona i nadal mokra...
-Uwielbiam Cię...-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, przekręciłam się w drugą stronę i pocałowałam jego usta zachłannie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odwzajemnił pocałunek długo i czule.
-Ja ciebie tez...idelany poranek.oby takich wiecej.. - powiedzial z usmiechem i pogladzil ja po policzku czule.
-No le...ide pod prysznic a potem sie zbieram do pracy... - powiedzial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to w takim razie wieczorem będzie tego więcej, kochanie..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego szeroko..
-To leć ogierze...-powiedziałam i klepnęłam jego tyłeczek, jak wstawał z łóżka..
-Kocham Cie..-powiedziałam jeszcze do niego, jak zniknął w łazience..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wiem..na to licze - zasmial sie jak go klepnela no i owszem..wzial szybki prysznic a potem wrocił, ubrał sie no i pewnie tam polazł do pracy
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Po tym jak Ash wyszedł do pracy, też wstałam, wzięłam długi prysznic, a potem się ubrałam i zeszłam na dół.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszliśmy do sypialni..
-A ty byś zjadł jeszcze do tej sałateczki konia z kopytami..-powiedziałam i zaśmiałam się..
-Ale to jutro na obiad, i nie koń, tylko jakiś kurczak co najwyżej..-puściłam mu oczko..
-Idę się ogarnąć trochę.. Ty grzej łóżko..-powiedziałam, poszłam na chwilę do łazienki i wróciłam po chwili.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Sereny i Asha Johnsonów”