Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Poszedłem za nia i gdzies tam razem poszlismy - otwartość to podstawa przy zabawie
Lucas Scott - 24 lata *** *Brian Johnson - 17 lat* *** Charlie Pace - 22 lata
trener kruków******** * *****Koszykarz***** * ********Muzyk i diler
Rachel Berry - 18 lat *** *June Phigg - 23 lata* *** Lauren Gottlieb - 19 lat
Singer and Cheerios****** * *****dziennikarka***** * ******Dancer and Student
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Weszłam do łazienki rozebrałam się założyłam koszulkę i wróciłam z rzeczami w ręce do sypialni
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Weszłam do łazienki. Rozebrałam się odkręciłam wodę i stałam pod jej strumieniem
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wzięłam szybki prysznic. Ubrałam się pomalowałam się uczesałam włosy. Wyszłam z łazienki i poszłam do kuchni.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Weszłam do łazienki zamknęłam za sobą drzwi podeszłam do lusterka by zobaczyć swoją twarz nie wyglądałam za dobrze przemyłam wodą twarz, rana nie była wielka na szczęście. Zaczęłam szukać apteczki gdy znalazłam przemyłam ranę wodą utlenioną przykleiłam plaster na ranę. Wzięłam też szybko kąpiel owinęłam się w ręcznik i poszłam do pokoju.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wszedłem do łazienki zrzuciłem z siebie spocone ciuchy i wszedłem pod prysznic myjąc się calutki porządnie. Po kąpieli wytarłem się ręcznikiem, załozyłem szlafrok i poszedłem do sypialni
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Lucasa Scotta & Karen Roe”