Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

ogłoszenie #60
26.10.2022
Dzisiaj na forum zostały zrobione porządki , nieaktywne postacie zostały przeniesione do nieaktywnych. Działy takie jak domy , relacje, rogrywki, komórki czy fb też zostały wyczyszczone jeśli coś nie zostało usunięte to proszę dawać znać. Do 2 tygodni macie czas na skopiowanie np relacji, kp czy FB z już nieistniejących kont i stworzenie tematów z aktywnych kont.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

ogłoszenie #61
01.11.2022
Od dzisiaj na forum mamy nowy wygląd oraz parę nowych kodów. Za , który bardzo dziękujemy Kasi :*
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

ogłoszenie #62
07.12.2022
Dzisiaj zostały zaktualizowane zajęte wyglądy
Awatar użytkownika
100 lat
200 cm
Tree Hill
Burmistrz
to skomplikowane
tree hill
tree hill

Post

ogłoszenie #63
31.12.2022
witajcie kochani, po długiej przerwie ♥ przychodzimy do was z samymi nowościami

1. Możecie od teraz tworzyć osobne profile i łączyć je ze sobą aby można było skakać po postaciach.

2. Pojawiły się nowe kody i prosimy wszystkich użytkowników o założenie od nowa tematów dla każdej z postaci ♥ Wasze stare tematy od tego momentu znajdują się w archiwum

3. Możecie także używać "@imię i nazwisko postaci" <-wybierając z listy, aby oznaczyć kogoś w poście

4. wszystkie sprawy/problemu techniczne, prosimy aby były zgłaszane tutaj!

5. Zdajemy sobie sprawę z błędu technicznego podczas przełączania profili - wystarczy, że klikniecie wtedy na nagłówek, a wszystko będzie dobre - aktualnie pracujemy nad rozwiązaniem tego, ale nie chcieliśmy Was dłużej trzymać!
mów mi:
Tree Hill
tree hill
Awatar użytkownika
100 lat
200 cm
Tree Hill
Burmistrz
to skomplikowane
tree hill
tree hill

Post

ogłoszenie #64
21.02.2023 r.
Dzisiaj zostały odświeżony wygląd forum na zimowy, do naszego miasteczka zbliżają się święta. Mamy nadzieję, że wygląd się podoba. Jeśli brakuje wam jakiś działów, kodów to piszcie na PW lub w pomysłach.
mów mi:
Tree Hill
tree hill
Awatar użytkownika
100 lat
200 cm
Tree Hill
Burmistrz
to skomplikowane
tree hill
tree hill

Post

ogłoszenie #65
28.06.2023 r.
Dzisiaj został zmieniony wygląd forum, mam nadzieję, że Wam się podoba. Na forum jest też przeskok z grudnia na kwiecień , nie ma obowiązku pisać przeskoków chyba, że chcecie coś istotnego opisać co działo się u Waszych postaci. Żeby wszystko działało jak należy trzeba usunąć ciasteczka (ctr+5)
mów mi:
Tree Hill
tree hill
Awatar użytkownika
100 lat
200 cm
Tree Hill
Burmistrz
to skomplikowane
tree hill
tree hill

Post

ogłoszenie #66
29.09.2023 r.
Witamy po wakacjach, przypominamy o zmianie wieku postaci jeśli miała urodziny w przeskoku , lub w ostatnich tygodniach czy dniach. Mamy nadzieję , że teraz forum się nie co rozrusza po tych wszystkich wyjazdach , wakacjach i innych sprawach. ;)
mów mi:
Tree Hill
tree hill
Awatar użytkownika
100 lat
200 cm
Tree Hill
Burmistrz
to skomplikowane
tree hill
tree hill

Post

ogłoszenie #67
18.01.2024 r.
Witajcie Kochani w Nowym Roku :) myślę , że forum na chwilę obecną się rozruszało, mamy sporo gier, które trwają. Zapraszamy nowe osoby do zostania z nami i bawienia się z nami. Dzisiaj stworzyłyśmy w grafice osobne tematy do zamieszczania zdjęć, avków czy też gifów z postaciami. Jeszcze nie wszystkie są uzupełnione , ale pracujemy nad tym. Na forum zbliżają się wakacje więc zapraszamy do myślenia nad tym gdzie wasze postacie chcą wyjechać , a może chcecie byśmy zrobili jakiś wspólny wyjazd jak to było lata temu. Decyzja należy do Was.
mów mi:
Tree Hill
tree hill
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja”