Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kupiłem książki do nauki i nie tylko
Nick Jonas :)
piesElvis
ubranie
ubranko (bez dziewczyny)
rodzinka my family
Znam:Adrianne,Red-Cloud,Nikola,Michelle,Silver,Brooke,Enrique,
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kupiłem książke kucharską xD dla Ad i pojechałem do Michelle
Nick Jonas :)
piesElvis
ubranie
ubranko (bez dziewczyny)
rodzinka my family
Znam:Adrianne,Red-Cloud,Nikola,Michelle,Silver,Brooke,Enrique,
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

weszłam rozglądając się za książkami, chwilkę postałam i wybrałam jedną z wielkiej kolekcji
zapłaciłam i wyszłam
Lilly "Alex" Stamper*lat 22*Policjantka*Tree Hill
Poznałam: Andreasa, Enrique, Adriannę, Brooke, Owena, Deana, Williama, Jamesa C., Nikki, Xtinę, Alexa, Barbie, Natalię, Chloe, Lauren, Andie, Sarę, Maggie, Liama, Tyler`a, Katherine...

Jak mnie rozbierzesz.
Obrazek
Codzienne
Sukienka
- [...] uśmiech [...] jest dla ludzi szczęśliwych.
- I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. [...] Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz.

mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

ROK PÓŹNIEJ
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Weszłam do księgarni, bo chciałam kupić jakąś fajną książkę dla Lucasa.. chodziłam więc między regałami. próbując coś wybrać.. Nagle moją uwagę przykłuł wielki stos książęk z wielkim napisem NOWOŚĆ nad nimi, podeszłam więc bliżej by zosbaczyc co to takiego i wmurowało mnie w podłogę... Zobaczyłam wydaną książkę Lucasa o której nie wiedziałam.. Wzięłam jedną do ręki a w oczach zaszkliły mi się łzy.. Poeszłam do kasy i zapłaciłam za książkę, po czym wyszłam ze sklepu iposzłam na parking.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Weszłam do księgarni... Wybrałam kilka książek, zapłaciłam i wyszłam.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Całe przedpołudnie Nao kręciła się po centrum. Tym razem postanowiła zwiedzić księgarnie... tam zawsze można znaleźć coś ciekawego.
Najpierw obeszła regał z czasopismami... Obejrzała kilka motoryzacyjnych, kilka o modzie i kilka dla panów... kiedy nie znalazła nic co szczególnie przykułoby jej uwagę weszła w regał "dla dorosłych" i zaczęła przeglądać jakąś sporej grubości księgę, uśmiechając się co jakiś czas.
mów mi:
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Wszedłem do księgarni z nadzieją, że znajde jedną z najnowszych książek z kardiologi, którą chciałem przeczytać poszedłem do działu medycznego i zacząłem szukać książki co jakiś czas rozglądałem się po księgarni spojrzałem na dziewczyne która stała przy gazetach i posłałem jej czarujący uśmiech
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Nao zaabsorbowana bardzo interesującymi zdjęciami początkowo nie zauważyła, że ktoś na nią patrzy... dopiero po chwili coś "przyciągnęło" jej wzrok w stronę jakiegoś chłopaka. Odesłała mu uśmiech, przekrzywiła głowę, by przeczytać tytuł ciekawego tomu, który akurat dzierżył w dłoni. - praca czy rozrywka - zagadnęła zauważając, że to coś dotyczącego medycyny... czyżby kolejny doktorek ?
mów mi:
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-praca i rozrywka-powiedziałem z uśmiechem i podszedłem bliżej by nie krzyczeć do niej...-William -przedstawiłem się nie spuszczając z niej wzroku była bardzo piękną kobietą
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ciekawe - rzuciła jakby bardziej do siebie. Widząc, że do niej podchodzi uśmiechnęła się nieco szerzej - Naomi - również się przedstawiła. Po w chwili wpatrywania się w mężczyznę odwróciła wzrok przenosząc go na książkę - kardiologia... - przeczytała i zmarszczyła czoło - zajmujesz się serduchami... tymi złamanymi też??
mów mi:
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-tak jestem kardiologiem, a co do złamanych serc to raczej nie do mnie psycholog pewnie lepiej by sobie poradził niż ja-powiedziałem z uśmiechem lustrując dziewczynę od kóry do dołu no co w końcu to facet więc to normalne zwłaszcza jeśli chodzi o taki wygląd xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Niektórym to i nawet psycholog nie pomorze... wierz mi wiem coś o tym - puściła mu oczko. Zamknęła gazetę, którą trzymała w dłoni i odłożyła ją na półkę między inne tego typu gazety. Wyłapała jego zainteresowany wzrok i tylko uśmiechnęła się sama do siebie. Na nią chyba każdy facet tak patrzył... - mam ochotę na coś... słodkiego... piszesz się - spytała zagryzając ponętnie dolną wargę.
mów mi:
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-jeśli moje towarzystwo Ci odpowiada to oczywiście, że się pisze-powiedziałem odłożyłem książke na miejsce i wróciłem do niej następnym razem po nią przyjde w końcu mi nie ucieknie, a ona mogła zniknąć xD...-masz jakieś szczególne miejsce gdzie chcesz iść??-spytałem z uśmiechem starałem się już tak na nią nie gapić bo jeszcze by uciekła :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum miasta”