Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

[align=center]Obrazek
Obrazek
Obrazek[/align]
lat
cm

Post

No i weszlismy tutaj i od razu wiedziałe, że to Lois bedzie wiodła tu prym miedzy wieszakami
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zaczęłam przeglądać koszuli...-co myślisz o tej??-spytałam
lat
cm

Post

- Ladna - popatrzyłem - a nie ładniejsza byłaby ta - pokazałem na inna
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to jeden dostanie tą a drugi tamtą-powiedziałam
lat
cm

Post

- No to jedną część mamy z głowy... Teraz ta trudniejsza.. Zabawki
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a pewno poradzisz sobie z wyborem zabawek
lat
cm

Post

- Jeśli mi pomożesz to na pewno coś wybierzemy - powiedziałem do niej z uśmiechem i podeszliśmy z koszulkami do kasy. Oczywiście najpierw wybraliśmy odpowiednie rozmiary. Zapłaciłem za wszystko i wyszliśmy ze sklepu z obraniami idąc wybrać coś z zabawek.
mów mi:
Robert_Chase
lat
cm

Post

Wszedł tutaj z Allison. Matko chłopina zupełnie się nie odnajdował pomiędzy tymi wszystkimi śpioszkami, smoczkami i innymi maluśkimi rzeczami.
mów mi:
lat
cm

Post

Od razu się rozpromieniła, widząc te rzeczy dla niemowląt. - Zobacz, jakie śliczne śpioszki... - pokazała mu jedne z najpiękniejszych, takie morskie w wielorybki wyrzucające wodę z siebie. - Podobają ci się ? - popatrzyła na niego tak, jak nigdy w życiu nie patrzyła. Jakby była... zakochana. Nie wiadomo, czy w nim, czy w tych śpioszkach.
mów mi:
Robert_Chase
lat
cm

Post

Spojrzał na te śpioszki
-Wiesz że maluchy szybko rosną?? W dwa tygodnie nie będzie się w to mieścił... mieściła.... W ogóle znacie już płeć?? Bo jakoś nie umiem dobrać słów - zaśmiał się. Ten to zawsze potrafi zepsuć najpiękniejsze chwile. xD
mów mi:
lat
cm

Post

- Chcieliśmy, by to była dla nas niespodzianka, nie chciałam znać płci. Więc możesz nazywać je niespodzianką. - pogładziła się po nieźle już widocznym brzuchu. Udawała, że nie słyszy reszty, była zbyt zdumiona patrząc na te śliczne śpioszki.
mów mi:
Robert_Chase
lat
cm

Post

-Niespodzianka??? Lepiej jest znać płeć wiadomo wtedy jak pomalować pokój czy jakiego koloru wybrać śpioszki. Ja bym wolał żeby mój syn nie spał w różowym wdzianku w pajacyki- zaśmiał sie
mów mi:
lat
cm

Post

- Dlatego pójdę na kompromis i wybiorę zielone śpioszki. Albo żółte. Wtedy będą dla każdej płci. - powiedziała, trochę ją już denerwował.
mów mi:
Robert_Chase
lat
cm

Post

-No dobra przecież nic nie mówię.... W sumie to takie są uniwersalne - zaśmiał się
No on ją wkurzał bo już mu się tak zrobiło i wszystkich wkurzał xD
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „CENTRUM HANDLOWE”