Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszli sobie więc do ogrodu i rozłożyli się na leżakach.. Kat opalała się i pewnie jakieś drinki sobie zrobili..
-Alez przyjemny dzień...- powiedziała z uśmiechem..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak już dawno nie było takiego dnia , że mamy oboje wolne -powiedział z uśmiechem napił się drineczka
-Kocham Cię Kat -powiedział i spojrzał w jej oczy był totalnie nią oczarowany , a te złe chwile kiedy myślał już o rozstaniu zniknęły
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Yhmmm. Dokładnie.. chyba muszę trochę prYstopowac z pracą.. nie wiem.. jakoś ogarnąć to wszystko by szybciej kończyć.. I moc spędzać z tobą więcej czasu.. bo to nam służy...- uśmiechnęła się. Złapała jego dłoń i splotła paluszki.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-musimy pomyśleć o jakimś wyjeździe to też nam dobrze zrobi , nie mówię , że ma być to tydzień czy dwa ale można wyjechać na jakiś dłuższy weekend -powiedział i uśmiechnął się do niej
-też uważam , że wspólny czas nam służy i to bardzo -puścił jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ooo fajny pomysł.. można wziął jakież dwa dni wolnego i gdzieś sobie wyjechać na weekend trochę dłuższy...- uśmiechnęła się.
-Pewnie ze tak...- pokiwała głową.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no i super więc postanowione -powiedział wstał z leżaka pocałował jej usteczka i poszedł sobie do wody sobie popływać
-poza tym dawno nigdzie nie wyjeżdżaliśmy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To co! Nad jakieś jezioro ty mój rekinie..- zaśmiała się I siadła sobie na brzegu basenu mocząc nogi. Patrzyła sobie na niego jak pływa i opalała się.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-może być jezioro -powiedział
-im bliżej tym lepiej wtedy więcej czasu na odpoczynek niż w podróży -powiedział
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No i spoko.. zarezerwuje miejsca w takim razie w jakimś domku..-uśmiechnęła się.
-Wiec ty tylko weź sobie wolne..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-spokojnie będę miał wolne -powiedział i puścił jej oczko
-na pewno będzie to super wypad -uśmiechnął się do swojej dziewczyny
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Mam nadzieję.. przyda mi się takie oderwanie od rzeczywistości...- powiedziała z uśmiechem..
No i co? Fajnie, fajnie. Kilka dni minęło i wybrali się za miasto do tych domków. Bo Colton wrocil z wyjazdu to Kat wzięła kilka dni urlopu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Marcosa Quesady”