Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

- Hejjj.. Najpierw w pracy.. A potem poszłam do pubu na drinka.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego..
-A ty co? Tyle w pracy? - zapytała miło.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak musiałem nadgonić robotę , ale na szczęście już wszystkie zaległe sprawy są już zrobione -powiedział
-to co wspólny prysznic kolacja i dużo seksu -powiedział opierając ją o ścianę
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

- Prysznic z dużą ilością seksu, dopiero potem kolacja.. I powtórka.. - powiedziała do niego i pocałowała go zaborczo jak oparł ją o ścianę..
-Zamawiamy coś? - zapytała, wtedy będą mieli więcej czasu dla siebie.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to zamów coś -powiedział i wziął ją na ręce. Poszedł z nią na górę pod prysznic.
-a co do jedzenia wybierz co chcesz -powiedział
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wrócili do domu z wycieczki. Cieszy się , że spędzili ze sobą tyle czasu. zdecydowanie miał jeszcze na nią ochotę po mimo porannego zajebistego szybkiego numerku.
-masz jeszcze wolne czy gdzieś pędzisz ?-spytał i złapał za jej seksowny tyłeczek kiedy weszli do domu z walizką.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jeszcze dzisiaj i jutro mam wolne.. -powiedziała i pomachała brwiami, spojrzała na jego dłoń i przygryzła wargę.. Zatrzymała się zaraz za drzwiami i spojrzała w jego oczy..
-Czego pragniesz, skarbie? -zapytała i pocałowała go namiętnie..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemnił jej pocałunek
-chyba Ty wiesz czego pragnę -powiedział i złapał ją za seksowny tyłeczek podniósł ją w górę tak żeby oplotła go nogami
-to gdzie chcesz się kochać Kochanie ?-spytał patrząc w jej oczy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiała się i oplotła go nogami, jak ją wziął na ręce, pocałowała jego usta..
-Ahh, gdziekolwiek.. -powiedziała i pocałowała go znowu, kręcił ją ten jej facet niesamowicie i z nim to wszędzie mu będzie dobrze..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zabrał ją więc do salonu. Pozbywał się po drodze jej ciuszków.
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
wyjechała
Hiszpania

Post

Wyszedł z domu do pracy po 8 h wrócił do domu. Poszedł się ogarnąć, przyszykował sobie coś do jedzenia.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
ColtGrey Records
producent
w związku
Marcos Quesada
Madryt

Post

Katina wróciła do miasta już kilka dni wcześniej, ale zbierała się, żeby się spotkać z Marcosem, musiała zabrać od niego resztę swoich rzeczy, więc zaparkowała pod domem, a potem podeszła do drzwi i zadzwoniła dzwonkiem, bo nie chciała wchodzić jak do siebie, mimo że klucze miała.


/wersja jest, że jej dwa miesiące nie było w TH, zniknęła bez słowa
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
wyjechała
Hiszpania

Post

Wracał z pracy spacerkiem, zobaczył kogoś przy swoich drzwiach dopiero jak się zbliżył zobaczył, że to Katina
-cześć , nie musisz dzwonić masz przecież klucze -powiedział i otworzył drzwi przepuścił ją żeby weszła
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
ColtGrey Records
producent
w związku
Marcos Quesada
Madryt

Post

Nie spodziewała się ataku z tej strony xD Wzdrygnęła się słysząc jego głos..
-Cześć.. Nie chciałam się panoszyć.. - powiedziała i wzruszyła ramionami, w sumie nie była pewna, czy chce tam wejść, ale w końcu przyjechała po resztę swoich rzeczy, więc weszła..
-Ja tylko na chwilę.. Potrzebuję zabrać jeszcze kilka swoich kartonów.. - powiedziała od razu.
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
wyjechała
Hiszpania

Post

-jasne nie ma sprawy -powiedział w sumie nie wiedział już na czym stoi , ale chyba wyglądało na to, że się rozstali na dobre
-zostajesz w mieście czy się wyprowadzasz?-spytał no i pewnie weszli tam gdzie były te jej kartony
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
ColtGrey Records
producent
w związku
Marcos Quesada
Madryt

Post

-Zostaję w mieście.. - powiedziała i spojrzała na niego, przygotowała sobie kartony, żeby je wynieść, musiała jeszcze je pozamykać, żeby nic z nich nie wypadło..
-Mam tu pracę, nie chcę z niej rezygnować.. - dodała..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Marcosa Quesady”