Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Chyba spać.. -powiedziała i zaśmiała się, co jak co, ale ją wykończył.. Uśmiechnęła się do niego i pocałowała namiętnie jego usta jeszcze raz..
-Rano powtórzymy tą zabawę.. -zaśmiała sie i poszli spać oboje.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no ja myślę -powiedział z cwanym uśmieszkiem no i poszli spać. Rano obudził się ze wzwodem więc trzeba było to wykorzystać. Zaczął dobierać się do Katiny po chwili był między jej udami i intensywnie pieścił ją językiem jedną ręką ściskał jej pierś
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obudził ją jak taki napalony ją pieścił.. Spojrzała w dół i uśmiechnęła sie..
-Dzie dobry.. -powiedziała wesoło. A potem już jęknęła czując jak jej przyjemnie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Nic nie powiedział tylko ją pieścił najlepiej jak potrafił , dopiero po dłuższej chwili wyłonił się i pocałował jej usta
-mam nadzieję , że masz ochotę na swojego faceta -puścił jej oczko i wrócił do pieszczenia jej cipki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oj tak, zdecydowanie mam.. - powiedziała i Jęknęła.. - A sprawiasz że mam jeszcze większą.. - dodała i puściła mu oczko. Jęknęła cichutko czując jak jej dobrze..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- to dobrze bo mój kutas już nie może się doczekać by znowu Cię zerznac - powiedział i ssał jej cipkę wsuwał w nią paluszki . Z każdą chwilą był coraz bardziej nakręcony. Chciał żeby doszła zanim dobrze się do niej i zacznie ja posuwać
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Więc jeszcze chwilę takich intensywnych pieszczot i zacisnęła się na jego paluszkach mocno.. Zawyła, a jej cialo wygielo się w łuk..
-Ooo yessss! - Jęknęła głośno. Spojrzała na niego..
-A teraz mnie rznij.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jak sobie życzysz -powiedział przyssał się do jej piersi i zrobił na niej malinkę. Nakierował swoją sztywną pałę i wszedł w nią z impetem . Poczuł jaka jest gorąca i jęknął czując to jak na nim pulsuje.
-o tak Kat
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oo Boże, tak, kochanie...-zawyła jak w nią wszedł i uśmiechnęła się szeroko, Jęknęła znowu czując jego ruchy..
-Oo tak, Marcos, ochhh! -jęczała co chwilę..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- idealnie Kochanie- powiedział podnieconym głosem. Wchodził w nią energicznie osame jajka serce waliło mu jak szalone. Był totalnie na nią napalony. Nie zwalniał swoich ruchów. Brak ja dość ostro
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Posuwał ją mocno więc tylko głośno jęczała i dyszała.. była już spełniona.. więc teraz tylko potęgował jej doznania.. nie szczędziła mu brzydkich słów i całowała się z nim namiętnie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- o tak Katina - mówił coraz bliżej finiszu. Wchodził w nią najgłębiej jak mógł . Czuł jak jej cipka pulsuje na jego kutasie. Po jego ciele spływały krople potu. Głośno oddychał całował laczywie jej ciało
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

W końcu więc doszła z głośnym jekiem zadowolenia i wpisać się ostro w jego usta..
- Ooo Boże.. tak.. - jęknęła i uśmiechnęła się do niego szeroko, w szczególności że zaraz i on doszedł zalewając jej cipkę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-uwielbiam Cię taką -powiedział i spojrzał w jej oczy. Był nią totalnie nakręcony.
-pomyślałem o wyjeździe na parę dni -powiedział
-co Ty na to ?-pocałował jej usta
-bez żadnych planów po prostu porywam Cię i wyjeżdżamy -spojrzał w jej oczy z pożądaniem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie ma sprawy, tylko musze dać znać w wytwórni, że mnie nie będzie.. W sumie sezon jest urlopowy wszędzie więc mało roboty.. -powiedziała i pocałowała jego usta zaborczo..
-Możesz mnie porwać dokąd chcesz..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Marcosa Quesady”