Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

To okno od ogrodu, więc raczej nikt ich nie widział, ale zawsze jakiś dreszczyk emocji był.
Jęknęła głośno, jak w nią wszedł..
-Ahh, mój ogierze.. -zajęczała i przygryzła wargę..
-Uwielbiam Cię takiego.. -wydyszała..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a ja Cię taką napaloną i chętną na nowe doznania Kochanie -powiedział i zagłębiał się w niej po same jajka. Czuł jak oplata go swoim ciepłem. Mocniej ją złapał i szybciej w nią wchodził coraz głośniej oddychając
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uwielbiała go takiego, oddychała szybko i wypychała tyłeczek w jego stronę, zapierając się mocno o szybę..
-Oo tak, pieprz mnie, mocno.. -wydyszała nakręcona..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

On nie zwalniał był cholernie napalony. Na jego skórze pojawiły się krople potu. Głośno oddychał , wsuwał się w nią po same jajka. Strzelał jej soczyste klapsy
-och tak Kochanie !-mówił nakręcony na swoją laskę
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jej sutki i cycki rozpłaszczały się na szybie, gdy ją tak ostro rżnął..
-Ooo tak, kochanie, własnie tak.. -wydyszała, nakręcona, chciała go mocniej i więcej..
-Ooo tak, jeszcze..-sięgnęła dłonią do tyłu na jego tyłek i ścisnęła go .
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

A on nie zwalniał ani na sekundę brał ją ostro jak zwierzę. Był napalony na nią i to strasznie od jakiegoś czasu te ich uczucie się spotęgowało , może właśnie przez to że jeszcze do nie dawna , mijali się i mało spędzali czasu razem. Złapał mocniej za jej biodra ładował się w jej cipkę swoim chujek po same jajka. Strzelił jej mocnego klapsa w pośladek
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uwielbiała jak był taki mocny i ją tak ostro posuwał..
-Ooo matko, tak, kochanie, idealnie.. -wydyszała, czując jak jej cipka coraz mocniej się już zaciska na nim..
-Fuck me.. -jęknęła jeszcze.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Nie zwalniał swoich ruchów , czuł że oboje będą zaraz szczytować i to dość ostro. Złapał za jej piersi mocno je ścisnął i ładował się w nią pod różnym kątek by miała lepsze doznania tak samo jak i on. Głośno dyszał , jego ciało błyszczało od potu był nakręcony na nią i to strasznie. Strzelił jej mocnego klapsa
-na tym jeszcze nie kończymy Kat -powiedział władczym tonem i oboje doszli spuścił się w jej cipce.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Mam nadzieję.. -powiedziała równie podniecona i zdyszana jak on, odwróciła się w jego stronę i pocałowała ostro jego usta. Jego sperma spływała już po jej udach..
-Kocham Cię... -wydyszała i uśmiechnęła sie.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-też Cię Kocham -powiedział Miętosił jej boskie piersi
-pragnę Cię Kat -powiedział patrząc w jej oczka jego kutas nadal był sztywny i chętny do działania
-jakieś specjalne życzenia ?-spytał zaczął masował jej łechtaczkę nie spuszczał z niej wzroku.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zadrżała, kiedy znów ją zaczął pieścić..
-Ahh, jak tak dalej pójdzie to znów dojdę.. -powiedziała i rozchyliła nieco nóżki, spojrzała w jego oczy..
-Nie wiedziałam, że możesz mieć tyle siły.. -powiedziała i już dłonią pieściła jego chuja..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-przy Tobie jestem totalnie napalony i nie wiem jak to się dzieje , że nadal jest gotowy do działania -powiedział i pocałował jej usta
-zrobiłam ze mnie seksoholika Kochanie -powiedział
-uwielbiam jak dochodzisz i to bardzo -uśmiechnął się do niej czuł jej rękę
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęła się do niego..
-Ja też tego nie wiem, ale podoba mi się to.. -powiedziała wesoło do niego..
-Yhm, chcesz porządnego loda? - zapytała i oblizała swoje usta, a potem go pocalowała namiętnie..
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
wyjechała
Hiszpania

Post

Wrócił do domu po pracy. Umył się zjadł i usiadł w salonie , włączył jakiś film otworzył sobie piwko no i tak leżał i oglądał.
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
wyjechała
Hiszpania

Post

Dostał wiadomość o imprezie ucieszył się odpisał. Poszedł na górę do sypialni umył się i poszedł spać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Marcosa Quesady”