lat
cm

Post

Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

Wszedłem do kuchni zrobiłem coś na szybko do jedzenia wziąłem śniadanie i poszedłem na taras.
mów mi:
lat
cm

Post

Wszedłem do kuchni zjadłem coś na szybko. Wrzuciłem naczynia do zmywarki , ktora była już pełna więc ją włączyłem. Wyszedłem z kuchni i poszedłem do wyjścia.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Marcos trzymał mnie na ramieniu, a ja się śmiałam i krzyczałam, żeby mnie puścił. W końcu jak doszliśmy do kuchni postawił mnie na ziemi..-Jesteś walnięty, wiesz?-powiedziałam śmiejąc się..
lat
cm

Post

-wiesz , nigdy nie byłem normalny-powiedziałem i puściłem jej oczko. Podszedłem do lodówki...-na co masz ochotę?-spytałem i spojrzałem na przyjaciółkę , a na mojej twarzy malował się śliczny uśmiech.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wiem, dlatego się Ciebie boję..-zaśmiałam się i spojrzałam na niego rozbawiona.. -A co masz dobrego?-zapytałam i zajrzałam do lodówki stając koło niego i wpychając się pod jego ramieniem, żeby stać bliżej niej. -Hmm.. Co się jada w tym dziwnym kraju? -zapytałam, patrząc na niego..
lat
cm

Post

-oj aż taki straszny nie jestem -powiedziałem i wytknąłem jej język.
-mogę zrobić Ci tosty , albo jajecznice no chyba że wolisz naleśniki z dżemem -powiedziałem i spojrzałem na nią, czekałem na co się zdecyduje
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie wcale..-zaśmiałam się mówiąc najbardziej ironicznie jak się dało.
-Hmmm. -zastanowiłam się przez chwilę..-Chyba chcę tosty..-powiedziałam i spojrzałam na niego..-Na co ty masz ochote?
lat
cm

Post

-oj grabisz sobie Kochana -powiedziałem i wytknąłem jej język
-też mam ochotę na tosty , usiądź sobie zaraz będziesz miała gotowe śniadanko-powiedziałem i zająłem się szykowaniem tostów.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Za bardzo mnie kochasz, żebym mogła sobie nagrabić..-powiedziałam i puściłam mu oczko, a potem sobie usiadłam na krześle przy barku i patrzyłam jak Marcos robi śniadanie.
-Nie potrzebujesz pomocy przy tych tostach?-zapytałam.
lat
cm

Post

-nie dzięki , dam sobie radę to nic trudnego-powiedziałem i puściłem jej oczko.
-jak chcesz pomóc to możesz zrobić nam po kawie...jakie masz plany na dzisiaj?-spytałem i spojrzałem na nią.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Okej..-powiedziałam, po czym wstałam z krzesła i poszłam zrobić kawę. Mocną, czarną, pachnącą..
-Nie wiem..-powiedziałam i wzruszyłam ramionami..-Chyba musisz mi pokazać miasteczko..-uśmiechnęłam się lekko.
lat
cm

Post

-zapisałaś się już do szkoły czy jak to wygląda?-spytałem i spojrzałem na Katine.
-jasne , że pozwiedzamy miasteczko tego byś nie ominęła dzisiaj -powiedziałem i puściłem jej oczko. po dłuższej chwili tosty były zrobione postawiłem talerz na blacie przy krzesłach.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zmarszczyłam brwi..W sumie o tym nie myślałam, w zasadzie w ogóle nie myślałam, by tutaj zostać na stałe, przyjechałam z myślą, że będę tylko na jakiś czas..
-Myślisz, że nie powinnam wracać do domu?-zapytałam, bo z tym by się wiązało zapisanie się tutaj do szkoły.
Uśmiechnęłam się i zaczęłam jeść tosty. -Smacznego..-powiedziałam do niego i napiłam się kawy, którą zrobiłam.
lat
cm

Post

-możesz zostać tu jak długo zechcesz , ale chyba powinnaś zapisać się do szkoły chociażby po to by nie stracić roku...już i tak tylko zostały tylko 2 miesiące -powiedziałem i puściłem jej oczko.
-smacznego-powiedziałem i zająłem się jedzenie.
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Marcosa Quesady”