lat
cm

Post

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszliśmy z Marcosem do sypialni, rozejrzałam się po wnętrzu..-Ładnie masz w tym domu..-powiedziałam, a on zostawił moją walizkę..-Dzięki..-powiedziałam, patrząc na niego..
lat
cm

Post

-nie ma za co...to nie ja urządzałem ten dom, chyba nikt specjalnie się nie przejmował wnętrzem domu tylko chcieli jak najszybciej , żebym wyjechała z domu -powiedziałem patrząc na przyjaciółkę.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-W każdym razie całkiem nieźle to wygląda..-powiedziałam i z lekkim uśmiechem spojrzałam na niego. Zarzuciłam mu ręce na szyję..-Dobranoc..-powiedziałam i dałam mu buziaka w policzek.
lat
cm

Post

-dobranoc , śpij dobrze jak coś to będę u siebie-powiedziałem też dałem jej buziaka w policzek. Poszedłem do siebie.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Usiadłam sobie na łóżku i rozejrzałam się po pokoju. Wstałam podeszłam do walizki i wyciągnęłam sobie koszulkę do spania.. Przebrałam się szybko i położyłam się do łóżka.. Leżałam i starałam się zasnąć, jednak dość długo sen nie nadchodził. Ostatnio źle spałam, ale po kilku godzinach w końcu udało mi się zasnąć. Miałam bardzo niespokojne sny i znów przyśnił mi się wypadek.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spałam, ale śniły mi się straszne rzeczy, wypadek, ogień, Alejandro. Zaczęłam krzyczeć i płakać przez sen..
lat
cm

Post

Wbiegłem do sypialni, usiadłem na łóżku obok śpiącej Katiny.
-obudź się , to zły sen-powiedziałem i próbowałem ją wyrwać z tego koszmaru.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Słyszałam, że ktoś coś woła, ale nie wiedziałam skąd dochodzi głos..
-Alejandro, nieeee! -krzyknęłam, po czym przeraziło mnie to na tyle, bym usiadła zdyszana na łóżku, cała zlana potem. Nie wiedziałam, gdzie jestem i co się dzieje, przytuliłam się do Marcsa.
lat
cm

Post

Przytuliłem ją do siebie gdy w końcu się obudziła, dłonią gładziłem ja po pleckach.
-już wszystko dobrze , to tylko zły sen -powiedziałem mocno ją do siebie tuląc.
-jesteś bezpieczna Kat-powiedziałem z troska w głosie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Rozejrzałam się po pokoju, a potem sobie przypomniałam podróż i w ogóle, odsunęłam się od niego na chwilę i wytarłam łzy..
-Przepraszam..-powiedziałam cicho i spuściłam wzrok.. -Nie chciałam Cię obudzić.
lat
cm

Post

-nic się nie stało-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej.
-jeśli chcesz , mogę położyć się koło Ciebie...wiesz , że jesteśmy przyjaciółmi na dobre i złe-powiedziałem i pogładziłem dłonią jej policzek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam na niego przez łzy i uśmiechnęłam się tak delikatnie..
-Mógłbyś?-zapytałam i położyłam się z powrotem na poduszkę, posuwając się trochę, by mógł położyć się obok.
-Wiem.-powiedziałam tylko.
lat
cm

Post

-jasne , że tak-położyłem się za nią i objąłem ją swoim ramieniem.
-jeśli chcesz pogadać to ja tutaj jestem dla Ciebie -powiedziałem przymykając oczy.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przytuliłam się do niego i łzy pociekły mi po policzkach, nienawidziłam tego snu, a od czasu wypadku nie było nocy, by mi się nie śnił..
-Ciągle mi się to śni..-powiedziałam szeptem, a moim ciałem wstrząsnął spazm płaczu..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Marcosa Quesady”