Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

On też się nieźle wystraszył, gdy Inka się tak nagle wynurzyła z wody. Cholera, nie chciał się z nia tak szybko zobaczyć.... tzn, nie chciał, żeby ona go tak szybko zobaczyła.
Trochę ją przystopował, żeby czasem go nie uszkodziła bo był cały obolały xd
- Nie będę Cię okłamywać, zreszta pewnie wiedziałaś, że tam pojadę - odpowiedział
- Ale... należało sie skurwielowi - wzruszył ramionami i pewnie coś go tam zabolało bo syknał delikatnie.
Ethan Westwick - 24 lata - absolwent architektury [14.05] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jamie Harris - 26 lat - muzyk, producent muzyczny, DJ [17.07] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Peter Smith - 30 lat - chirurg, dyrektor szpitala [23.11] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- wiedziałam, ale wolałam w to nie wierzyć. Jamie! - spojrzała na niego z wyrzutem. Usiadła na brzegu basenu tak na nogach i patrzyła na niego smutno. Jej biedny Jamie był pobity! Ale w sumie zasłużył...cholera! nikt nie zasługuje na cierpienie. Co ona miała zrobić
- nie mów tak! - krzyknęła, ale zaraz powtórzyła to szeptem. Zasłoniła sobie buźkę na chwilę
- Kevin też tak wygląda? - zapytała w suie chyba nie chcąc znać odpowiedzi. Dlaczego oni wszystko siłowo załatwiają?!
Relacje*o mnie*telefon*rowery
Obrazek


I could've been a princess, you'd be a king, could've had a castle, and worn a ring. But no, you let me go!
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Jamie patrzył na Inkę, smutno mu było, że ona była zła i głównie podłamana z tego powodu. Nie mógł na nia patrzeć gdy była w takim stanie, serducho mu się krajało na jej widok :/ Ale należało mu się i tyle, nie żałował tego.
- Ale ja nie żałuję tego co zrobiłem, patrz, może nauczy się, że należy szanować kobiety - westchnął.
- Podobnie - odpowiedział. Pewnie też tak jak i on był nieźle poturbowany, bo co jak co obaj nieźle się wkręcili i tłukli sie strasznie.
- A salon nadaje się do remontu - zaśmiał się w sumie lekko.
Ethan Westwick - 24 lata - absolwent architektury [14.05] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jamie Harris - 26 lat - muzyk, producent muzyczny, DJ [17.07] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Peter Smith - 30 lat - chirurg, dyrektor szpitala [23.11] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- zwariowałeś! Totalnie Ci odwaliło! - warknęła na niego, ale wiadomo że to nie było warknięcie jak u Julki np. tylko takie...Inkowe...w sumie to nawet nie był krzyk xD Wstała i rzuciła się po swoją komórkę. Miała zamiar zadzwonić do Kevina i go przeprosić, ale pewnie Jamie zabrał jej telefon wiedząc co Nez chce zrobić. Spojrzała na niego pytająco
- oddaj - wyciągnęła łapkę w jego stronę
- nabroiłeś!nie można tak traktować ludzi! cokolwiek by nie zrobili nie można! - głos jej się łamał. Tak bardzo chciała teraz się nim zająć, ale ...ale no nie! nie będzie go za to nagradzać.
Relacje*o mnie*telefon*rowery
Obrazek


I could've been a princess, you'd be a king, could've had a castle, and worn a ring. But no, you let me go!
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Może i zwariowałem, ale to co on zrobił..... - powiedział, nie chciał tego komentować.
Hahaha fajnie, że za niego mówisz ;p
No więc widząc co chciała zrobić, zabrał jej telefon.
- A co Ty chcesz zrobić? - zapytał patrząc na nią badawczo. Nie odda i koniec ;p
- Przestań ok? - zapytał wzdychając - Zrobiłem to co zrobiłem i czasu już nie cofniesz, niech on lepiej myśli co robi i z kim - teraz on warknał, ale jego warknięcie było znacznie silniejsze i groźniejsze niż Inki. Ale on jest potrzebujący! xd
Ethan Westwick - 24 lata - absolwent architektury [14.05] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jamie Harris - 26 lat - muzyk, producent muzyczny, DJ [17.07] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Peter Smith - 30 lat - chirurg, dyrektor szpitala [23.11] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

nie chciało mi się rozpisywać :D
- co zrobił?! - zapytała wiedząc, że to głupie pytanie, ale przecież Jamiemu nic nie zrobił, to była jej sprawa.
- doskonale wiesz co chcę - nie spuszczała z niego wzroku.
- nie przestanę! Wgl jak Ty wyglądasz?! Przecież mógł Ci coś poważniejszego zrobić! nie pomyślałeś? Jamie...jeszcze tego brakowało byś wylądował w szpitalu przez to wszystko! - podeszła do niego i kucnęła koło leżaka z nim. Smutno jej było
Relacje*o mnie*telefon*rowery
Obrazek


I could've been a princess, you'd be a king, could've had a castle, and worn a ring. But no, you let me go!
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Doskonale wiesz co! - odpowiedział patrząc na nią smutnym wzrokiem. Jak ona mogła go bronić po tym co on zrobił?
- Dlatego nie oddam Ci telefonu - stwierdził ze spokojem.
- Oj przestań okej? Nie rozumiesz, że temu typkowi sie to należało? Przecież Ty nigdy byś go nie zdradziła, a on to zrobił więc musiał oberwać, może teraz nie zrobi czegos takiego żadnej innej kobiecie - odpowiedział bo był pewien, że Inka z nim zerwie. Dla niego ten związek był skończony.
- Zresztą... już byłem - wyszczerzył się do niej głupio.
Ethan Westwick - 24 lata - absolwent architektury [14.05] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jamie Harris - 26 lat - muzyk, producent muzyczny, DJ [17.07] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Peter Smith - 30 lat - chirurg, dyrektor szpitala [23.11] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- ale to mnie zdradził a nie Ciebie. Jamie, zrozum, że nie możesz całe życie tak reagować na moje niepowodzenia. Doceniam to, kocham Cię...ale pozwól mi żyć - nie chciała tego mówić, ale ...no ale taka prawda!
- nie mam na ciebie siły - powiedziała smutno i wróciła do wody. Ale ją ciągnęło do Kevina teraz...nie wiedziała czy on tam czasem martwy nie leży.
Relacje*o mnie*telefon*rowery
Obrazek


I could've been a princess, you'd be a king, could've had a castle, and worn a ring. But no, you let me go!
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Ahaa, więc jest tak, że facet może Cię zdradzać kiedy chce, Ty na to pozwalasz a ja mam się nie wtrącać? - zapytał. Był zszokowany jej słowami, jak mogła na takie coś przystawać? On był dla niej, chciał dla niej jak najlepiej, a ona miała to w dupie.
- Więc ja Cie ograniczam? Nie pozwalam Ci żyć? - zapytał z takim lekkim wyrzutem, ale był to taki wyrzut z racji tego, że go to trochę zdołowało, zawiódł sie na niej teraz.....
Przymknął oczy i zaczął głęboko oddychać, ale sprawiało mu to lekki ból w klatce.
Ethan Westwick - 24 lata - absolwent architektury [14.05] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jamie Harris - 26 lat - muzyk, producent muzyczny, DJ [17.07] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Peter Smith - 30 lat - chirurg, dyrektor szpitala [23.11] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

nie miała tego w dupie...to nie o to chodzi, ale ile on może jej pilnować? przecież ona nie jest dzieckiem!
- traktujesz mnie jak dziecko! dlaczego chcesz to załatwiać po swojemu skoro to moje życie Jamie?!- i znowu mówiła coś czego nie chciała.
- Doceniam to, że się o mnie martwisz i troszczysz, ale zrozum...potrafię o siebie zadbać - powiedziała już smutniej i spokojniej.
- dobrze wiesz, że nie o to chodzi! Cholera będziemy się teraz tak codziennie kłócić?! - nie wytrzymała i przeklęła! :o
Relacje*o mnie*telefon*rowery
Obrazek


I could've been a princess, you'd be a king, could've had a castle, and worn a ring. But no, you let me go!
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Nie jest dzieckiem, ale jest za dobra dla ludzi, którzy ją krzywdzą.
- Twoje życie, ale nie mogę patrzeć na to jak marnujesz je z takim kretynem! - krzyknął wręcz.
- No jak widać nie bardzo.... facet Cię zdradza, Ty go bronisz i dodatkowo jesteś z nim prawdopodobnie w ciąży! - wypomniał jej to, choć nie powinien, zabrzmiało to niezbyt fajnie, ale był nabuzowany.
- Nie chcę się kłócić, ale Ty inaczej nie zrozumiesz.... - powiedział cicho. Nooo straszne przekleństwo! xd
Ethan Westwick - 24 lata - absolwent architektury [14.05] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jamie Harris - 26 lat - muzyk, producent muzyczny, DJ [17.07] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Peter Smith - 30 lat - chirurg, dyrektor szpitala [23.11] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- będę je marnować z kim zechcę! - zaraz się biedna totalnie załamie.
- i w tym problem! nie potraficie rozmawiać, jeszcze mnie pobij jak Kevina! bo inaczej się nie da - warknęła i zapominając o komórce poszła do domu gdzie przebrała się w strój do ćwiczeń. Sama pojedzie po wyniki! rowerem! Foch wgl. Trzasnęła drzwiami wsiadając na rower i zwiała i jej nie zatrzyma!
Relacje*o mnie*telefon*rowery
Obrazek


I could've been a princess, you'd be a king, could've had a castle, and worn a ring. But no, you let me go!
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Teraz wkurzył się na maksa!
- Nie jestem Rickiem!!! - krzyknął gdy sobie odchodziła.
Nie miał zamiaru jej zatrzymywać, jak mogła mu nawet tak powiedzieć? W życiu na niej ręki nie podniósł! Wstał z leżaka i trochę kuśtykając poszedł sobie do salonu ;p
Ethan Westwick - 24 lata - absolwent architektury [14.05] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jamie Harris - 26 lat - muzyk, producent muzyczny, DJ [17.07] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Peter Smith - 30 lat - chirurg, dyrektor szpitala [23.11] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Jamiego Harrisa”