Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ja Ci dam..-powiedziałam i zaśmiałam się, spojrzałam na niego z rozbawieniem..
-A co? Nie lubisz ostro?-, przejechałam języczkiem po jego szyjce, zapytałam wprost do jego ucha, a potem przygryzłam lekko jego uszko.
Pojękiwałam coraz głosniej, czując jak swoimi mocnymi ruchami się we mnie zagłębia.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej nie wiem o co ci chodzi..ty zaczęłaś - zasmiał się.
-Oj..jasne, że lubię..z tobą to w kazdej wrsci Kochana - powiedział i całował ją.Jej piersi ocierały sie o jego klae.Sprawił, że jego ruchy były mocniejsze, bardziej dogłebne, jego jajka obijały sie o jej tyłeczek.Cholernie sie na nią nakrecil.
-Moge w druga dziurke? - zapytał po jakims czasie.No co..nakreciła go na to "sostro" ;p
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się lekko i spojrzałam na niego..
-Może i zaczęłam ale ty musisz skończyć..-powiedziałam i puściłam mu oczko z rozbawieniem lekki, jęknęłam głośniej, czując go głęboko w sobie, przejechałam języczkiem po jego klacie..
-To dobrze, skarbie..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-Ooo Bożeee.-wydyszałam, czując te jego mocne ruchy..
-Możesz..-wydyszałam i spojrzałam w jego oczka, przeszedł mnie lekki dreszcz na samą myśl..-Możesz wszystko..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj..o to się nie musisz martwić.ja zawsze kończe.. nawet to co nie koniecznie ja zaczynam jak wychodzi an to - zasmiał sie i cmoknął ją.
-Wolę" Oooo Ashhhhh" - przygryzł jej warke lekko.
-Normlanie..ideał kobiety i bede to ci powtarzał do znudzenia.. - oj bo nie kazda by pozwoliła.
A potem skoro tak to no coz..nie miali żadncyh nawilżaczy tutaj ze soba by jej nic ine bolało wiec wyszedł z niej i zjechał języczkiem po jej cialku w gół.Popieścił troche języczkiem jej szparkę a w tym czasie peluszkiem zagłebił sie w jej druga dziurkę po czym zrobil zamiankę..liżac jej tyłeczek apaluszkami pieszcząc łchtaczke..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Wiem o tym..-powiedziałam i zaśmiałam się.
-Zaraz będzie..-puściłam mu oczko i pocałowałam jego usta zachłannie.
-Wiem, wiem..-powiedzialam i pokiwałam głową..
-Ale co ja poradzę, że dla ciebie wszystko i że lubię podobne rzeczy, co ty..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka, no był jak moja druga połówka pomarańczy, sooo <3
Westchnęłam głośno, czując jak mnie penetruje inaczej niż zwykle, zaczęłam coraz głośniej jęczeć, wypięłam tyłeczek w jego stronę..
-Yhmm, skarbie..-wydyszałam, zacisnęłam dłonie na kocyku.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A no tak..nic na to nie poradzisz..po prostu jestes moja..a ja twój..dwa ideały - puscił jej oczko z szerokim usmiechem.Pocałowal ją namietnie.
Ciiii... - zerknął na nia a potem się uiósł i powli zaczał sie wsuwac swoim twardym fiutem w jej tyłeczek.Czuł jaki był cudownie cisny.Westchnął głosno z przyjemności..powoli zaczał sie poruszac w niej czując jak z kazda chwilą przyjmuje go w sobie głebiej
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dokładnie tak..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka z uśmiechem, a potem się już oddałam temu co robił, westchnęłam znowu głośno..
-Ooj, kochanie..-mruknęłam, czując jak się we mnie zagłębia.. Przymknęłam oczka i zacisnęłam mocno dłonie.. Trochę bolało, ale po chwili było już ok..
-Oochh..-zadrżałam mocno, czują jak jest coraz głębiej..-Ash, co ty ze mną wyprawiasz..-wydyszałam, zupełnie nad sobą nie panowałam xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No na początku mogł poczuc lekki opór ale jak sie rozluźniła to juz poszło jak po masle xD Wchodził w nią ją prawie cały.Poruszał sie miarowo, nie jakoś super szybko jeszcze.
-Nic..zadowalam cie moja droga - pochylił sie i całował jej usta namiętnie.Było mu cholernie dobrze..pot spływał po jego ciele.Rączką piescił jej łechtaczkę, całował jej ciałko..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ooo tak, to czuję..-powiedziałam, dysząc ciężko i spojrzałam w jego oczy, byłam cholernie napalona i sprawiał mi wielką przyjemność..
-Kocham Cię..-powiedziałam, czując go głęboko w sobie, zapierałam się rękoma i odwzajemniałam jego pocałunki zachłannie.. Poruszałam swoim tyłeczkiem i nie mogłam się opanować, coraz głośniej jęczałam, wszyscy sąsiedzi już na pewno mnie słyszeli.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No coż... on miał w nosie sąsiadów.Bo niech se słuchają i zazdroszczą haha
-Jezuuu..ale zajebiscie - wydyszał i przyssał sie do jej sutka na chwilę a potem wrocił do jej słodkich ust.Wchodził wnią szybko..Paluszki zaczął wsuwac w jej cipkę..
-Dojdź domnie Mała - wydyszał czując, że on zaraz dojdzie..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałam w jego oczka, czułam jak mnie wypełniał i poruszał się we mnie szybko i do tego jeszcze te tańce..
-nie musisz mówić..-powiedziałam, dysząc ciężko, ale w sumie... Jak tylko to powiedział, to moje ciało jak na sygnał zareagowało i wstrząsnął mną potężny dreszcz, a potem poczułam jak zalewa mnie fala ogromnej przyjemności.. Zawyłam głośno i zacisnęłam dłonie, wbijając paznokcie w jego tyłek xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ale chcę - zamruczał jej do uszka a potem poczuł jak grzecznie dochodzi.Choć te paznokcie..
-Ałł..za co? - zapytał smiejąc sie lekko.
Poruszał sie jeszcze w niej chwil kilka a potem doszedł..e jej tyłeczku.No coż..co za róznica która dzira xD
Westchnął z rozkoszy a potem powoliz niej wyszedł.Pocałował jej usta i padł obok dyszac głośno i szybko oddychając
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Za całokształt..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka, pocałowałam zachłannie jego boskie usta, przygryzłam jego wargę..
-Jesteś najlepszy..-powiedziałam i westchnęłam głośno jeszcze raz..
-Kocham Cię..-powiedziałam, a potem poczułam jak dochodzi.. Dla niego pewnie bez róznicy, która dziura, dla niej jednak trochę większa xD
Spojrzałam na niego i zaśmiałam się, widząc jak dyszy.
-Aleś się namęczył..-powiedziałam.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No coż... jak nie chciała to mogla krzyczeć, że ma zakaz czy coś xD Zmienilby hahaha
Spojrzał na nia z lekkim usmiechem.
-No a nie? Ale na szczęście to zmęczenie jest najlepsze..tak to ja sie moge męczyć - pklepał ja po udzie lekko.\
-Zamawiamy na kolacje jakaś pizze czy cos? - zaproponował
[
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jasne, możemy zamówić pizzę..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem i pocałowałam jego usteczka namiętnie.
-Kocham Cię, jesteś najlepszy..-powiedziałam z uśmiechem, przekręciłam się na boczek i wtuliłam w jego boskie ciało.
-Wiem, że lubisz taki sposób męczenia się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Sereny i Asha Johnsonów”