Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ładnie...mam chłopaka kryminaliste - zasmiałam się.-Musze cię nauczyc grzecznego zachowania... - pusciłam mu oczko.-Hmm...teraz to na ciebie.Musze sie czyms zając aby zapomniec o tym całym burdelu w moim zyciu - odpowiedziałam mu i przyciągnęłam do siebie zachłannie całując jego usta.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek wziąłem ją na ręce i podszedłem z Lexi do łóżka położyłem ją na nim i pochyliłem się nad nią. Ściągnąłem z siebie koszulkę i spojrzałem jej w oczka.
-Kochanie możesz mnie uczyć , a ja nauczę Cię jak być trochę niegrzeczną dziewczynką -powiedziałem i zacząłem całować jej dekolt rączki zacząłem wsuwać pod jej koszulkę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-troche to ja wiem..choc chyba mi sie nieco zapomniało.No wiesz...za grzeczne towarzystwo chyba ostatnimi czasy - zachichotałam i zaczęłam błądzic rekami po jego klacie i brzuchu.uwielbiałam to jak byl zbudowany.Przymknęłam oczy delektując sie jego pocałunkami
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-dlatego musiałaś znowu wpaść w moje objęcia Kochanie , żebyś nie zapomniała tego na zawsze-powiedziałem i pozbyłem się jej koszulki...-a ja musze przypomnieć sobie to boskie ciało , które jest teraz moje-powiedziałem i pocałowałme bardzo namiętnie jej usta. Rączkami zacząłem rozpinać jej spodnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak..racja.I nigdzie juz nie zamierzam sie wybierac...jestem twoja i tlyko twoja - pokiwałem główką i odwzajemniłam jego pocałunek.Rekami z brzucha zjechałam niżej równiez rozpinajac mu spodnie a potem jedna rączke w sunęłam w jego bokserki i zaczęłam piersic jego męskośc.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Uwielbiałem gdy to robiła , głośno westchnąłem bo jej dotyk sprawiła mi wielką przyjemność , czułem jak mój członek prężniej coraz bardzo pod wpływem jej dotyku....-wiesz , że Cie Kocham -powiedziałem i spojrzałem w jej oczy z pożądaniem i miłością. Nigdy nikogo nie kochałem , Lexi zawsze była tą jedyną , tylko wcześniej nie miałem odwagi się do tego przyznać.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Też to czułam i cieszyłam się, że tak własnie reaguje na mój dotyk.Chciałam by było mu dobrze a kiedy usłyszałem jego wyznanie az mi zaparło dech w piersi.Usmiechnęłam się i pocałowałam go długo i czuje.-Ja Ciebie też...chyba od zawsze... - odpowiedziałam zgodnie z prawda.Bo mi, że kochałam tez Wrena..to jednak teraz będąc z Tylerem czułam i wiedziałam, że ta miłośc jest wieksza.Czułam to od dawna i to uczucie tylko czekało by mogło w końcu wyjśc na powierzchnie.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Spojrzałem w jej oczka i uśmiechnąłem się do nieej...-niczego już więcej nie pragne bo mam wszystko Alex-powiedziałem i pocałowałem czule jej słodkie usteczka. Pozbyłem się jej spodni i zacząłem pieścić ją między nóżkami odsłaniając materiał majteczek.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ja tez... - przytaknęłam i wstchnęłam głośco czując jego pieszczoty.Zamknęłam oczy delektujac sie tym a jednoczesnie nie zapominając o nim i wciąz go pieszcząc reką w dośc szybkim tempie
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Po dość długiej chwili uniosłem się pozbyłem się swoich spodni i bokserek, również pozbyłem się majteczek i stanika Alex. Pochyliłem się nad nia i zacząłem pieścić ustami jej piersi. Wsunąłem swoje rączki pod jej ciałko by mój ją podnieś i posadzić na sobie sam też siedziałem na łóżku i powoli zacząłem wchodzić w nią swoim członkiem. Patrzyłem w jej oczka ramionami mocno ją trzymałem żeby mi się nie wyśliznęła
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Westchnęłam czując jak jego członek zagłebia sie we mnie.Rękami go obejmowałam wbijając palce w jego plcy.Całowałemjego szyję, a gdy juz był we mnie zaczęłam poruszac biodami..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Pomogłem jej się na mnie poruszać , uwielbiałem gdy ocierała się o moją klatę swoimi sterczącymi sutkami , to kręciło mnie jeszcze bardziej. Ten seks był zdecydowanie inny niż pozostałem , które ze sobą przeżyliśmy. Całowałem łapczywie jej usta.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wzdychałam i pojekiwałam coraz glosniej od czasu do czasu.Całowałam jego usta, szyję..rekami błądziłam po jego rozpalonym i umięśnionym ciele.-Poruszałam sie coraz szybciej, było mi cudownie z nim..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jedną ręką jeździłem po jej pleckach uwielbiałem się z nią kochać...-jesteś boska Alex-powiedziałem podnieconym głosem. Pieściłem jej ciało jak tylko najlepiej potrafiłem pocałunkami zszedłem na jej dekolt , a póxniej na piersi.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

O tak...uwielbiałam każdy jego dotyk.Wiedzial doskonale co libie i jak mnie podniecić.Kiedy byl czas na ostry sex to był ale wiedział tez doskonale kiedy jednak chaiłam sie kochac spokojniej a nie pieprzyć.Odchylilam głowe do tyłu, włosy spadały mi po plecach...-Och Tyy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Newport”