Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-myślę , że w kuchni -powiedział i spojrzał w jej oczy mamy piękne okno z cudownym widokiem na plażę -powiedział
-a później zabiorę Cię na nią i wykorzystam -powiedział zabrał ją do kuchni i zaczął się z nią całować pozbywał się jej ubrania. Był delikatny ale bardzo namiętny
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Yhmm to dobrze.. kuchnie to.moje ulubione pomieszczenia...- powiedziała bo ona lubiła i gotować i piec.. całowała czule jego usta i też go rozebrała z koszulki. Dłońmi miziała jego cudowne ramiona, tors, brzuch. Uwielbiała go.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyssał się do jej piersi które go mega kręciły. Ręką zaczął pieścić jej muszelkę. Czuł jak jest coraz bardziej napalony stał przed nią cały nagi z pałą w górze. Niesamowicie na niego działała zwłaszcza ostatnio
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odetchnęła głośno i przymknęła oczy, ależ to było przyjemne, uwielbiała Marcosa, a ich seks był zawsze doskonały.. Uśmiechnęła się do niego i dłonią masowała jego członka. Coraz bardziej się nakręcała na niego.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Kocham Cię -powiedział i wsunął w nią swoje palce przez chwile ją nimi posuwać po czym wyciągnął je i wsunął w nią swoją sztywną pałę
-o tak maleńka idealnie -pocałował z języczkiem jej usta i zaczął ostro ją posuwać
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Rozgrzał ją odpowiednio swoimi palcami więc jęknęła tylko jak je zamienił na chuja..
-A ja kocham Ciebie.. najmocniej na świecie.. - wydyszala podniecona gdy już w nią wchodził.. całowała jego usta namiętnie.n
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jesteś cudowna -powiedział i nie zwalniał swoich ruchów właśnie tego mu było trzeba. Była idealna , a ich sex był zajebisty po chwili przyspieszył swoje ruchy powoli się w tym zatracając czuł jak oplata go swoim ciepłem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Ona Uwielbiała tego faceta i miala zupełnego.fiola ma jego punkcie. Starała się wychodzić bioderkami na przeciw jego ruchów.. cholernie była podniecona..
-Ooo tak.skarbie. jeszcze chwilka.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Złapał ją mocniej i wchodził w nią jeszcze gwałtowniej czuł , że nie wiele brakuje mu do spęłnienia , całował jej usta szuję piersi był cholernie na nią nakręcony i spragniony jej bliskości.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Tego jej było trzeba, jej ciało drżało od jego ruchów. Pojękiwała coraz głośniej, w końcu poczuła ze zbliża się..
-Ochhh..kochanie.. dojdz że mną.. - Mruknęła mu do ust. Głośno jęknęła.. czuła ze juz jest tuż tuż..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po chwili oboje szczytowali w cudownym orgazmie
-tak , właśnie tego mi było trzeba -powiedział i pocałował jej usta czule
-uwielbiam Cię -uśmiechnął się do swojej seksownej kobiety
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja Ciebie też.. Na maksa.. -powiedziała i uśmiechnęła się do niego, objęła go ramionami za szyję i pocałowała jego usta namiętnie..
-Idziemy na plażę? Czy basen? Czy najpierw przysznic?
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chyba chcę jeszcze prysznic i trochę Ciebie -powiedział i pocałował jej usta złapał ją za tyłek tak żeby oplotła go nogami w pasie i poszli do łazienki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęła się I poszli wziąć chłodny prysznic.. potem już ubrała się w jakieś bikini i wyszli sobie poleżeć i poczilowac nad basenem.
-Alez tu przyjemnie...- uśmiechnęła się.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

A on założył na siebie tylko kąpielówki
-o to chodziło kochanie , żebyśmy odpoczęli , ale też nie wyjeżdżali nie wiadomo gdzie zwłaszcza , że mamy jeszcze super pogodę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Newport”