ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek

Rayna Jaymes (Connie Britton) to 40-letnia legendarna gwiazda muzyki country, która zauważa, że coraz trudniej konkurować jej z nowym pokoleniem piosenkarzy. Gdy wytwórnia muzyczna proponuje jej trasę koncertową ze wschodzącą gwiazdką Juliette Barnes (Hayden Panettiere), Rayna zmuszona jest do zmierzenia się z rzeczywistością. Zdaje sobie sprawę z tego, że tylko w taki sposób ma szansę pozostać w show-biznesie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

chciałam to obejzec ale znudziło mnie czekane na napisy wiec nie zamierzam ogladac :P
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ja już obejrzałam 3 odcinek i serial bardzo mi się podoba, brakowało mi takiego muzycznego serialu.
lat
cm

Post

Fakt serial fajnie się zapowiada. Można powiedzieć , że serial wyróżnia się na tle innych seriali.
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Serial z odcinka na odcinek robi się coraz ciekawszy. Mam nadzieje , że serial będzie trzymał poziom jak do tej pory.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ogląda ktoś ten serial?
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Ja zacząłem oglądać serial i przyznam , że jest całkiem fajny. Na razie jestem na 1 sezonie xD
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Ja właśnie skończyłam oglądać 2 sezon i powiem , że serial jest super bardzo mi się podoba, jest inny niż wszystkie seriale , które kręcą w tej chwili.
Już się nie mogę doczekać 3 sezonu fajnie , że będzie 22 odcinki , a nie tak jak stacja chciała 13 xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „SERIALE”