Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Weszłam z Lydią do jej pokoju. Usiadłam sobie w fotelu bujanym. Wzięłam ją na kolana i zaczęłam ją karmić, była głodna , ale też zmęczona w połowie butelki zaczęła usypiać. Kiedy zasnęła wstałam z nią. przebrałam w piżamknę i położyłam do łóżeczka. Włączyłam jej pozytywkę , przyciemniłam światło i wyszłam z pokoju.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Weszłam z Lydią do pokoju, mała spała mi na rękach. Połozyłam ją do łóżeczka , okryłam pościelą, zapaliłam nocną lampkę , żeby się nie wystraszyła jak sie przebudzi. Włączyłam też nianię i poszłam do sypialni.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wszedłem z mała na góre, przygotowałem jej pizamke i poszedłem z nia do łazienki pomogłem jej sie ładnie wykapac ale tak na szybko ale dokładnie, w sensie na szybko by sie nie rozbudziła a potem opatuloną w ręcznik przyniosłem ja do pokoju. ubrałem w cieplutką pizamkę i połozyłem do ózka. Usiadłem blisko i zaczałem czytać jej bajkę pói nie zasneła
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Gdy Mała zasnęła po cichu wstałem i wyszedlem zostawiając jej zapaloną mała lampke by sie nie bała
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Weszłam do pokoju córki , kiedy się obudziła , ubrałam ją i poszliśmy na dół do kuchni zrobić śniadanko.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Weszłam z córeczką do pokoju , położyłam ją do łóżka. Przebrałam ją w piżamkę jak spała. Położyłam się obok niej i zasnęłam przy niej.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Nad ranem obudził mnie koszmar. Wstałam z łóżka zlana potem wyszłam z pokoju Lydi i zeszłam na dół.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Quinn James”