Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

...
Clive Robin "Tigh" Teller*lat 24*Motocyklista
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Tigh
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Andreas Stamper - 41 lat - Właściciel "Stamper Motors">>><<< Lewis Flynn - 21 lat - III rok Architektury
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
NASA>>>>><<<<< HellCats
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
dr Luka Kovac - 33 lat - Chirurg>>>>><<<<<Richard Castle - 36 lat - Pisarz
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Luka>>>>><<<<< Castle
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camila Lansy Novak – 16 lat - licealistka
Komórka & Szafa& Informator & Relacje
WhiteCurranT
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

MATT Z Justine przyszli sobie na tqrqsik.siedli na krzeselkach jakiś czy co tam miała i wzięli po drodze lapa.
-wiec mówisz...szukamy czegoś w Europie...-włączyli lapa.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Przede wszystkim bilety lotnicze i plan wycieczki... - powiedziała i uśmiechnęła się. Siedli sobie na takiej huśtawce podwójnej.
-najpierw ogarnijmy jakieś w miarę tanie loty.. A potem zobaczymy gdzie zaczynamy wycieczkę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Juusti... tanie loty..w nosie mam tanie loty.Lot ebdzie jaki bedzie.. mowilem..kasa sie nie martw..wybrac to trzeba miejsce..albo chociaz zacznijmy od kraju - zasmial sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Oj. Dobra, ja wiem że cię stać pewnie na każdy lot j to jeszcze na pierwszą klasę.. Ale to nie chodzi o to żeby cały majątek wydać na przelot. - powiedziała i spojrzała na niego.
-poza tym.. Nie możesz mi wiecznie sponsorować wszystkiego.. - dodała. Pokrecila głową..
-dobra. To jak? Że wschodu za zachód czy odwrotnie? Myślę że ze wschodu na zachód.. Zaczniemy od Berlina a skończymy na Hiszpanii, co ty na to?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wiem, wiem..ale jak mowie..jak znajdziemy cos fajnego to serio..szkoda cos odrzucac bo lot bedzie drozszy - powiedzial.
-Moge..bo chce - zasmial sie.
-Ale jak wolisz ot sie mozmy umowic, że za wakacje plaicmuy pol na pol..ale loty juz mnie zostaw - dodal milo.
No i tak to z kobietmai..pyta sie ale i tka juz sama zna odpowiedz itp.. - zasmial sie.
-Okey..wiec lot do berlina..bo tma ot juz na miejscu bedziemy komboinowac transport - powiedzial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No dobra, rozumiem..-powiedziała i uśmiechnęła się do niego.
-Taki podział spoko..-wyszczerzyła się do niego.
-No wiem, wiem.. Ale tak to jest, że jak się na głos powie, to jakoś się w głowie układa.
-Okej..-wyszczerzyła się. No i szukali lotów w jakimś konkretnym terminie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No dobra..dobra...wiec zacznidmydo Berlina-no i tam sobie coś zarezerwowali lot.
-a jak z hotelem?teraz chcesz czy na miejscu bierzemy cokolwiek? Bo w sumie to planujemy ile dni gdzie czy jak ty to widzisz?-ZAPYTAŁ Matt.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- W sumie te pierwsze noclegi możemy zarezerwować.. Żeby z tymi walizkami się nie targac bez miejsca.. - powiedziała i spojrzała na niego.
-myślę że można kupić wszystkie loty., ogarnąć hotele.. A to co tam będziemy robić to już na miejscu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-okey...No tonczdka nas sporo roboty..Ale niech będzie...-pokiwal głowa.-to co potem?Berlin?Paryż?Warszawa?Madryt?Lizbona?-wymienił kilka srplic
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Żeby potem już tylko wypoczywać.. - powiedziała z uśmiechem.. - i myślę że Berlin, Paryż, Madryt, Ibiza, Lizbona.. - uśmiechnęła się.. - to będzie jakoś 15 dni.. Plus dwa dni przelotu.. - dodała jeszcze i tam rozpiskę z datami zrobiła i już szukali lotów i hoteli.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aha..no dobra.. - ale se wymyslila....no ale spoko..wiec sobie to ladnie rozpislai na akrtce a potem skrupulatnie po koleji zalatwiali otele i transport.Wiaodmo ze czasem niekoneicznie smaoloty a jakies inne np pociag czy cos jak ne bylo mega daleko czy dlugo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No to sobie ogarniali wszystkie te połączenia itp. Hotele..
Po kilku godzinach Justine się odezwała w końcu w innej kwestii.
-zamawiamy jakiś obiad?-zapytała i spojrzała na niego. Przeciągnęła się i uśmiechnęła.
-Trochę zgłodniałam.. -wyszczerzyła się.. -I już mi głowa paruje od tych ustaleń.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No można coś zjeść...już mi sienodechxialo tego wszystkiego... - ppwiedzial Matt.
-następnym razem jaikolwie wyjazd.. Z biura podróży A nie...-No męczące by to wszystko sobie zgrać.
- to co?takie?chińskie?-zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- zamów gdzie tam chcesz.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego szeroko.
-ale z biura podróży to nie wyjazdy. Chyba że chcesz siedzieć nad basenem i nic nie robić..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Tellerów”