Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Jęknęłam kiedy pociągnął mnie za włosy. Spojrzałam na niego z pożądaniem. Moje ciało płonęło sutki sterczały. Wyswobodziłam swój biust ze stanika , żeby miał na co popatrzeć. Ssałam jego pałę i wsuwałam go głęboko w gardło po moich policzkach spływała ślina. Czułam jak sama robię się mokra. Zaczęłam masować swoją łechtaczkę. Pracowałam ustami najlepiej jak potrafiłam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

A on sta i rozglądał się dyskretnie czy nikt nie idzie by ich przyłapać, ale na szczęście nikogo nie było..
Pociągnął ją mocniej za włosy i złapał za gardło i wbił się w nią ostro..
-Oooo tak, mała dziwko.. -warknął do niej, ale po cichaczu, miał ten swój mroczny wzrok..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Poczułam jak wbija się jeszcze bardziej w moje gardło. Poddałam się temu, chciałam , żeby był zadowolony. Trochę się dławiłam śliną , po chwili przyssałam się do jego jajek. Wsunęłam jego sztywną pałę między swoje nagie piersi i posuwałam jego patrząc na niego z pożądaniem. Ssałam jego główkę
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Posuwał więc jej piersi i trafiał główką w jej usta.. Czuł że jest coraz bliżej spełnienia..
-Oo tak! - warknął pod nosem i naparł na nią mocniej, aż w końcu jeszcze kilka mocnych ruchów, a strzelił spermą, zalewając jej usta, twarz, dekolt i cycki.
Błogi uśmiech zagościł na jego twarzy.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Zlizała z jego kutasa resztki nasienia. Wsunęłam go w bokserki i spodnie. Wytarłam się schowałam piersi do stanika poprawilam koszulkę
-liczę na zdecydowanie więcej później -powiedziałam napalona na niego.
-doprowadzasz mnie do obłędu -powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Grzeczna suczka.. -powiedział do niej z cwaniackim uśmiechem i poprawił sobie chuja jeszcze w gaciach, a potem znowu ona stanęła za barem, a on poszedł załatwiać swoje sprawy.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Pracowała zajmowała się klientami za barem , znosiła na zaplecze brudne naczynia. Wieczorem było więcej klientów więc pracy było też zdecydowanie więcej więc nie miała czasu na nudę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Ogarnął wszystkie swoje sprawy, a na koniec zadzwonił do Michelle, że będzie rano w domu, pozamykał klub, po czym przyszedł do baru i spojrzał na swoją nową laseczkę. Złapał ją za biodra i przyciągnął do siebie, całując zaborczo, a potem odwrócił ją do siebie tyłem i sprawił by się pochyliła nad blatem, wypinając tyłek, strzelił jej mocnego klapsa..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłam pocałunek , a po chwili wypinałam się do niego pochylając się nad barem. Jęknęłam kiedy dostałam klapsa w tyłek
-chyba ktoś ma ochotę na rżnięcie -powiedziałam i zjechałam ręką na jego krocze zaczęłam masować jego chuja przez spodnie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zdecydowanie nie potrzebował tego masowania xD
Ściągnął spodnie z jej tyłka i strzelił jej klapsa, potem wyciągnął swojego chuja, splunął na niego i wsunął się w jej cipę od tyłu. Warknął głośno, gdy zagłębił się cały, a zaraz już ostro i pewnie ją posuwał.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Leżałam oparta o blat baru. Po chwili poczułam we mnie wchodzi swoim sztywnym kutasem. Jęknęłam z rozkoszy, czułam jak rozpycha się w mojej mokrej cipce. Rozchyliłam bardziej nogi i poddałam się temu co ze mną robił. Głośno pojękiwałam
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Opie wpadł na chwilę do baru , bo dzisiaj razem z Ruby lecieli na wakacje. Kiedy wszystko pozałatwiał wyszedł z klubu wsiadł na motocykl i pojechał do domu po Ruby i walizki
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Usiadł przy barze przywitał się z Melissą i poprosił kufel piwa
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Podałam piwo Thomasowi. Obsłużyłam jeszcze parę klientów.
-co tam u Ciebie słychać Thomas ?-spytałam na pałam sobie wodę i napiłam się.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Siedział i pił sobie piwko
-a wszystko dobrze , wyszedłem z domu myślałem , że chłopaki w klubie będą , ale z tego co widzę , każdy zapracowany -zaśmiał się
-a co tam u Ciebie ? chyba spodobało Ci się u nas -puścił jej oczko lubił dziewczynę.
mów mi:
Tomas
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB SOA”