ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Pisnęła jak zerwal z niej majtki.
-No ładnie. Będę świecić dupa przy twoich kumplach.. - powiedziała śmiejąc się a potem zawyła.. Spojrzała w jego oczy.
-Oo tak.. Ostro kochanie.. - wydyszała, nakręcona na niego.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Skarbie ja Cię stąd zabieram -powiedział i nie zwalniał swoich ruchów wchodził w nią po same jajka. Był na nią nakręcony , a ta sytuacja go tylko jeszcze bardziej nakręcała
-jesteś idealna -złapał ją za piersi dość mocno
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

- Skarbie, ja jestem w pracy.. - powiedziała i zaśmiała się z niego. Jęknęła głośno kiedy ja już tak mocno posuwal.
-Oooo tak.. Oparła się dłońmi o jakiś regał. I posuwal ja mocno.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-poczekam na Ciebie -powiedział i złapał ją mocniej za włosy
-myślisz , że tylko raz Cię tu wyłomocę -powiedział podnieconym głosem. Złapał ją wyszedł z niej. Posadził ją na blacie
-boska -spojrzał na nią, klepnął ją z otwartej ręki w cipkę po czym znowu wszedł w nią swoich sztywnym kutasem
-o tak!
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

- Ochhh.. - Jęknęła jak ja tak mocniej złapał za włosy. A potem tk jzu ja tak nakręcił.-Ooo kurwa. Opie.. - jęknęła i westchnęła głośno.
-Ahhh! Tak.. Pieprz mnie.. - pociągnęła go za włosy i całowała ostro.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Kochał ta kobietę a seks z nią był cudowny. Był ostry można powiedzieć że nawet momentami brutalny zawsze go ponosiło przy niej. Kiedy oboje szykowali całował jej usta. Zalał jej cipkę i spojrzał w jej oczy
- mało mi Ciebie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

A ona uwielbiała tak budzić w nim zwierzaka i jak był taki ostry to ja cholernie nakręcał.
-Kochanie było zajebiscie.. Ale chyba muszę wracać do pracy.. - powiedziała śmiejąc się i spojrzała na niego.
-Kocham Cię.. - powiedziała i wpila się w jego usta..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemnił jej pocałunek i złapał ją za ten seksowny tyłek bez bielizny
-dobra , możesz nalać mi piwa i poczekam na Ciebie -powiedział wesoło
-a w domu znowu Cię zerżną -dał jej soczystego klapsa w tyłek i poszli do baru
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Pomyślałem że mogłabyś mi trochę pomóc.. - powiedział i spojrzał na nią..
A skoro nie wiedziała czego od niej oczekiwał, to złapał dłonią za pasek od spodni i nieco poruszał nimi wskazując na swoje krocze xD
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Spojrzałam na jego krocze , a później na jego przystojną twarz
-pod jednym warunkiem -powiedziałam i zaczęłam masować jego chuja przez spodnie
-jeśli dasz mi zajebisty orgazm -powiedziałam z cwanym uśmieszkiem
-i myślę , że miejsce trzeba zmienić -powiedziałam i spojrzałam głęboko w jego oczy. Czułam jak jego kutas reaguje na mój masaż
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jesteś w pracy, nie wiem, czy możemy zmienić miejsce... -powiedział z lekkim rozbawieniem i spojrzał w jej twarz.. Był już wcięty, więc jemu było wszystko jedno..
-Zaraz rozgonię to towarzystwo i będziesz jęczeć leżąc na barze.. -powiedział do niej z rozbawieniem.. xD
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-mogę jęczeć nawet tutaj -powiedziałam podniecona. Zsunąłem z niego spodnie i zabrałam się za obciąganie. Po dłuższej chwili jego kutas stał na baczność.
-a teraz pokaż na co Cię stać -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem. Stanęłam do niego tyłem
-weź mnie Clive - zsunęłam z siebie majteczki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Oo tak, lody robiła zajebiste, miał chyba nadzieję na finisz w jej ustach i dalsze ręczne robótki. Ale spojrzał na nią i uśmiechnął się.. Strzelił klapsa w jej tyłek, rozchylił jej pośladki i splunął pomiędzy nie, chwilę rozmasował dłonią jej cipkę, a potem od razu wszedł w nią z głośnym jękiem zadowolenia. Naparł na nią całym ciałem i zaczął mocno i szybko się w niej poruszać. Złapał w dłonie jej cycki, a że były ubrane, to tylko zsunął niżej jej koszulkę i stanik, by wyswobodzić sutki. Dręczył je masując i szczypiąc palcami. Głośno dyszał do jej ucha..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Jęknęłam kiedy wszedł we mnie mocniej się na nim zacisnęłam. Było mi cholernie dobrze , ta cała sytuacja jeszcze bardziej mnie nakręciła. Przygryzłam wargę i poddałam się rozkoszy jaką mi dawał. Czułam że za chwilę dojdę byłam za bardzo napalona na niego
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Brał ją ostro, bo był cholernie napalony, wchodził w nią po same jaja i przytrzymywał ją sobie, zeby mu nie odskoczyła, całował jej szyję, podgryzał ją. Dłonią zjechał na jej cipkę i już mocno ją pieścił, żeby doszła spektakularnie.. A gdy to zrobiła to wyszedł z niej i spuścił się na jej tyłek z gardłowym westchnięciem..
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB SOA”