Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałam na niego jak stanął na środku i zaczął powoli ściągać z siebie rzeczy, oparłam się o drzwi i chwilę mu się przyglądałam z figlarnym uśmiechem na ustach..
-Starałam się poczuć tu jak w domu..-powiedziałam i przygryzłam wargę, widząc jak stopniowo odsłania swoje ciało, też miałam na sobie skórzaną kamizelkę, zwykły top i skórzane spodnie.. Zrzuciłam z siebie kamizelkę i ruszyłam w jego stronę, pocałowałam zachłannie jego usta od razu.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Czuj się jak w domu.-uśmiechnął się, a gdy podbiegła chwycił ją rękami za pośladki i zaczął odwzajemniać pocałunki. I wtem zadzwonił telefon... Zwykle nie odbiera, ale zajrzał w wyświetlacz i był to Mason, a on nie dzwoni jak coś nie jest na rzeczy. Oderwał się od Ruby i odebrał telefon.

John Hemsworth $ wiek 31 lat $ biznesmen $ ur.13.06
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka$E-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Jamie Junior Barker $ wiek 23 lata $ student/tancerz $ ur.2.04
Obrazek Obrazek
Komórka$e-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Joseph Roca ^ wiek 28 lat ^ strażak ^ ur.10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Clive Robin "Tigh" Teller*lat 26*Motocyklista * ur 10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka<>Szafa<>Informator<>Relacje
James Callahan*27*mechanik* ur 18.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Telefon Relacje Informator
^^Chris Novak^^18 lat^^Young Footballer^^ur.17.07
Komórka $ Relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

W zasadzie za wiele sobie nie zrobiłam z tego telefonu, jak się ode mnie odsunął, to zaczęłam całować jego szyję i klatę, dłońmi muskałam jego umięśniony brzuch, coraz bardziej się napalałam na niego. Słuchałam jednak drugim uchem, o czym mówią, by wiedzieć, co się święci. xD
Odsunęłam się gwałtownie od niego, jak usłyszałam o tym szpitalu. Wstałam z jego kolan, poprawiłam koszulkę i założyłam swoją kamizelkę, podałam mu jego.
-Jechać z Tobą?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Clive odłożył szybko telefon i lekko ja od siebie odsunął, zaczął się ubierać.
-Przepraszam Kochana, ale dokończymy kiedy indziej. Justine jest w szpitalu, muszę tam jechać.-powiedział i zaczął zakładać kamizelkę

John Hemsworth $ wiek 31 lat $ biznesmen $ ur.13.06
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka$E-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Jamie Junior Barker $ wiek 23 lata $ student/tancerz $ ur.2.04
Obrazek Obrazek
Komórka$e-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Joseph Roca ^ wiek 28 lat ^ strażak ^ ur.10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Clive Robin "Tigh" Teller*lat 26*Motocyklista * ur 10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka<>Szafa<>Informator<>Relacje
James Callahan*27*mechanik* ur 18.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Telefon Relacje Informator
^^Chris Novak^^18 lat^^Young Footballer^^ur.17.07
Komórka $ Relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jasne, leć..-powiedziałam do niego..
-Mam nadzieję, że nic jej nie będzie..-powiedziałam, a potem pewnie Clive już wybiegł z klubu. A ja poszłam spać, zamykając wcześniej drzwi na klucz.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszedł do pokoju, ściągnął kamizelkę, po czym jebnął się na łóżko, czekając na Gate .
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Weszłam do pokoju chwilę po nim, jeszcze trochę targały mną emocje po tym cały zajściu. Na szczęście Clive się pojawił bo nie wiem co by ze mną było.
-cześć Przystojniaku -powiedziałam i podeszłam do niego zaczęłam pozbywać się swoich ubrań po czym dobrałam się do jego koszulki , a później rozporka. Rozpięłam go wyciągnąłem jego chuja i zaczęłam mu obciągać. Wiedziałam , że będzie ostro i zajebiście , a moje ciało i zmysły przeżyją najlepszy orgazm jaki może być. Strasznie mocno na mnie działa nawet jeśli tylko na mnie patrzył i mnie nie dotykał.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzał na nią z uśmiechem jak przyszła i zgasił fajkę, jak się rozebrała. Dzisiaj już trochę poruchał, więc musiała się nieco wysilić, żeby go postawić do pionu, ale i tak poszło jej sprawnie. Przyciągnął ją za włosy do siebie i pocałował ją ostro.
-Musisz na siebie uważać.. -powiedział, a potem przewalił ją na plecy i znalazł się pomiędzy jej udami. Wsunął w nią chuja i mocno ją zaczął posuwać.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłam pocałunek
-w sumie nie spodziewałam się takiej sytuacji z tym klientem -powiedziałam, a po chwili był już we mnie
-o tak idealnie Szefie -powiedziałam błądziłam rękoma po jego nagim ciele
-och tak!-nie przestawaj pociągnęłam go za włosy i zaczęłam całować jego szyję
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnął się na jej reakcję i posuwał ją mocno i wchodził w nią do samego końca, przewalił jej nogi na jedną stronę i zagłębiał się w niej szybko i coraz mocniej się w nią wbijał.
-Boska.. -jęknął, bo kręciła go cholernie, ścisnął jej piersi.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-o tak idealnie-czułam jak rozpycha się w mojej cipce. Tylko on potrafił doprowadzić mnie do takiego stany. Jego dotyk sprawiał , że moja skóra płonęła. Po chwili szczytowałam krzycząc jaki jest zajebisty. Moje ciało wygięło się w łuk.
-bosko Szefie -mówiłam seksownym głosem, patrzyłam na niego z pożądaniem
-jesteś jak narkotyk Clive -powiedziałam czułam jak mnie wypełnia, jego ruchy były mocne , a moja cipka chciała więcej i więcej.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Posuwał ja mocno i coraz szybciej i szybciej. Czuł że już jest blisko i chciał jej dać jak najwięcej rozkoszy, przejechal dłonią po jej cipce i ja pieścił palcami jeszcze.
-Dojdz mała.. -.Mruknął do niej, nakręcony.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Doszłam kolejny raz kiedy mnie posuwał. Krzyczałam z rozkoszy. Moje ciało drżało serce waliło jak szalone, na moim ciele pojawiły się krople potu
-o tak idealnie-powiedziałam
-dojdź w moich ustach Clive -powiedziałam napalona na niego
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Nie musiała mu dwa razy powtarzać, gdy był już blisko to podsunął się do góry do jej ust, dłonią sięgnął do jej cipki i posuwał ją palcami, a chujem lądował się w jej usta
W końcu jeknął gardłowo i zalał jej usta i częściowo też twarz.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

O to było idealne kiedy posuwał mnie palcami. Jego kutas wylądował w moich ustach , a po chwili szczytował w nich. Przełknęłam całą zawartość ust, oblizałam jego kutasa.
-nie przestawaj -powiedziałam , czułam , że za chwilę znowu dojdę wypychałam bioderka w stronę jego palców. Pieściłam swoje piersi i jęczałam coraz głośniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB SOA”