Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A niech sie obija..oznaczlo to tlyko zajebisty sex..sciana i tka juz byla w tmy miejscu nieżle obita haha
Piepyl ja wiec mocno...ssal jej cycki..przygrzal..w koncu ja wzial i przeszedl z nia na lozko.
-Wynij ten tylek - powiedzial i przysunal ja na skraj lozka nieco.Srelil jej klpsa w ten sez=xy tylek a potem znow wszedl w jej rozkgrzana cipke osto ruchajac
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

A ona była głośna i to bardzo. Krzyczała i jeczala. Całowała go na oślep ściskając jego rozgrzane cialo dłońmi i drapiac paznokciami. Jak wypieła tyłek i w nią wszedł to aż zawyla głośno..
-Kurwa James! Ooo tak! Fuck me! Oooww! Hard! Och yesss! - dobrze jej było i teraz całe łóżko skrzypialo i walilo o ścianę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj on tez cichy ne byl..choc nie tka jak ona xD
Ale jej rzyki go tak cholernie nakrecaly..zlapal ja mocno za wlosy i przyciagnal w gore.Wpil sie w jej szyje..a potem pchnal znow na lozko.Dostalaklapsa a potem mocno zlapal ja za biodra i pieprzyl ile sil w lędźwiach.Czul ze zaraz wybuchnie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Miał tyle siły że nią miotał jak lalka szmaciana..
-O kurwa! Kochanie! Zaraaaaaz! O ja pierdole! Mocniej! Nieeee! Ooochhhh! - zawyła i doszła. Głośno oddychała. Przygryzła wargę.. Nabiła się sama na niego do końca i tak drżała..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

I to byl ten impuls..jej moce skurcze doprowadzily go tez do orgazmu.Wystrzelil w niej bardzo obficie..chwile w niej tka byl az wyszedł.Od razuz niej sporo tego wycieklo.Pdl na lozko a ja wciagnal na siebie.
-Na pewno to syszlei.. mi zazdroscza - zasmial sie i wpil se w jej usta mocn
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się tylko na jego słowa ijuz leżała na nim dyszac głośno i probujac się uspokoić choć trochę..
-Idealnie. Ale teraz śpię.. To był długi dzień.. - powiedziała i prawie zaraz zasnęła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj on tez byl padniety..i pijany wiec tlyko zgasil swiatelko, okryl ich i tez usnal spiac do jakiejs 10 kiedy sie rpzebudzil bo sie musial odlac wiec wstla i poszeld do lazinki.A skoro juz tma byl to od razu sobie twarz i leb przmeyl woda by sie ogarnac i rozbudzic.Bo pewnie to bardziej taki kibel z mywalka a nie wielka lazienka.Wrocil do lozka po chwli.
-Erriiiiccaaaa.... - zaczal ja cichho budzic pocalunkami po jej szyjce..ramieniu...rece..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Yhmmm? -mruknęła cicho i uśmiechnęła się czując te pocałunki już po chwili.
-Co tam, kochanie?-zapytała miło i pogładziła go po tej łysej pale xD
-Wyspałeś się? Mamy tu coś do picia? -zapytała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-wysłałam.. I super.. -odpowiedział i dał jej buziaka.
- hmm.. powinna być jakaś woda..zobaczę-wstalnwiec i zajrzał do jakieś szafki czy coś.. przyniósł jej butelkę wody.
-prosze -położył się jeszcze około niej.ale w sumie to tak opierał się o zagłówek łóżka.
-kiedy się zbieramy?-zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Można niedługo.. - powiedziała i wzięła od niego wodę i napila się. Przysunela się do niego i położyła głowę na jego udzie..
-A ty juz chcesz czy co? - zapytała, bo jak chce to się ubierze i miga jechać. Na razie miała porannego kaco-lenia.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- nie nooo..mogę tu leżeć ile dusza zapragnie.. -powiedział i zaczął błądzić ręką jej włosy.
- to co? Może jednak chłopaki nie są tacy.. okropni? Wiesz mówię co do wesela..może w końcu siadzismy sobie i pogadamy tak.noo..już konkretniej...?-zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego.
-Nooo, możemy pogadać o tym.. - powiedziała i spojrzała w jego oczy..
-I ja wiem ze ty chcesz już.. I rozumiem w sumie czemu.. Ale ja nie chcę się chyba spieszyć aż tak bardzo.. W szczególności że mamy robić duże wesele.. - powiedziała i skoro tak sobie leżała to obróciła twarz w bok i cóż. Miała obok jego chuja.. To go trochę pobudzila językiem xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- oj no wiem że.. ej..czyli jednak zaprosimy chłopaków?-wyszczerzyl się.
-i no wiem wiem..bo takie przygotowanie to nie tak dnia na dzień.alw no trzeba by już coś pozalatwiaxnchyab by tam.nie wiem..za ileś było nie?-a potem westchnął czując jej jezyczek.
-niegrzeczna... - jego chuj zaczął reagować

Spadam
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pokiwała tylko głową.. No zaproszą przecież! W końcu po coś była ta impreza wczorajsza xD
-No tak. Zaczniemy ogarniać.. - powiedziała. Ale jakoś serio nie miała parcia na to tak jak on. Uśmiechnęła się i jeszcze bliżej się przysunela by już mu dość intensywnie obciągać.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No coz..on mial bo ciekzo pracowal..buy ja znow zdobyc.
-Och taka Malenka.. - wpolotl palce w jej wlosy.No coz.. nie musiala..nie zainicjowal nic ale skoro zaczela to nie odmowi xD
jego chuj dosc szybkoozl w jej ustach tak z rana
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB SOA”