Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

...
Clive Robin "Tigh" Teller*lat 24*Motocyklista
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Tigh
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Andreas Stamper - 41 lat - Właściciel "Stamper Motors">>><<< Lewis Flynn - 21 lat - III rok Architektury
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
NASA>>>>><<<<< HellCats
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
dr Luka Kovac - 33 lat - Chirurg>>>>><<<<<Richard Castle - 36 lat - Pisarz
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Luka>>>>><<<<< Castle
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camila Lansy Novak – 16 lat - licealistka
Komórka & Szafa& Informator & Relacje
WhiteCurranT
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post


Thomas przyniósł mnie do toalety, więc trzymałam się za sukienkę, bym dupy nie miała na wierzchu..
-Ktoś komuś już przypierdolił..-powiedziałam i uśmiechnęłam się, patrząc na rozlew krwi, a potem byliśmy już w toalecie..
-Tu zawsze takie dramaty?-zapytałam z rozbawieniem..
-Blondi Tobie też obciąga?
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-tak to jest jak się nie trzyma gęby na kłódkę i wpierdala tam gdzie nie trzeba -powiedział i po chwili postawił ją kiedy znaleźli się w toalecie męskiej.
-nie nie obciągała mi , może o tym pomarzyć -powiedział i pchnął ją na ścianę
-nie zadaję się z takimi laluniami -powiedział i wsunął rękę miedzy jej uda, zagłębił w nią dwa palce
-ty nie musisz marzyć bo dostaniesz znacznie więcej -pocałował jej usta łapczywie
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post


Zachichotałam i spojrzałam w jego oczy..
Oparłam się o ścianę i uniosłam lekko sukienkę do góry, odsłaniając swoje uda..
-Ale ze mną się zadajesz..-powiedziałam i uśmiechnęłam się..-A też jestem lalunia...-powiedziałam i pocałowałam jego usta żarliwie, czując jego palce.
-Czekam na to więcej..-powiedziałam i przejechałam dłonią po jego twarzy.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-nie jesteś lalunią tylko kobietą , a to różnica -powiedział i spojrzał w jej oczy.
-tamta laska , zaliczy każdego żeby mieć jakieś znaczenie w klubie to tak nie działa moja droga -powiedział i spojrzał w jej oczka zdecydowanie będzie jego więcej , zsunął z siebie spodnie i bokserki, Przejechał swoim kutasem po jej szparce.
-lubie kiedy krzyczysz z rozkoszy więc nie hamuj się i nie przejmuj się jak przyjdzie się tu ktoś odlać -powiedział
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post


-A i tak jej chyba nie wyszło..-powiedziałam i spojrzałam na jego gołego fiuta.. Uniosłam brew do góry, podniecenie we mnie wzrastało z każdą sekundą, a to że nie miałam majtek, potęgowało je niesamowicie..
-Okej..-powiedziałam, po czym odwróciłam się do niego tyłem i otarłam tyłeczkiem o jego fiuta, pozbyłam się swojej sukienki i oparłam o blat z umywalkami, wypinając się w jego stronę.. Spojrzałam na niego przez ramię..
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Nakierował swojego fiuta i wszedł w nią od tyłu. Złapał ją mocno za biodra i zaczął ja ostro posuwać , był napalony , a ta laska nakręcała mnie niesamowicie.
-boska jesteś -wydyszał i wpił się ustami w jej ramię, Wchodził w nią po same jajka
kiedy ktoś wchodził się odlać nie zwracał na nich uwagi tylko ja posuwał.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post


Mocno zaparłam się o umywalki i krzyknęłam kiedy we mnie wszedł, bo zrobił to bardzo energicznie, spojrzałam w nasze odbicie w lustrze i jęknęłam głośno, czując jak jest we mnie głęboko. Przygryzałam wargę i pojękiwałam coraz głośniej, czując jak moja cipka spazmatycznie pulsuje na nim, byłam cholernie nakręcona na niego.. A faceci, jak wchodzili, to cóż.. Mieli co pooglądać.. I posłuchać, bo cicha nie byłam.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Złapał ją mocniej za bioderka i wchodził w nią bardzo szybko i po same jajka , które obijały sie o jej seksowny tyłeczek
-boska jesteś -przygryzł ząbkami jej ramię , naparł na nią całym swoim ciałem złapał ją za cycki i zaczął je pieścić nie zwalniał swoich ruchów.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Jego ruchy doprowadzały mnie do szaleństwa, patrzyłam w jego oczy w lustrze i uśmiechałam się cwaniacko, tego mi było trzeba, by ktoś tak mocno mnie przeleciał, a przy tym on i to jego ciało.. Każdy mięsień napinał się przy jego ruchach.
-Ty tez..-mruknęłam i westchnęłam, czując jego dłonie na moich piersiach, mocno trzymałam się blatu, by się nie poobijać za mocno.
-Oooch!-krzyknęłam w końcu..-Zaraz..! Occcch!-jęknęłam gardłowo, czując jak moja cipka się na nim zaciska mocno, odwróciłam głowę w jego stronę i pocałowałam go zachłannie, wsuwając język w jego usta.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Kiedy dochodziła sprzedał jej jeszcze soczystego klapsa i po chwili eksplodował w jej wnętrzu , zalewając jej cipkę swoją ciepłą spermą. Jęknął przeciągle i po chwili odwzajemniał jej pocałunki nie puszczał jej boskich cycków.
-zabieram Cię do domu -powiedział i spojrzał w jej oczy.Wsunął rękę między jej nogi i pieścił jej guziczek , nadal się w niej poruszał , ale nie szybko były to bardzo leniwe ruchy.Przygryzł jej ramię.
-boska jesteś.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Jęknęłam głośno, czując tego klapsa, a potem poczułam jak dochodzi, uśmiechnęłam się pod nosem, spojrzałam na jego minę w lustrze i przygryzłam swoją wargę.
-Weź mnie gdzie chcesz..-powiedziałam z rozbawieniem i mruknęłam, czując jego dłoń między nogami..
-Ty też..-powiedziałam, bo ten facet miał niesamowite ciało.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-to chyba zabiorę Cię do siebie -powiedział i spojrzał w jej odbicie w lustrze.
-tu będzie zawsze nam ktoś przeszkadzał -wyszedł z niej naciągnął bokserki i spodnie na tyłek zapiął spodnie i musnął jej kark. Podał jej jej sukienkę
-to co zbieramy się do mnie czy chcesz coś zjeść na mieście , albo tutaj ?
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Okej, taki plan mi się podoba..-powiedziałam i spojrzałam na niego jak się ubierał, po czym wzięłam od niego sukienkę i założyłam na siebie.
-Hmmm, możemy iść coś zjeść na miasto..-powiedziałam i pokiwałam głową.
-Jest mi to w sumie wszystko jedno..-powiedziałam i poprawiłam się, wytarłam się z jego spermy, a potem wyszliśmy z łazienki i z klubu i pojechaliśmy na jedzonko.
Awatar użytkownika
35 lat
190 cm
Sons of anarchy
Mechanik/Pirotechnik
żonaty
Ruby
Charming

Post

Zapalił fajkę napił się browara i czekał na żonkę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB SOA”