ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

...
Clive Robin "Tigh" Teller*lat 24*Motocyklista
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Tigh
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Andreas Stamper - 41 lat - Właściciel "Stamper Motors">>><<< Lewis Flynn - 21 lat - III rok Architektury
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
NASA>>>>><<<<< HellCats
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
dr Luka Kovac - 33 lat - Chirurg>>>>><<<<<Richard Castle - 36 lat - Pisarz
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Luka>>>>><<<<< Castle
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camila Lansy Novak – 16 lat - licealistka
Komórka & Szafa& Informator & Relacje
WhiteCurranT
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszłam do toalety, nie czułam się za dobrze, ale weszłam do kabiny, skorzystałam, a potem stanęłam przy umywalce. Oparłam się dłońmi o blat i patrzyłam na siebie w lustrze, wiedziałam, że coś jest niedobrego. Nie chciałam jednak psuć innym zabawy.. Przemyłam twarz zimną wodą, a potem odrzuciłam włosy do tyłu i zemdlałam..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Szłam sobie radosnym krokiem do toalety, doszłam do drzwi i wydawały się być zablokowane.. Ale starałam się nimi ruszyć. Udało mi się otworzyć je na tyle, by wejść do środka i zamarłam. Spojrzałam na leżącą na podłodze Justine, od razu przy niej uklękłam..
-Thomas! - wydarłam się na cały klub, trudno mnie było nie usłyszeć.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Wszedł do toalety.
-co się stało?-spytał i po chwili zobaczył Justine.
-ej młoda co jest?-spytał i wziął Justine na ręce.
-zadzwoń po karetkę Rachel -powiedział i spojrzał na byłą żonkę
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Masz tu telefon?-zapytałam i pewnie jak mi go podał, to zadzwoniłam od razu po karetkę, wyniósł Justine z toalety..
-Zemdlała, oddycha, ale ledwo..-powiedziałam i spojrzałam na byłego męża, byłam trochę przerażona, oczywiście tyle o ile mogłam, to przebadałam Justine.. -Ona jest w ciąży, nie?-zapytałam, bo coś tam słyszałam przy stole.
-Nie mam tu swojej torby..-powiedziałam do niego..
-Jadę do szpitala z karetką..-powiedziałam, poszliśmy do wyjścia. Po drodze zawołałam Charliego jeszcze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB SOA”