Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Clive zajechał pod klub autem spod szpitala. Wysiadł z niego i od razu skierował się do klubu. Musiał pogadać z chłopakami.

John Hemsworth $ wiek 31 lat $ biznesmen $ ur.13.06
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka$E-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Jamie Junior Barker $ wiek 23 lata $ student/tancerz $ ur.2.04
Obrazek Obrazek
Komórka$e-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Joseph Roca ^ wiek 28 lat ^ strażak ^ ur.10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Clive Robin "Tigh" Teller*lat 26*Motocyklista * ur 10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka<>Szafa<>Informator<>Relacje
James Callahan*27*mechanik* ur 18.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Telefon Relacje Informator
^^Chris Novak^^18 lat^^Young Footballer^^ur.17.07
Komórka $ Relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Po jakiś 10 minutach Thomas dojechał do klubu. Zaparkował swój motor i wszedł do klubu.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Happy wraz z kumplami z klubu , wrócili z grubszej akcji. Usiedli przy barze i zaczęli pić , teraz mogli sobie odpocząć. Clive , do nikogo na razie się nie odzywał po swoim wyjeździe z miasta. Miał do załatwienie pare ważnych spraw.
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaparkowałam motor pod klubem i weszłam do baru.
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Wróciłam pod klub, wsiadam na swój motor i pojechałam w stronę centrum.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wyszedl i wsiadl na motor ale nie dpalal.Czkal na Justine
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wyszłam za nim z klubu, założyłam kask, wsiadłam na swój motor i pojechaliśmy xD
Jeremy Webster
lat
cm

Post

Wyszedł z Alice przed klub, zaciągnął się powietrzem. Zbyt świeże to ono nie było, ale to klub dla motocyklistów. Odór spalin nie przeszkadzał Jeremyemu, był on przecież mechanikiem.
- Ale wiesz, nie jestem profesjonalnym modelem, też nie zawsze biorę udział w profesjonalnych sesjach i czasem wkręcenie kogoś nie sprawia problemu - powiedział, kontynuując temat modelingu.
Dobrze mu się gadało z Alice, bał się z nią złapać bliższą relację, bo pewnie minęliby się w oczekiwaniach. On nikogo na stałe nie szukał.
- Tyle czasu tu mieszkasz, więc pewnie masz kogoś? - spytał. Może to było zbyt bezpośrednie, ale właśnie taki był Jeremy.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Klapnela sobie na jakims murku pewnie.w koncu w pracy praktycznie non stop stala.
-no skoro tak.mowisz... jesli cos to ja chetnie i tyle..-powiedzala milo i sie usmiechnela.
Spojrzala na chlopaka.
-a no mam ale..ostatnimi czasy to jak mam byc szczera nie jwst za kolorowo..-powiedziala szczerzd.bo tak..byla. Tjeo i bylo swietnie ale ostatnio malonczasu spedzali ze soba.milajli sie.wiec czula ze niekoniecxnie to dlugo jeszcze pptrwa.
Co jal co Alice na powaznie to byla w 2 zwiazkach..z czego ten jest ten drugi ale widocznie nie jest jej to pisane poki co..skoro wszystko sie predzej czy pozniej konczylo.. :p
-a. Ty co?zostswiles dziewczyne czy bawisz sie z zwiazki na odlegoac?-no skoro on pytal]
[/color]
Jeremy Webster
lat
cm

Post

Spodziewał się takiego odbicia piłeczki, sam by tak pewnie zrobił.
- A ja.. Ja chyba jeszcze nie znalazłem tej ofpowiedniej dla mnie - odpowiedział szybko.
Fakt że Alice była zajęta, trochę go zniechęcił, jednak nie raz udało mu się poderwać zajętą dziewczynę, więc nie odpuścił.
-Skoro coś jest nie tak to dlaczego się w tym męczysz? - spytał, siadając obok niej.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-oj..nie mowilam ze mecze tylko... no sama nie wiem. ..taki związek... -przerwala zastanaaiajac sie nad tym w sumie.
-w zasadzie to nie wiem. ..mose z przyzwyczajenia. ..-wzeuszyla ramionami.
-w sujie nawet nie wiem.po co ja ci to kowie..nawet cie nie znam -zasmiala sis.
-chyba nie chcemy o tym gadac ,co ?-puscila mu oczko
Jeremy Webster
lat
cm

Post

- Przyzwyczajenie jest normalne po dłuższym stażu w związku, ale jest jednocześnie złudne. - powiedział, patrząc w ziemię.
- Znasz mnie, wiesz jak się nazywam, skąd jestem, kim jestem - uśmiechnął się - Więc nie krępuj się - dodał.
Zachowanie dziewczyny wskazywało, że wszystko idzie po myśli Jeremyego. Dziewczyna szukała pocieszenia.
- Jeśli potrzebujesz, rozmawiajmy na ten temat, jeśli masz coś, co Ci bardziej odpowiada - przysunął się lekko do niej - zmień go - dopowiedział, patrząc na nią.
Nie znał Alice za dobrze, nie był pewien na co może sobie pozwolić, nie umiał przewidzieć jej reakcji, więc czekał na rozwój sytuacji.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-znawca?-zapytala Alice.
-taa znam tyle co nic.choc mowia ze w sumie leoiej wygadac sie obcemu no ale..co mialam do powiedzenia to powiedzialam..sa lepsze na pewno tematy- dodala z uśmiechem.
Sppjrzala na niego.
-a nie wiem..moze..co ty na taki plan: koncze za jakas godzinke..wiec w sukie noc jeszcze mloda..mozna wyskoczyc do klubu gdzies sie porzadnie pobawic - zaproponowala przygryzajac lekko warge i parzax na Jeremiego.
-no chyba ze idziesz zaraz spac..-szturchnela go lekko ramieniem w ramię skoro blisko byl i sie uśmiechnęła.
-no albo masz inny plan..?-zapytala czekajac na odpowiedz
Jeremy Webster
lat
cm

Post

- Nie, nie znawca, jakoś nigdy żadna ze mną nie wytrzymała długo - zaśmiał się Jeremy.
Propozycja dziewczyny bardzo mu odpowiadała. Przyszedł tu z pewnym celem, pasuje mu taki układ, będzie miał większą część nocy, by się z Alice lepiej poznać, a później prawdopodobnie skończą w jednym łóżku. Ten scenariusz już się odegrał w głowie Jeremyego.
- Słuchaj, Alice, mi pasuje! Spać nie zamierzam, a inne plany? Jeszcze przed chwilą rozmawialiśmy, że jestem tu nowy, nie bardzo miałbym co robić. - zaśmiał się.
- A jakie miejsce proponujesz do dobrej zabawy? - drgnęły mu kąciki warg, a oczy zjechały na chwilę na wargi Alice i wróciły do jej oczu.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-uuu..to moze z toba cos nie tak..- zasmiala sie zartujac oczywiscie.
-no wiesz..moze jak nie spanie to wolisz zwiedzac wszystkie bary po kolei - puscila mu oczko.
No no..to sobie juz ulozyl scenariusz ladny..no ale..Alice nigdy od facetow i sexu nie stroinila.no chyba ze byla z kims ale jak mowila..ostatnio to za dobrze sie nie dzialo w jej zwiazku wiec..
-hmm..mozna pojsc do escape..jest wieksze-powiedziala.
-dobra..jak to mowia..donpracy rodacy..jeszcze godzina -wstala z murku i otrzepala tylek i pewnie poszli znow do srodka
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB SOA”