ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
35 lat
190 cm
Sons of anarchy
Mechanik/Pirotechnik
żonaty
Ruby
Charming

Post

Oj kręciła go ta jego żonka. Pocałował jej usta
-jesteś najlepsza-powiedział po czym się ubrał i spojrzał na tą nie wielką orgię z jedną laską paru facetów
-robi się gorąc -powiedział do żonki
-kręci Cię oglądanie ?-spytał i przyciągnął do siebie Ruby
Awatar użytkownika
30 lat
168 cm
Sons of anarchy
kieszonkowiec/barmanka
mężatka
Harry 'Opie' Winston
Irladii

Post

-Teraz to już wszystko mnie kręci.. -powiedziała z rozbawieniem i patrzyła sobie na tamtą orgię, cholernie ją to znowu nakręciło..
-Jezu, ten klub to zło.. - zaśmiała się. Pocałowała swojego męża zaborczo..
-Chodźmy zjeść..
Awatar użytkownika
35 lat
190 cm
Sons of anarchy
Mechanik/Pirotechnik
żonaty
Ruby
Charming

Post

-możemy jeść i patrzeć -powiedział do żonki
- a później wezmę Cię na deserek -powiedział i liznął jej szyję
-nauczyliśmy ich tych bezwstydnych rzeczy Kochanie -powiedział i zaśmiał się. Laska była seksowna kolesie brali ją raz po raz po chwili unieśli ją w górę i brali ją na dwa baty
-wiesz nie zniósł bym patrząc jak ktoś Cię posuwa , ale jak inni patrzą kiedy ja to robię kręci mnie to -powiedział złapał ją mocniej za włosy i wpił się w jej usta
-jesteś tylko moja Ruby -powiedział
Awatar użytkownika
30 lat
168 cm
Sons of anarchy
kieszonkowiec/barmanka
mężatka
Harry 'Opie' Winston
Irladii

Post

Zaśmiała się I cóż wzięli sobie jedzonko i gapili się na tamtych jak się pieprzą.
-Ja też nie chciałabym żeby kto inny mnie posuwał.. ale cholernie podoba mi się jak patrzą i jak sobie walą.. - powiedziała I pomachała brwiami. Co jak co.. Też nastrój znowu się jej udzielił..
-Uzaleznie się od tego... - zaśmiała się.
Awatar użytkownika
35 lat
190 cm
Sons of anarchy
Mechanik/Pirotechnik
żonaty
Ruby
Charming

Post

-ja nie mam z tym żadnego problemu , zawsze mam ochotę na Ciebie Kochanie kiedy tylko chcesz -powiedział i jadł sobie. Patrzył na laskę którą posuwało paru kolesi
-kręci Cię to , że ją rżnąć czy , że jest och tyle ?-spytał musnął ustami jej szyjkę
-ja uwielbiam kiedy jesteś taka napalona i głośna -wyszeptał jej do uszka. Siedzieli sobie na masce samochodu jedli i patrzyli na tą nie wielką orgię przed nimi.
-a może lubisz jakieś zabawki Kochanie ?
Awatar użytkownika
30 lat
168 cm
Sons of anarchy
kieszonkowiec/barmanka
mężatka
Harry 'Opie' Winston
Irladii

Post

Uśmiechnęła się do niego i pokiwała głową, nie mogła oderwać wzroku od tamtej orgii..
-Chyba i jedno i drugie.. - powiedziała do niego i oddychała coraz szybciej czując jak znowu narasta w niej podniecenie..
-Często taka jestem.. - powiedziała i spojrzała na tamtych..
-Yhm, może, nie wiem, nie korzystałam za wiele z jakiegoś innego sprzętu.. - powiedziała, przysunęła się do niego, pocałowała ostro jego usta.
-Chcę jeszcze raz.. - mruknęła i spojrzała na tamtych.. Ściągnęła swoją sukienkę, nie miała stanika, ścisnęła dłońmi swoje cycki i wyłożyła się na tej masce..
Awatar użytkownika
35 lat
190 cm
Sons of anarchy
Mechanik/Pirotechnik
żonaty
Ruby
Charming

Post

Odwzajemnił jej pocałunek. Laska głośno dochodziła tez to na niego działało.
-też mam ochotę na Ciebie -powiedział i polizał jej boskie piersi. Pozbył się swojej koszulki, po czym zsunął się z maski. Pociągnął ją za nogi bliżej siebie.
-uwielbiam Cię -powiedział po czym wpił się ustami w jej cipkę , chciała by doszła zanim znowu zacznie ją posuwać. Jego kutas powoli wracał do żywych, a zdecydowanie był jeszcze bardziej nakręcony niż poprzednim razem. Do sali weszła jedna z kelnerek i dołączyła do chłopaków. Było w warsztacie coraz goręcej i było w powietrzu czuć zapach sexu.
Awatar użytkownika
30 lat
168 cm
Sons of anarchy
kieszonkowiec/barmanka
mężatka
Harry 'Opie' Winston
Irladii

Post

Zawyła kiedy zaczął lizać jej cipkę, zdecydowanie nie potrzebowała dużo, by dojść po raz kolejny, więc zacisnęła się mocno. Sama ściskała swoje cycki..
-Ooo kurwa, Opie, zerżnij mnie mocno.. - wydyszała nakręcona, chciała go jeszcze, podsunęła się do siadu i pocałowała ostro jego usta..
-Kocham Cię zwierzaku.. - wydyszała.
Awatar użytkownika
35 lat
190 cm
Sons of anarchy
Mechanik/Pirotechnik
żonaty
Ruby
Charming

Post

Kiedy doszła jeden z kolesi strzelił swoją spermą i głośno dyszał.
-ale Ty na nich działasz -powiedział. Po chwili jedna z lasek odpoczywała , a chłopaki zajęli się kelnerką
-nie wiedziałem , że lubi takie zabawy -powiedział i spojrzał na swoją żonkę. Złapał ją za tyłek przeniósł ją na bok maski, obrócił ją do siebie tyłem
-patrz jak się rżnąć -powiedział do niej strzelił jej klapsa dość ostrego. Po czym zanurzył się w jej cipce od tyłu zaczął ją posuwać ostro patrząc na tą całą orgię.
Awatar użytkownika
30 lat
168 cm
Sons of anarchy
kieszonkowiec/barmanka
mężatka
Harry 'Opie' Winston
Irladii

Post

Zawyła kiedy znowu w nią wszedł i patrzyła sobie na tamtych, jak posuwają kelnerkę.. Laska głośno jęczała, jeden koleś posuwał ją od tyłu, drugiemu obciągała..
-Ooo kurwa, zajebiście.. - wydyszała nakręcona, czuła jak jej cipka pulsuje..
-Ooo ja pierdole.. Opie.. - drżała cała, ale chciała jeszcze i jeszcze!
Awatar użytkownika
35 lat
190 cm
Sons of anarchy
Mechanik/Pirotechnik
żonaty
Ruby
Charming

Post

On też był nakręcony, kolesie się zmieniali dymając laskę ona coraz głośniej krzyczała.
-chyba stąd nie wyjdziemy Kochanie -powiedział pociągnął ją za włosy i pocałował jej usta. Złapał za jej cycki i mocno je ściskał. Wchodził w nią od tyłu
-uwielbiam Cię tak posuwać żonko
Awatar użytkownika
30 lat
168 cm
Sons of anarchy
kieszonkowiec/barmanka
mężatka
Harry 'Opie' Winston
Irladii

Post

-Trudno.. - powiedziała, wypinając tyłek w jego stronę i odchylając głowę do tyłu by tylko go pocałować..
-Ja uwielbiam gdy to robisz.. - powiedziała nakręcona, a że już kilka razy doszła, to miała jeszcze większą ochotę..
Awatar użytkownika
35 lat
190 cm
Sons of anarchy
Mechanik/Pirotechnik
żonaty
Ruby
Charming

Post

Odwzajemniał jej pocałunki , oj było gorąco , a on nie chciał tego kończyć. Napierał na nią swoim chujem rozpychając się w jej chciwej cipce
-Twoja cipka jest najlepsza-powiedział i strzelił jej klapsa, kolejny koleś spuszczał się gdzieś przy ich samochodzie gdzie się pieprzyli.
Awatar użytkownika
30 lat
168 cm
Sons of anarchy
kieszonkowiec/barmanka
mężatka
Harry 'Opie' Winston
Irladii

Post

-Idealnie pasuje do twojego kutasa..- powiedziała nakręcona i spojrzała na kolesia. Oblizała swoje usta ponętnie.. Oj tak, cholernie ja to kręciło wszystko.
Awatar użytkownika
35 lat
190 cm
Sons of anarchy
Mechanik/Pirotechnik
żonaty
Ruby
Charming

Post

Spojrzał na kolesia jak patrzy na jego żonkę i dochodził strzelając salwami spermy.
-chyba mu się podobasz -powiedział i strzelił jej klapsa
-ale jesteś moja -zrobił mocne pchnięcie po same jajka i zatrzymał się
-ale ja Cię Kocham -powiedział złapał mocno za jej piersi ścisnął je swoimi dużymi rękoma i posuwał ją jeszcze, aż oboje nie szczytowali.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB SOA”