Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hmm..no tak...to jest zdecydowanie ładniejsze i więcej warte - pokiwałem głową patrząc na jej paluszek z obraczka i nawet go pocałowałem wtedy.-Skoro mówisz, że ci to do szczęścia nie potrzebne to nie ma o czym gadac... - powiedziałem.Bo fakt...już była jego żoną i mo, że to wszystko zaczło sie tak z wielkim jejem to teraz było to cos wspaniałego i szczerego.-Nooo w sumie..ale ja nie wiem ile lat nie zamierzam czekac....termin kawalerkiego bedzie miał datw waznosci - zażartowałem i pocalowałem jej słodkie usteczka.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i przybliżyłam się do niego jeszcze bardziej.
-Kocham Cię Wariacie i mam ochotę się pościągać , co Ty na to?-spytałam i spojrzałam w jego oczy. Obiecał mi kiedyś , że zabierze mnie na wyścigi , chciałam to zrobić i miałam nadzieje , że i on dotrzyma danego mi słowa.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-POścigać...teraz? - zdziwłem się ,że tak nagle z tym wyskoczyła.Ale w sumie..wypiłem troche ale..jak sie nie boisz..to moge cie przewieźć...i moze nawet tych dwoje namówimy by wyszkoczyć teraz na tor, hm? CHyba, że chcesz tam tlyko mnie... - uśmiechnąłem sie kącikowo
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-to nie musi być dzisiaj , poza tym jak sam powiedziałeś , już wypiłeś , a ja nie chcę zostać wdową więc możemy przełozyć to na jutro ok?-spytałam i spojrzałam w jego oczka z uśmiechem na twarzy
-za bardzo Cię Kocham , żeby teraz Cię stracić , nie pozbędziesz się mnie tak łatwo-powiedziałam i puściłam mu oczko.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Noo to miło, że sie tak o mnie troszczysz Słońce.. - powiedziałem z usmiechem po czym mimo, że była wolna to i tak ja wygiąłem do tyłu, pocałowałem czule i znów do siebie przyciągnąłem prostując się.-Jasne...może byc jutro - zgodziłem sie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i uśmiechnęłam się do niego.
-super już się nie mogę doczekać , żeby zobaczyć mojego męża w akcji-powiedziałam i tym razem to ja pocałowałam bardzo namietnie jego usteczka.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jasne..może namówie tez jamesa to sie pościgamy...zobaczysz jak wtedy jest wesoło... - zasmiałem się.-oczywiście wtedy nie bedziesz w aucie ale..na lekko spokojniejsza jazde cię potem zabiore..nie martw się - klepnąłe ją w tyłek i ścisnąłem lekko posladek
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-będe razem z Tobą w samochodzie , sam mi to obiecałeś kiedyś Ian -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-bardzo mi na tym zależy , no prosze zgódź się Skarbie-powiedziałam błagalnym tonem i pocałowałam z języczkiem jego usteczka.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No obiecałem i tak będzie...ale najpierw...popatrzycie sobie z Ericą na nasz występ..potem wsiądziesz do mnie..a jak bedziesz grzeczna to pozwole ci samej poprowadzić..co ty na to? - odwzajemniłem pocałunek przedłużając go.Bo co jak co ale jak z Jamesem sie scigalismy to było ostro..nie raz trzebabyło potem auto doprowadzic do porządku.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie zgadzam się na to , będe jechała z Tobą , a Erica z Jamesem -powiedziałam i spojrzałam w jego oczka.
-no nie daj się prosić Kochanie-powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No i co ja mam z toba zrobic...chyba musze cię zlac bo siem mnie nie słuchasz - zażartowałem ze smiechem.-No dobra..jak sie james zgodzi..to okey... - powiedziałem w końcu a potem znów muzyczka nieco przyspieszyła więc ja okręciłem kilka razy.-No to teraz pokaz maleńka jak sie tańczy...
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-James nie nie jest moim mężem więc , nie będzie podejmował decyzje o mojej osobie-powiedziałam. Po chwili zaczęłam wywijać na parkiecie seksownie bioderkami, uwielbiałam tańczyć i też to potrafiłam robić , dlatego świetnie sie bawiłam przy moim mężu.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dobra..masz rację - powiedziałem.niech jej będzie :P I tezsobie tam hasałem na parkiecie.Może nie tak świetnie jak ona niemniej jednak wcale nie szło mi źle.A przynajmniej znacznie lepiej niż Jamesowi xD
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Zdecydowanie uwielbiałam te kocie ruchy swojego męża xD Co jakiś czas spoglądałam na Iana i też seksownie poruszałam się w rytm muzyki , żeby mógł sobie na mnie popatrzeć , a co xD
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Noo zdecydowanie wolałem na nia patrzeć niżna to co ja wyczyniałem.gdy była blisko przyciągnąłem ją do siebie tyłem przytulając sie do jej plecków.Pocałowałem lekko jej szykję..-Ale mnie niesamowicie kręcisz kath... - szepnąłem jej do uszka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB SOA”