Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

-Ooo tak, mala.. jesteś idealna...- mruknął jak zaczęła go ujeżdżać. Ułożył dłonie na jej bioderkach i pomagał jej nieco, jeszcze mocniej ja na siebie nabijając. Był spory, a ona dość ciasna, jak na jego rozmiary, więc było im bardzo dobrze i w takim pozycji. Pocałował jej usta zaborczo..
Awatar użytkownika
24 lat
164 cm
Cały świat
Modelka
singielka
brak
NY

Post

Całowałam się z nim i galopowałam na jego ogromnym kutasie. Uwielbiałam kiedy tak rozpychał się w mojej cipce. Dawał mi nieziemskie doznania. Kiedy oderwałam się od jego ust jęczałam z rozkoszy coraz bardziej. Czułam jak moje ciało coraz bardziej pokrywa się kropelkami potu. Uwielbiałam nasz sex
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Pozwalał się tak ujeżdżać, bo mega go kręciło jak laska to robiła sama. Jak sieporuszala by się zaspokoić.. poczekał aż dojdzie po raz pierwszy, a potem złapał.ja mocniej w pasie i przerzucił ją na plecy. Dopadł do niej i pocałował jej usta zaborczo, po czym ostro i zamaszystymi ruchami w nią wchodził.
Awatar użytkownika
24 lat
164 cm
Cały świat
Modelka
singielka
brak
NY

Post

Jęczałam kiedy szczytowałam. Po chwili leżałam już na kanapie. Patrzyłam na niego odwzajemniłam pocałunek. Jęknęłam kiedy we mnie wszedł.
-uwielbiam Twojego kutasa -powiedziałam pieściłam swoje piersi , sutki stwardniały , byłam nakręcona i chciałam więcej. Jego orgazmy były cudowne. Jęczałam z rozkoszy.
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Patrzył na nią jak się dotyka i jak jej sutki ładnie sterczą. Pochylił się i zassał.cala jej pierś, skupiając się języczkiem na jej sutku..
-Ahhh...- mruknął jak z głośnym mlaśnięciem wypuścił z ust jej pierś, zaraz to samo zrobił z drugą.. na koniec ja pocałował zaborczo.
Awatar użytkownika
24 lat
164 cm
Cały świat
Modelka
singielka
brak
NY

Post

-idealnie właśnie tak !-jęczałam byłam napalona , a on dawał mi niesamowitą rozkoszy. Wypychałam bioderka w jego stronę. Zaczęłam masować swój guziczek , po chwili kolejny raz szczytowałam.
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Spojrzał na nią jak szczytowała, była nieziemska.
-Ale jesteś gorąca... - mruknął nakręcony, przejechal dłońmi po jej talii, wbijał sir w nią jeszcze mocniej i szybciej, dyszał pod nosem.
Awatar użytkownika
24 lat
164 cm
Cały świat
Modelka
singielka
brak
NY

Post

-Ty mnie tak rozpalasz -powiedziałam. Było mi cholernie dobrze , moja ciało drżało od orgazmu. Mocniej zaciskałam się na jego kutasie. Głośno pojękiwałam , serce waliło mi jak szalone. Byłam mega zadowolona z naszego spotkania.
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

W końcu, po kilku mocniejszych ruchach i on doszedł w niej.. zalał jej cipke po raz kolejny obficie i opadł zdyszany obok niej..
-Uwielbiam takie treningi...- powiedział wesoło.
Awatar użytkownika
24 lat
164 cm
Cały świat
Modelka
singielka
brak
NY

Post

-a ja jeszcze bardziej -powiedziałam i spojrzałam na niego. Wyglądał obłędnie seksownie taki spocony.
-lubię się z Tobą pocić Ricky -puściłam mu oczko
Awatar użytkownika
39 lat
185 cm
FIT GYM CENTER
Trener personalny/model
singiel
brak
Oldham/Anglia

Post

Zaśmiał się na jej słowa..
-Ja z tobą też ślicznotko...- powiedział do niej miło.
-Moze wspólny prysznic? A potem zostanę na noc, a rano zafunduje Ci porządne budzenie? - zapytał i pociągnął za jej sutek.
Awatar użytkownika
24 lat
164 cm
Cały świat
Modelka
singielka
brak
NY

Post

-bardzo podoba mi się ten plan -powiedziałam pocałowałam jego usta i po chwili poszli na górę wziąć prysznic i się położyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Madeleine McKlein”