Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Ubrałam buty i kurtkę. Poprawiłam się przy lustrze i wyszłam z domu. Zamknęłam drzwi na klucz i poszłam spacerkiem do szkoły , na szczęście z dnia na dzień robiło się coraz cieplej.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wróciłam do domu ze szkoły. Ściągnęłam buty i poszłam do swojego pokoju.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wyszłam z domu i poszłam na spacer.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Dobiegłam do domu, ale chwilę stałam pod drzwiami , zeby matka nie widziała mnie że biegłam bo zaraz by wpadła w panikę. Gdy ochłonęłam spokojnie weszłam do domu. Powiedziałem matce że idę do siebie odrabiać lekcje.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Ubrałam buty i kurtkę. Wyszłam z domu i spacerkiem poszłam do szkoły.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Doszliśmy spacerkiem do mojego domu.
-jesteśmy na miejscu-powiedziałam do Asha i zaczęłam szukać w torbie swoich kluczy od domu.
-która jest godzina?-spytałam , bo przypomniało mi się , że matka miała zostać dłużej w pracy więc wolałam sie upewnić , ze jeszcze jej nie ma
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wow...to sie nazywa chata - zagwizdałem.Stałem oparty o ścianę z rekami w kieszeniach.-cos dochodzi 17 - powiedziałem.-Pomóc ci znaleźć klucze? - zapytałem
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jak możesz-powiedziałam i podałam mu torebkę....-to zwyczajny dom nic wielkiego -powiedziałam jakoś mnie ten dom nie interesował , byłam wściekła , że musze w nim mieszkać i zostałam zabrana od swoich przyjaciół , którzy zostali w NY
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-jasne.., nie ma problemu - stanąłem bok niej i wziałem od nej torebkę.Zacząłem szukac kluczy co jednak nie było łatwe nawet na trzeźwo bo tyle było w niej niepotrzebych bibelotów.jak to w każdej damskiej torebce - Wiecej tego nie mogłas tu miec....o mam - wyjąłemw kocu te cholerne klucze i podałem jej
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

No to teraz zacznie się jazda xD
Zaczęłam trafiac kluczem w dziurkę , ale nie za bardzo mi to wychodziło , nawet klucz wypadł mi parę razy z ręki. Narobiłam tylko niepotrzebnego hałasu , miałam już mówić do Asha , żeby szedł ja sobie poradzę , kiedy drzwi się otworzyły i wyszła matka.
-Co tu sie dzieje , jak Ty wyglądasz , a Ty to kto jesteś?!- matka zaczęła się dopytywać w końcu Ash wyglądał na starszego niż licealista
-mamo daj spokój to tylko kolega-powiedziałam is spojrzałam na Asha
-piłaś coś , jak śmiałeś ją upić , ta porwana bluzka to Twoja zasługa?! zaraz zgłosze to na policji
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Aż się wystraszyłem kiedy drzwi sie otworzyły i pojawiła sie matka Mad.-No tak..kolega.Mad sie źle poczuła więc ja odprowadziłem - odparłem lekko zmieszany.-jaka policja.? Niech sie pani uspokoji...bez przesady... - zaczynała mnie ta baba wkurzac
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-Ash idź już lepiej przepraszam -powiedziałam do niego. Matka narobiła rabanu nie wiadomo o co.
-ja Ci pokaże , masz się do niej nie zbliżać bo zadzwonię na policję -powiedziałam i wciągnęłam Mad do środka i zamknęłam drzwi.
-a Ty młoda damo masz zakaz na wychodzenie z domu po szkole wracasz prosto do domu-powiedziałam
-ale ja nic nie rozbiłam -powiedziałam trochę bez radnie i poszłam chwiejnym krokiem do swojego pokoju. Dalej było mi niedobrze i kręciło mi się w głowie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jasne Mad...cześć - powiedziałem do dziewczyny a matke obrzuciłem gniewnym spojrzeniem.No wariatka jakaś.Juz wspólczułem Mad.Czym prędzej poszedłem spod jej domu
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Rano gdy się wyszykowałam wyszłam z domu. Wsiadłam do autobusu szkolnego i pojechałam do szkoły.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Madeleine McKlein”