Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Fajnie, że jestes przy mnie - odpowiedziałam z usmiechem.
-Nie..nie jestem głodna.. - odparłam i znów zaczęłam go całować.Coraz namiętniej i pewniej siebie.Rączkę wsunąłęm mu pod koszulke gładząc jego brzuch.Miałam ochote wykorzystac ten czas zanim znów mi gdzies zniknie przy kojelnych zleceniach.:p

/ja znikam, dobranoc :*
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniałem jej pocałunki i zacząłem rozpinac jej koszulkę , ale bardzo powoli. Całowałem jej usteczka bardzo namiętnie po chwili dodałem też swój języczek. Dłonią gładziłem jej tyłeczek.
-mam na Ciebie ochotę Skarbie-powiedziałem między pocałunkami
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Nie przerywałam jego poczynać.Co więcej..nawet po chwili zdjęłam z niego jego koszulke czy co tam miał. Odwzajemniałam jego kazdy pocałunek a kiedy powiedziałe, z emnie pragnie az na chwilę zaparło mi dech w piersi.spojrzałam mu głeboko w oczy.
-Ja też...zróbmy to - wyszeptałam chwile na niego jeszcze patrząc a potem znów wróciłam do całowania z języczkiem jego ust.Rączkami błądziłam po jego gołej klacie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Spojrzałem w jej oczka z uśmiechem na twarzy.
-jesteś tego pewna ?-spytałem bo nie chciałem ją do niczego zmuszać czy namawiać. Uniosłem jej koszulkę w górę i pozbyłem sie jej, spojrzałem w jej oczka i po chwili pocałowałem jej usteczka.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jestem.. - powiedziałam kiwając głowa lekko na potwierdzenie słów.Pomogłam mu zkoszulką po czym zjechałam rączkami z jego klaty do jego spodni.Zaczęłam rozpinac jego pasek a potem rozporek.Czułam lekkie zdenerwowanie jednak..ufałam mu więc wiedziałam, że będzie wszystko okey
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wyciągnąłem z kieszeni spodni prezerwatywę i położyłem ją na szafce przy łóżku. Pozbyłem się swoich spodni , a później pozbyłem się jej ubrania kiedy była już naga pocałowałem z czułością jej usteczka. Po chwili znalazłem się między jej nóżkami i zacząłem pieścić jej szparkę językiem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Spojrzałam na prezerwatywę i usmiechnęłam sie lekko.Dobrze, że był przygotowany :P Odwzajemniłam jego pocałunek a później gdy zaczął mnie pieścić języczkiem na początku lekko sie spięłam.Czułam się nieco..zawstydzona jednak z każdą chwilą pod wpływem przyjemności jaką mi sprawiał rozluźniałam się.Paluszki wplotłam w jego włosy..czułam jek mi przyspiesza puls
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Czułem , że juz jest gotowa , ja też byłem na nia totalnie napalony, zwłaszcza , że nigdy ze sobą nie spaliśmy i się nie kochaliśmy. Sięgnąłem po prezerwatywę , rozerwałem opakowanie zębami i po chwili nałożyłem ją na swojego członka. Pochyliłem się nad nią....-jesteś piękna-powiedziałem i pocałowałem jej usteczka , powoli zacząłem się w nią wsuwać chciałem być bardzo delikatny , zwłaszcza , że to jej pierwszy raz.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Usmiechnęłam się na jego słowa i pocałowałam czule jego usteczka.Rączki połozyłam na jego ramionach i wstrzymałam mimowolnie oddech czując jak pooli we mnie wchodzi.W pewnym momencie poczułam lekki ból krzywiąc lekko usteczka jednak po krótkiej chwili juz wszystko było okey.-Usmiechnęłam się do niego patrząc mu w oczy.-jest w porządku - powiedziałam cicho.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-będę delikatny obiecuję -powiedziałem i zacząłem powoli się w niej poruszać. Całowałem jej usteczka i chciałem dać jej jak najwięcej siebie. Po chwili zacząłem całować jej dekolt , a później piersi i sutki zacząłem je ssać i przygryzać , czułem jak twardnieją. Chciałem , żeby było jej ze mną dobrze. Po dłuższej chwili zacząłem się w niem szybciej poruszać.
-jak się czujesz?-spytałem dysząc przy jej boskich usteczkach.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Z każdą chwilą i z każdym jego pocałunkiem i wszelkimi pieszczotami czułam jak serce mi przyspiesza.Oplotłam go mocno nóżkami delektując się chwilą.Początkowo było...dziwnie jednak później zaczynalam odczuwać coraz większa przyjemność.-Dobrze.... - usmiechnęłam się do niego i pocałowałam czule jego usta.Rączkami błądziłem po jego ciałku.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Ucieszyło mnie to co powiedziała. Wchodziłem w nią już pewniej i zdecydowanie....-jesteś cudowna-wyszeptałem jej do uszka i przygryzłem jej uszko. Dłońmi zacząłem pieścić jej ciałko i kochałem się z nią, dając jej całego siebie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Z każda kolejną chwilą czułam sie cudowniej...oddech mi przyspieszył.Pojękiwałam coraz głosniej.uniosłam lekko głowę by móc całować jego ramiona..klatę.Rączkami zjechałam na jego tyłeczek ściskając go nieco.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-widze , że jest Ci coraz lepiej Skarbie-powiedziałem i spojrzałem na nią. Pocałowałem jej usteczka i zacząłem wchodzić w nią jeszcze szybciej chciałem ją w zupełności zaspokoić i sprawić by chciała tego jeszcze więcej. Całowałem jej szyjkę i delektowałem się jej ciałkiem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O tak..zdecydowanie..jesteś boski Caleb - wyjęczałam kiwając lekko głową.Czułam sie cudownie.Chciałam co coraz więcej i więcej.Po chwili zepchnłam go z siebie i zmienilismy się miejscami.Usiadłam na nim i powoli nabiłam sie na jego cżłonka.ZAczęłam sie na nim poruszać czując jak wchodzi w emnie głęboko.Rączkami oparłam się o jego klatę.Z każda chwilą moje ruchy były pewniejsze i szybsze.patrzyłam mu głehboko w oczy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”