Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Zdecydowanie tutaj..zaówmy coś...co chcesz - powiedziałam z usmiechem.
Było mi z nim cudownie..ne chciałam teraz nigdzie iśc.
-No ja mam nadzieję..i to bedzie z korzyścią dla nas obojga - pocaowałam go czule.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dobrze Skarbie-powiedziałem i musnąłem ustami jej plecki.....-jesteś cudowna-powiedziałem wziąłem telefon i wykręciłem numer do restauracji....-na co masz ochotę , bo ja zamawiam sobie pizze-powiedziałem do swojej pięknej dziewczyny.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-tez może byc pizza - powiedziałam.A co..ja tam jadłam wszystko.nie byłam na żadnej diecie itp.nie trzebabyło mi tego.Okryłam sie lekko poscielą.-Może wyskoczymy jutro do kina? - zapytałam.Dawno w kinie nie byłam :P
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Zamówiłem nam dwie pizze oczywiście dla Emmy taką jaką sobie wybrała. Kiedy odłozyłem telefon przysunąłem się do swojej dziewczyny.
-jasne , że możemy pójść do kina jutro, a na jaki film byś chciała iść?-spytałem i zacząłem muskać ustami jej ramię.
-pizza będzie za 30 minut-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A nie wiem..na pewno wybuerzemy jakąś fajną nowość - powiedziałam.Nie miałam po jęcia co teraz grają w kinie.Wybierze się na miejscu.
-Okey..jak coś to pieniądze sa w mojej torebce - powiedziałam by wiedział.W końc to on pojdzie odebrac jedzenie a nie ona.nie chciała sie pokazywac taka..rozneglizowana czy tam owinięta kołdrą:p
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Kochanie nie martw się pieniędzmi -powiedziałem do niej i spojrzałem w jej oczka. Cieszyłem się , że tak wszystko się to potoczyło. Byłem szczęśliwy i to była zasługa Emmy. Wtuliłem się w jej ciałko i przymknąłem oczy...-super być tu przy Tobie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie martwie sie tylko mówię.. - powiedziałam.To, że był moim chłopakiem nie znaczy, że musiał za mnie płacić.-Super, że w końcu możemy spędzic troche wiecej czasu ze sobą.. - powiedziałam calując jego usteczka.
-Może..może kiedyś pójdziemy spotkac sie z moja siostra, hm?Przedstawiłabym cie jej..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek i nie zamierzałem rozmawiać na temat kasy , bo była moją dziewczyną i nie widziałem nic w tym dziwnego czy złego , ze za nią zapłacę.
-bardzo chętnie ja poznam , sporo mi o niej mówiłaś więc tak jak bym już ją znał-powiedziałem i zaśmiałem się.
-ale ona mnie jeszcze nie poznała-powiedziałem i pocałowałem jej usteczka bardzo namiętnie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak..choc w sumie sama dawno jej nie widziałam..musze ja odwiedzć..niech wie, że jestem szczęsliwa i mam cudownego chłopaka - powiedziałam z usmiechem na ustach.
-No i najwyższy czas.I na pewno ie polubi.. - powiedzialam.Bo jak by ktos mógł go nie lubić.Był cudowny xD Odwzajemniłam pocałunek.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no ja myślę , że mnie polubi, a jak sprawy między wami?-spytałem , bo w sumie dawno o tym nie rozmawialiśmy i to z mojej winy bo miałem sporo pracy.
-teraz mam zamiar nacieszyć się Tobą Skarbie-powiedziałem. Kiedy uslyszałem pukanie do drzwi wstałem z łóżka założyłem bokserki , wziąłem swój portfel . Odebrałem nasze pizze zapłaciłem i wróciłem do łóżka.
-mam nadzieje , że jesteś głodna-puściłem jej oczko.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-W sumie..chyba nijak.takie jak były.Mówiłam, ze dawno sie nie widziałysmy..jakoś tak..nie wiem e było okazji czy coś... - powiedziałam i czekałam, az wróci z jedzonkiem.
-No jasne..dawaj to - usiadłam sobie wygodnie na łożku.Otworzyłam pudełko i wzięłam kawałek pizzy-Smacznego
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-smacznego-powiedziałem i puściłem jej oczko usiadłem wygodnie na łózku i otworzyłem pudełko ze swoją pizzą polałem ją sosem i zacząłem wcinać musiałem nabrać trochę energii by zaspokoić moją dziewczynę.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przez jakis czas nic nie gadalismy bo byliśmy zajęci jedzeniem.Bo co jak co ale tez zgłodniałam :) A co do zaspokojenia..to jej póki co wiele nie trzeba więc...nie musi się o to martwić xD Niemniej zjadłam jakies połowe swojej pizzy i już byłam pełna.Zamknęłam pudełko i odstawiłam gdzies na szafkę..-Ale sę najadłam..masakra - zaśmiałam sie lekko.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-to teraz odpocznij zanim Twój chłopak znowu się do Ciebie dobierze-powiedziałem i puściłem jej oczko. Ja nadal byłem głodny więc wcinałem sobie pizze polewałem ją sosem i popijałem colą. Kiedy się już najadłem odłożyłem swoje pudełko na szafkę i położyłem sie obok Emmy.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Eh..no tak..teraz kiedy mój chłopak już może to jak widać..będzie korzystał ile wlezie - zasmiałam sie i poklepałam go po ramieniu.Patrzyłam sobie na niego jak je.ogolnie czułam sie świetnie i byłam happy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”